Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Jestem nowy chciałbym się z wami ustawić,ale niestety nie pasuje mi godzina. Pasi mi tak mniej wiecej jak u jaco 20-21.

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurcze szkoda. Może następnym razem. Już puściłem w świat wszędzie że widzimy się o 15.

Pomyślcie to można następnego zrobić w tygodniu czy jak innym by pasowało.

Przede wszystkim muszą być chęci bo jak są chęci to i w środę o 21 można zrobić.

Jak chęci nie będzie to i w najluźniejszym czasie w najdogodniejszej godzinie jak będzie ustalony spot to nie będzie komu przyjechać.

Opublikowano

Co dwa tygodnie mam wyjazd do Bydgoszczy na uczelnie. akurat w ten weekend wypada mi wyjazd. Na kolejne piszę sie

Edytowane przez jaccov6

Opublikowano

Postaram się zajechać ;)

Opublikowano

Środek tygodnia i tym bardziej środa pasuje. Wiec jak będzie jakaś ustawka to się piszę

Opublikowano

Hej witajcie. Obecnie Audiczka nabiera blasku na wiosne (polerka u "Stępnia" na Morwowej) ale poruszam się volvo s60 więc jak nie będzie przeszkadzać to moge podjechać co by każdy mógł sobie np porównać toto z naszymi A4... Co wy na to?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Sitas ile bierze stępień za polerkę? Chce wlaśnie wstawić do niego.

A volvem wpadaj jak nie masz czym. :-)

Wysłano przy użyciu Tapatalk.

Opublikowano

eSPe będziesz jutro? To powiem co i jak... [emoji6]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Będę

Wysłano przy użyciu Tapatalk.

Opublikowano

Tak sobie myśle że warto by było napisać na wypadek zamknięcia poziomu "-1" co robimy? Zjeżdżamy na "-2" (co wydaje się oczywiste) ??? A jeśli tak to gdzie tam dokładnie. W sumie jutro niedziela i pewnie parking będzie zayeb... [emoji6]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Awaryjnie jakby alfa była zapchana to zostaje nam albo TPSA albo pod np Urania tam od strony budowy obiegowej (przy agencji reklamowej) chyba tylko.

Urania chyba nawet lepiej bo tam jest gdzie się schować.

Wysłano przy użyciu Tapatalk.

Opublikowano

No tak... Tylko warto było by to wcześniej ustalić i napisać na forum żeby się ludzie później nie szukali i nie wkur...

Ustalta "coś" konkretnie... [emoji6] napiszta i błędzie.... łoo... [emoji12]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ja też będę. :) Nie no moje zdanie jest zrobić to pod Alfą czy tam Aurą jeden ch*j, a jeśli będą zapchane tam miejsca parkingowe to trzeba byłoby ustalić żeby jedna osoba została tam gdzieś do 10 po załóżmy i przekazała spóźnialskim o zmianie adresu na spota. Jak nie Aura to proponuje uranie, tam wyżej żeby bylo gdzie się schować w razie zepsutej pogody. :)

Opublikowano

Ok czyli jak nie aura (nowa część parkingu -1) to Urania na gorze od strony planetarium (tam przy agencji reklamowej "Kot" czy jakoś tak).

Wysłano przy użyciu Tapatalk.

#################

EDIT

#################

Może by w ogóle olać Aurę. Na słońcu 15*C a my po parkingach się będziemy kisić.

Może spotkajmy się po prostu na Uranii skoro jest tak ciepło? A i pewniejsze do wolnego miejsca.

Co wy na to?

Wysłano przy użyciu Tapatalk.

Edytowane przez eSPe

Opublikowano

Jestem za

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ok.
Puszcze maila masowego na kormoranie. To do zobaczenia pod Urania tam od strony obiegowej.

Wysłano przy użyciu Tapatalk.

################################################################

Dzięki ludziska za spota.
Było fajno.
Świetnie co spotkanko poznawać nowe twarze i nowe auta.
Cieszę się że co spotkanie jest nas co raz więcej obecnych co mnie bardzo cieszy.

Fotka zbiorowa (choć nie ma kolegów którzy najechali później dwoma szczycieńskimi A4kami (nicków nie kojarzę) i Maćka z jego zgwintowaną 80ką).
SAM_4170.JPG

Kilka innych fotek => KLIK
(fotograf ze mnie żaden)

Kucze fajnie było. Cieszę się że coraz więcej nas widać na spotkaniach. :drinks::oklasky::ok2:
Do następnego.

PS. Jak macie jakieś foty to wrzućcie.

Edytowane przez eSPe

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy może ktoś polecić sprawdzony i dobry warsztat zajmujący się auto detailingiem z Olsztyna lub okolic?

Opublikowano

http://autoserwismurawski.pl/auto-detailing0.html

Co do jakości usług nie wypowiem się bo nie miałem okazji skorzystać.

Wysłano przy użyciu Tapatalk.

Opublikowano

Właśnie chodzi mi o sprawdzone zakłady.

Opublikowano

Spytaj się kolegi sitas on robił u Stępnia w Olsztynie

By HTC Desire 820

Edytowane przez Tomekktm1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.