Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy może ktoś polecić sprawdzony i dobry warsztat zajmujący się auto detailingiem z Olsztyna lub okolic?

jak oln to === > http://blingfactory.pl/

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zaleczeq co to? Pierwsze słyszę. Jakieś opinie? Kto to prowadzi? Ktoś znajomy? Nawet Nie wiedziałem ze coś takiego jest w oln.

Wysłano przy użyciu Tapatalk.

Opublikowano

Byłem u nich całkiem przypadkowo fury robią konkretnie i konkretne akurat był polerowany jaguar i Maserati Kizermana ale ceny........miejscówka auto serwis Rozwadowski na lubelskiej tam gdzie jest parking depozytowy Policji.

Opublikowano

Juz paru znajomych tam auto robiło i byli mega zadowoleni kumpel robił tam jakiś czas temu swoją s3 i mega autko wyglądało :-D ceny nie są najniższe ale suma sumarum mega efekt. Jacov od nas tez Zna się też na detalingu bo swoje a4 tez ładnie ogarnial

Opublikowano

Nie mogę znaleźć takiego użytkownika, dostanę jakiś namiar na niego?

Opublikowano

Jacek ma Nick jaccov6

By HTC Desire 820

Znajdziesz go ze 3 str wczesniej

By HTC Desire 820

Opublikowano

Strasznie wieje tu nudą... :mellow::mellow::mellow::mellow:

Opublikowano

No trudno się nie zgodzić :/

By HTC Desire 820

Opublikowano

Jakby ktoś był chętny to chłopaki na kormoranie i na a3 club wydumali spota w najbliższą niedzielę.

Miejscówka jeszcze nie ustalona ale prawdopodobnie Urania albo ul. Lotnicza parking przy budowanej przystani.

Wysłano przy użyciu Tapatalk.

Opublikowano

Ja zawsze chętny jak będę miał czas to wpadnę akurat od ostatniego spotkania auto trochę się zmieniło :)

By HTC Desire 820

Opublikowano

Hejka.
Jakby ktoś był chętny to jutro (niedziela 29.03.2015) jest spot o godz.
15:00 na ul. Lotniczej na parkingu koło nowobudowanej przystani.
Na mapie jeszcze nie widać tego parkingu ale jest mniej więcej tutaj
http://goo.gl/maps/ipHl0
Współrzędne do navi 53.777743,20.424402

Jakby padało to Carefour czy jak to się tam pisze (parking zadaszony na
końcu):
https://www.google.com/maps/place/Ignacego+Krasickiego+1B,+11-041+Olsztyn,+Polska/@53.7502131,20.5060876,17z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x46e278e99db65bd9:0x6d5ee429c157d914?hl=pl
Współrzędne do navi 53.750381, 20.506082

Opublikowano

Wszystkiego Dobrego na Święta ludziska...

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

żyją tu?

Opublikowano

Co niektórzy tak choć ostatnio naprawdę w tym temacie za duzo się nie dzieje

By HTC Desire 820

Opublikowano

może by coś skręcił w ten długi wikend

Opublikowano

Ja jak najbardziej za

By HTC Desire 820

Chłopaki i co ustawiamy się na jakiegoś spota na jutro bądź niedzielę ??

By HTC Desire 820

Opublikowano

Witam, jestem nowy na A4-klub.pl Są jakieś spoty, coś się dzieje w Olsztynie??

Przedewszystkim mam pytanie w sprawie wymiany rozrzadu gdzie sie udać??

słyszałem że na towarowej naprzeciwko WORD-u jest Pan Jeremi Jaźwiński i daję radę.

Ktoś tam był, naprawiał coś?

Pozdrawiam Kamil.

Opublikowano

autocomplex polecam

Szarych Szeregów 5, tel.533 500 001

a jeśli chodzi o spoty to ..szkoda gadać :facepalm:

Edytowane przez jaccov6

Opublikowano

możesz też zrobić to u naszego klubowego kolegi Pawła bo tu będzie pewnie

Opublikowano

autocomplex polecam

Szarych Szeregów 5, tel.533 500 001

a jeśli chodzi o spoty to ..szkoda gadać :facepalm:

co szkoda gadac .... jak chcemy sie zebrac wieksza ekipa naprzykład na bp pomiedzy nidzica a olsztynkiem to nie bo zadaleko

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.