Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Logi Dynamiczne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Według mnie turbo późno wstaje Jaka dawka paliwa? katalizator jest? 

Opublikowano
  • Autor

Katalizator w środku pusty, dawkę paliwa muszę sprawdzić i napiszę 

Opublikowano

Zrób logi dynamiczne grup 01, 03, 10, każdą osobno.

Opublikowano

zrób jeszcze raz loga 11, nie miałes pedału w podłodze od samego dołu.

Opublikowano

Sprawdź czy filtr powietrza jest czysty i umyjcie przepływkę.

Edytowane przez Tracer39

Opublikowano
  • Autor
48 minut temu, Tracer39 napisał:

Sprawdź czy filtr powietrza jest czysty i umyjcie przepływkę.

Filtr czysty, przepływkę, wyczyściłem i dalej te same parametry na kompie jutro będzie zakładana druga, zobaczę co i jak jak coś to będę pisał dalej :)

Opublikowano

Co ma filtr do tych logów tego nie ......  Turbo mocno przeładowuje to i przepływka duzo mierzy .....

Opublikowano
22 godziny temu, lukaszooo napisał:

Co ma filtr do tych logów tego nie ......  Turbo mocno przeładowuje to i przepływka duzo mierzy .....

 Przepływka dobrze mierzy tylko w momencie gdy turbo przeładowuje, gdy ładuje normalnie to tnie dawkę paliwa. Już był taki przypadek na forum, logi wyglądały prawie identycznie i przyczyną był brudny filtr powietrza który miał obniżoną przepustowość powietrza.

Opublikowano
  • Autor
18 godzin temu, Tracer39 napisał:

 Przepływka dobrze mierzy tylko w momencie gdy turbo przeładowuje, gdy ładuje normalnie to tnie dawkę paliwa. Już był taki przypadek na forum, logi wyglądały prawie identycznie i przyczyną był brudny filtr powietrza który miał obniżoną przepustowość powietrza.

Przepływka na wolnych obrotach też wariuje :) Komp chce 250, a przepływomierz podaje między 450-500

 

Opublikowano

Żeby sprawdzić przepływomierz turbo musi być sprawne, jak turbo jest sprawne potrzebne jest dynamiczne 3,8,11

Według zeszytów serwisowych statyczne 3 dla silnika AFN powinno pokazywać 230-450.

Edytowane przez lukaszooo
błąd literowy

Opublikowano
  • Autor

 Podłaczyłem drugi sprawny przepływomierz z takiego samego golfa też źle chodzi, a w tamtym golfie wszystko idealnie, sprawdziłem błędy silnika i takie oto coś :

17958 - Charge Pressure: Control Deviation
P1550 - 08-00 - Control limit surpassed

17948 - Vehicle Speed Signal: Signal too High
P1540 - 35-10 - - - Intermittent

Opublikowano

MAF na postoju w granicach 450 mg to też normalne, dopiero po czasie załącza się EGR, otwierany jest grzybek i dopuszczane spaliny obniżają zawartość zasysanego powietrza do ok 250 mg...

Zrób log jak Łukasz pisał 003+011+008, pedał cały czas w podłodze... Będzie widać czy MAF tnie dawkę... 

Zrób jeszcze log Basic Settings grupy 003

Edytowane przez kamil-vag

Opublikowano
  • Autor
21 godzin temu, kamil-vag napisał:

MAF na postoju w granicach 450 mg to też normalne, dopiero po czasie załącza się EGR, otwierany jest grzybek i dopuszczane spaliny obniżają zawartość zasysanego powietrza do ok 250 mg...

Zrób log jak Łukasz pisał 003+011+008, pedał cały czas w podłodze... Będzie widać czy MAF tnie dawkę... 

Zrób jeszcze log Basic Settings grupy 003

Jutro zrobię i podeślę. 

 

Edytowane przez Michas322

Opublikowano
  • Autor

Czytałem posty na różnych forum i proponowali podmiane zaworu n75 na n18m, podobno wielu ludziom wyjaśniło takie problemy co wy na ten temat powiecie ? 

Opublikowano

U ciebie n75 jest sprawny. mozesz ewentualnie zrobic loga 11bs

Opublikowano
  • Autor
48 minut temu, lukaszooo napisał:

U ciebie n75 jest sprawny. mozesz ewentualnie zrobic loga 11bs

Jak zrobić loga 11bs ? w VCDSIE

Opublikowano

Poszukaj w podwieszonych tematch.

Opublikowano

Wchodzisz w grupę 011, potem masz na dole po lewej przycisk switch to basic settings...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.