Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bfb ocena logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

002-033

003-020

115-118

Proszę o ocenę logów

Edytowane przez evil991

Opublikowano

auto nie trzyma serii, swiece kiedy wymieniane? strasznie wali zapłonami.

korekty tez tragiczne, najwidoczniej coś z paliwem ale niech sie wypowiedzą bardziej obeznani w temacie.

Edytowane przez tomekch973

Opublikowano
  • Autor

Świece wymienione dzisiaj, zrobione dv i zawór odpowietrzania, dolot powinien być szczelny przynajmniej nie widać nieszczelności

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

W profilu nie masz, ale dopytam.... jest LPG? logi na czym? bo brakuje paliwa i to smiesznie bo w srodku. I to wyglada na LPG. Pompa paliwa to najczesciej braki w gornym zakresie obrotow.
trochę brakuje na przepływie, ale nie jakaś super tragedia, dlatego w polaczneiu z brakiem paliwa stuka.

Edytowane przez zwonko

Opublikowano
  • Autor

Sama benzyna właśnie, ciśnienie paliwa trzyma cały czas jest 4 bary sprawdzane było pod obciążeniem, ostatnio robiona była głowica i powinno być wszystko szczelne bo było sprawdzane

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Ogólnie wymienione było
DV, odpowietrzenie skrzyni korbowej, ezektor, czujnik temperatury, głowica po kompletnej regeneracji, Szczelność powinna być ok, nie widać żeby gdzieś uciekła, świece dzisiaj wymienione na nowe, inrercooler wyczyszczony.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Coś jest nie tak... jest ubogo w ... weź zrób logi dynamiczne na nowych swiecach, może być bez turbo. Jeśli szarpał wcześniej, mieszanka się nie spalała jest teoretycznie możliwe że było ubogo. Jeden log 002+033 z opiętą przepłwyką dynamicznie. Dorzuć statyczny 033, może sonda wariuje. Chociaż ja i tak myśle że coś jest nie tak z dopływem paliwa/szczelnością. Pamiętaj o kasowaniu błędów nawet jak ich nie ma.

Opublikowano
Coś jest nie tak... jest ubogo w ... weź zrób logi dynamiczne na nowych swiecach, może być bez turbo. Jeśli szarpał wcześniej, mieszanka się nie spalała jest teoretycznie możliwe że było ubogo. Jeden log 002+033 z opiętą przepłwyką dynamicznie. Dorzuć statyczny 033, może sonda wariuje. Chociaż ja i tak myśle że coś jest nie tak z dopływem paliwa/szczelnością. Pamiętaj o kasowaniu błędów nawet jak ich nie ma.
Jesli skasuje bledy nawet jak ich nie ma, to statyczne 033 nie wyjda bedzie jedna stala wartosc od poczatku do konca

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Te logi co były robione są na nowych świecach

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

A jeśli chodzi o szarpanie to nie szarpal ani na starych ani na nowych świecach, przynajmniej nie czuć żadnych szarpnięć

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
8 godzin temu, tomekch973 napisał:

statyczne 033 nie wyjda

Właśnie wyjdą, bo to korekty krótkoterminowe. Tak jak piszesz jest zwykle z grupą 32.

Opublikowano
Właśnie wyjdą, bo to korekty krótkoterminowe. Tak jak piszesz jest zwykle z grupą 32.
Racja... Pomyliłem krótkoterminowe z dlugo, zwracam honor [emoji3]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Czyli dzisiaj jeszcze zrobię statyczne 33, jak długo logować pół minuty czy dłużej?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Minutę najmniej. A tak jeszcze dopytam... wydech masz szczelny?

Opublikowano
  • Autor

Wygląda na szczelny, nie słychać żadnego pierdzenia ani nic niepokojącego

 

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano

POdmień przepływomierz na inny i zrób logi.

Opublikowano
  • Autor

Właśnie nie mam skąd wziąć inny przepływomierz, musiał bym kupić nowy

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Odepnij przepływkę i zrób loga 002+033.

Opublikowano
  • Autor

Ok, to dzisiaj popołudniu robię statyczny 33 plus z odpieta przeplywka

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.