Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Laser red avant! 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po przygodzie z żabą na 18 wracam do B5 tym razem Fl Avancik.
Dane:
1999r Avant 1.8T Tiptronic
Wyposażenie jakie było w aucie fabrycznie:
- 5 biegowa skrzynia w Tip
- Tempomat
- Podłokietnik x2
- Składana tylna kanapa
- Tapicerka welurowa
- Elektryczne lędźwie
- Sub w bagażniku
- AIR-BAG
- 2 elektryczne szyby
- 2 elektryczne lusterka
- ABS
- Climatronic
-Felgi Audi 16 - wzór Brillant (zostaną na zimę)


Zmiany które zastałem:
- Lampy Led tył :decayed:
- Radio pionner
- Centralny z pilota - nie oryg..
- Domykanie szyb z pilota



Plany:
- Założone oryginalne lampy tył 2 LF
- Zakupiony kit -40 KW
- Lusterko w kolor prawe duże

- Grill na czarno
- Fele Avus/Brillant/Five Flat 17/18" :eusathink:
- Lampy przód czarne + Bi h7 lub Koito
- Kierunki USA
- Fotele grzane
- Wymiana podświetlenia wnętrza
- Dekory piano/czerwone welur
- Kierownica do Tiptronica
- Gładki zderzak
- Dokładka zderzaka tył RS/S??
- Lotka/daszek klapy
- Ogarnąć audio - słabo gra sub
- Grzane lusterka
- FIS
- Tłumik końcowy ??:eusathink:
- Przyciemnienie szyb ??
- Zaspawać dokładki i w kolor
- Ogarnąć komorę silnika


W tej chwili po za eksploatacyjnymi sprawami chcę doprowadzić auto do porządku.
Na zimę zabezpieczona woskiem.



Mile widziane pomocne komentarze! :smile:
Audi_a4_b5.jpg

Opublikowano

Pierwsze co to pokrowce sline ze środka out.  Koło ładuj od razu 18, bez sensu przechodzić przez 17. Z lampami rozumiem że nie chodzi o o bi h7, tylko o bihalogen vs bixenon - śmiało pakuj od razu bixa, lepiej dołożyć i mieć święty spokój. Z tą dokładką na tyle z rs/s nie wiem o co chodzi. Chyba o przerobienie na wzór s4? Lepiej ładować cały zderzak z eski od razu i tyle, avantowe nie chodzą w strasznych cenach. Co do przyciemniania szyb - albo nielegal i wszystkie albo wcale. Połówki wyglądają mega słabo.. 

Opublikowano
  • Autor

Pokrowce wyleciały od razu :facepalm:

Jeżdżę po dziurach i już miałem 18 a dodatkowo to kobita też ma jeździć..

Bixa- nie opłaca sie- nie mam zderzaka, samopoziomowania i zestaw xenonu to nie potrzebna impreza skoro można mieć już bi led koito - tylko nie wiem czy sam podołam z montażem. 

No tak o zderzak s4.

Szyby kiedyś robiłem sam- ale raz i efekt mógłby być lepszy- ewentualnie poszukam kogoś kto by mi pomógł :wink:

Opublikowano
Godzinę temu, Marcin Gugu33 napisał:

Pokrowce wyleciały od razu :facepalm:

Jeżdżę po dziurach i już miałem 18 a dodatkowo to kobita też ma jeździć..

Bixa- nie opłaca sie- nie mam zderzaka, samopoziomowania i zestaw xenonu to nie potrzebna impreza skoro można mieć już bi led koito - tylko nie wiem czy sam podołam z montażem. 

No tak o zderzak s4.

Szyby kiedyś robiłem sam- ale raz i efekt mógłby być lepszy- ewentualnie poszukam kogoś kto by mi pomógł :wink:

Do bileda też potrzebujesz zderzak ze spryskami i samopoziomowanie. Nie wiem skąd pomysł, że nagle jest to niepotrzebne skoro światło jest zupełnie inne nadal od zwykłej żarówy. Zawsze powtarzam wszystkim tutaj, którzy coś już by chcieli.. Między 17 a 18, nie ma wielkiej różnicy. Jak jeździ się przed siebie nie patrząc na dziury to lepiej zostać przy kozie i 16'. Wszystko zależy od użytkownika, nie od samej felgi. 

Edytowane przez enczu

Opublikowano
  • Autor

Widziałeś czy wszystkie  toyoty ze spryskiwaczami razem z bi Ledem? 

Miałem b5 i octavie na gwincie z 18" jasne że da się jeździć. Ale mówię o kobiecie- powtarzam.:facepalm:

Edytowane przez Marcin Gugu33
Błąd

Opublikowano
Widziałeś czy wszystkie  toyoty ze spryskiwaczami razem z bi Ledem? 
Miałem b5 i octavie na gwincie z 18" jasne że da się jeździć. Ale mówię o kobiecie- powtarzam.:facepalm:
Ilu ma to zrobione jak trzeba? W innych autach tez spotkasz bixa bez spryskow. Masa aut jest walona z przodu i ma wrzucone zderzaki bez spryskow. Zasada obowiazuje ta sama jak z xenonem. Gwarantuje, ze pierwsza kontrola policji ze swiatlami i leci dowod. Swiatlo jest inne niz zarowki i niestety jest to potrzebne, mimo ze wg. mnie to niepotrzebna sprawa.. Sam staram sie w ogole nie uzywac spryskow bo mi brudzi cala maske.. Spytaj fafnastego, siedzi w lampach i powie Ci to samo :)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Najpierw muszę się zająć takimi rzeczami jak:

1. Wymiana klapy tył- bo woda przy stopie się dostawała i ruda jest...
2. Wycieraczka tył się przycina- wystarczy nasmarować czy to może manetka?
3. Westegate się odzywa- wyregulować spróbuję. :turbo::turbo:
4. Prawe przednie drzwi- ciężko się otwierają/zamykają- coś z dolnym zawiasem?
5. Brud z nawiewów- kurz, skąd? Filtr nowy.
6. Tempomat w VAGu aktywny, ale załącza się tylko gdy jednocześnie manetką ciągnę jak do włączenia świateł długich. Rozbierać kolumnę? 
7.  Szarpanie podczas jazdy gdy odpuszczam gaz i jak dodaje- podczas jazdy. Jakiś luz. Poduszki skrzyni czy silnika? Czuć bujanie auta przy dodaniu gazu na postoju.
8. Skrzypienie w kolumnie przy delikatnych obrotach kierownicy - taśma?
9. Licznik nie reaguje na otwarcie klapy czy drzwi - ale kontrolki działają podczas stacyjki - w drzwiach lampki też się świecą i pod nogami.
10. Brak reakcji na regulacje pokrętłem wysokości świateł.

Także doświadczonych kolegów pytam - bo na pewno ktoś coś może doradzić, od czego w każdym temacie zacząć.
Plany na auto są, więc trochę czasu przy nim spędzę! :drinks::drinks:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Wpadły intemo - dzięki @booolek i samopoziom @prezesik18 !!  teraz czas podjąć się walki z lampami..! :facepalm:

i mam dylemat - malować jak wszyscy na czarno środek czy może białe? moja czerwona i białe oczy?

26781984_1731586476890719_1813103391_o.jpg

26827779_1731586483557385_656119226_o.jpg

26853128_1731586463557387_1446519383_o.jpg

26854860_1731586470224053_726734553_o.jpg

Opublikowano
55 minut temu, Marcin Gugu33 napisał:

moja czerwona i białe oczy?

Nie kombinuj, nie rób wiochy...

Jak zamontować te soczewki masz u mnie na 1 stronie. Podpowiedź HidRetrofit.pl tam jest zestaw montażowy. Nie spierdol tylko poziomu odcięcia i będzie dobrze....

Opublikowano
  • Autor
19 minut temu, tomczas napisał:

Nie kombinuj, nie rób wiochy...

Jak zamontować te soczewki masz u mnie na 1 stronie. Podpowiedź HidRetrofit.pl tam jest zestaw montażowy. Nie spierdol tylko poziomu odcięcia i będzie dobrze....

chyba nie kumasz. białe to nie wiocha.

 

26730732_1514945675241931_2726132015856683972_n.jpg

Opublikowano
10 godzin temu, Marcin Gugu33 napisał:

chyba nie kumasz. białe to nie wiocha.

 

26730732_1514945675241931_2726132015856683972_n.jpg

Niestety kuma, białe = wiocha

Opublikowano
  • Autor
Niestety kuma, białe = wiocha
Znam już twoje zdanie [emoji28] ale spójrz czerwony lakier i na biało koła, lusterka?
Ja tu tylko szukam pomysłu czegoś innego. Na czarno to źodyn problem - nawet plastiLak czarny mat leży ale szukam czegoś innego [emoji3]


Tapatalk

Opublikowano
5 minut temu, Marcin Gugu33 napisał:

spójrz czerwony lakier i na biało koła, lusterka?

:facepalm:

6 minut temu, Marcin Gugu33 napisał:

Ja tu tylko szukam pomysłu czegoś innego

Nie idź tą drogą, którą podążasz

 

7 minut temu, Marcin Gugu33 napisał:

nawet plastiLak czarny mat leży

:thumbup1:

 

ale zrobisz jak uważasz

Opublikowano
  • Autor
[emoji106]1:
 
ale zrobisz jak uważasz
Albo zrobię jak wszyscy


Tapatalk

Opublikowano

Niestety wyróżnianie się nie zawsze wychodzi na dobre, czasami lepiej powielić temat i dać małe smaczki które wtedy wyróżnią dany projekt. Zostaw jak jest  w podpisie, daj deczko niżej, wypchnij koła i wierz mi będą za Tobą kręcić głowami ;)

Białe koła i czerwony lakier jest akceptowane tylko i wyłącznie w rajdówkach!

Edytowane przez szafa

Opublikowano
5 minut temu, szafa napisał:

Zostaw jak jest  w podpisie, daj deczko niżej, wypchnij koła i wierz mi będą za Tobą kręcić głowami ;)

9715a5a369803e43be480bcc2cea0ffe.gif

 

Czerwony Avant broni się sam, ori lampy w chromie, prawe duże lustro, fajna felga 18, troszkę w dół i robi robotę... Nikt Ci nie każę powielać pomysłu. Zostaw ori tak jak jest. Ja bym jeszcze myślał nad zderzakiem od eSy, gdyby nie moje głowice w V6 to już bym na taki do siebie polował...

Opublikowano

Jak się przefarbujesz na różowo i wbijesz w nos 15 kolczyków to też bd inny niż wszyscy i wyjatkowy ale czy bd miał wielu znajomych to nie wiem [emoji23]

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Jak się przefarbujesz na różowo i wbijesz w nos 15 kolczyków to też bd inny niż wszyscy i wyjatkowy ale czy bd miał wielu znajomych to nie wiem [emoji23]

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka


Nie ten sens. Po to pytam by sprawdzić opinie, ale nie ukrywajmy - gdy próbujemy zrobić coś inaczej niż rzesza - mówimy że wiocha. Nie robię tu spojlerów,parapetów pstryczkow itp.
Pytam ew. o zmianę koloru lampy. Ale już spoko.


Tapatalk

Opublikowano

Co prawda sedan, ale różnica w wyglądzie kolosalna. Tak jak już ktoś wyżej wspomniał, wypchnąć koła i gitara. Już nie będę wiecej sie wypowiadał w tym temacie :D

 

biale.jpg cats.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

szybkie mycie pianownicą i QD :naughty:

27650220_1753566244692742_936391379_o.jpg

27653342_1753566311359402_2094983415_o.jpg

27653708_1753565854692781_1414133570_o.jpg

27707986_1753566181359415_887138300_o.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.