Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Laser red avant! 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

18" Five Flat będą bardzo dobrze pasować.

Te kołpaki wyglądają strasznie - lepsze będą same stalówki.

Bardzo ładny kolor do B5 Avant. Czarne szyby są tu zdecydowanie zbędne.

Do czarnego grilla dołożyłbym czarne relingi - moim zdaniem kombi musi je mieć.

Edytowane przez granatowy

Opublikowano
23 minuty temu, granatowy napisał:

Do czarnego grilla dołożyłbym czarne relingi - moim zdaniem kombi musi je mieć.

:drinks: Avant bez relingów nie istnieje. 

Opublikowano
  • Autor

Flaty możliwe że wlecą :naughty:
zestaw zimowy został taki jaki dostałem bo stal okropnie przeżarta a czau nie było na to - docelowo te 16 alu będą na kolejną zime a teraz szukam letnich alu.
Jedynie szkoda mi opon bo oba komplety na gwarancji. :facepalm:
jasne że lepiej pasuje do avanta ale skoro nic nie targam to nie zamierzam wrzucać. hałasu wystarczająco jest :grin:

Opublikowano
3 godziny temu, tomczas napisał:

:drinks: Avant bez relingów nie istnieje. 

Istnieje  jak widzisz ja widziałem takie 4 avanty  smigajace po wrocku  ;) Pierwsza moja reakcja?  Niemozliwe  i kiedyś zdarzyło się że stał obok mnie taki i patrzę na te miejsca co mają być śruby  od relingow i tu mega  zong  listwa pociągnięta  jak w Sedanie i wyglądało to jak oem więc może były jakieś modele bez relingow bo skoro takowe  jeżdżą to musi coś się za tym kryć ?????

Edytowane przez BlackHazelAudi

Opublikowano
51 minut temu, BlackHazelAudi napisał:

 

4 godziny temu, tomczas napisał:

:drinks: Avant bez relingów nie istnieje. 

Istnieje  jak widzisz ja widziałem takie 4 avanty  smigajace po wrocku  ;)

 

Tzn źle sie zrozumieliśmy :D w sensie okropnie wyglądają :D

Opublikowano
  • Autor

Ja mam w kodzie wyp- bez relingów dachowych.


Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Wpadły Flat Five 18 :radocha: 8.5 et45 jaki dystans potrzebny?
no i standardowo ramiona z passka B5 FL  - pytanie:
po stronie kierowcy niżej nie mogę, bo element zaznaczony na biało o maskę by dotykał przy otwieraniu - a ramie jest widoczne ze środka.
pomiędzy wycieraczkami zaznaczyłem tor na niebiesko jak płyn mi po szybie z wiatrem leci do góry - też tak macie? prawą wycieraczkę zmienię później na większa bo ma 48 cm a lewa 53 cm

27989925_1761894080526625_3494938_o.jpg

27946091_1761894160526617_626765779_o.jpg

Opublikowano

zależy ile pójdziesz w dół na lato ale jak dobrze pamiętam to chyba przód 15mm i tył 17mm będzie już dobrze przy 60-62cm 

Opublikowano

ramion w 100% nie schowasz tak by z wew nie byly widoczne, co do ramiona kierowcy to dziwne ze ci obija, mi jedynie kiedy obija to jak dzwigne maske i zalacze wycieraczki, tak bez problemu a nisko mam

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Coś tam sie dzieje.

11609894_20180426_195609.jpg

11609893_20180425_173444.jpg

11609892_20180421_201433.jpg

11609891_20180426_200441.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wpadła ściema szyb, ale jeszcze drzwi.

Wczoraj odświeżenie wosku ?

11860338_20180526_200327.jpg

11860337_20180526_200339.jpg

11860336_20180526_200355.jpg

11860335_20180526_183444.jpg

11860334_20180526_200343.jpg

11860333_20180526_183702.jpg

11860332_20180526_200416.jpg

11860331_20180526_200432.jpg

Opublikowano

Szybki robią robotę !

Opublikowano

A ja jestem zdania, że szyby słabo wyglądają zrobione do połowy, chyba że robisz wszystkie ale patrząc na poziom ściemy to raczej nie. Jak robić to wszystkie i na mniejszy %. Jeśli przyciemnione dla dzieciaków no to spoko ;)

Opublikowano
  • Autor

drzwi będą - zabrakło czasu, a przednie spróbuje 40%, moze uda sie pojezdzic :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Szyby na minus, ale co kto woli ?

Opublikowano
W dniu ‎2018‎-‎06‎-‎16 o 11:43, mcsym napisał:

Szyby na minus, ale co kto woli ?

Potwierdzam ?

Opublikowano

Witaj, bardzo ładne zadbane Audi :) i kolor jedyny słuszny ;) Mam pytanie, malowałeś plastiki lakierem do zderzaków? trzeba to jakoś podkładować czy można malować na goły plastik?

Opublikowano
  • Autor

Ja na goły plastik, lakier do zderzaków.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Kilka zmian i woskowanie ?

20180902_111107.jpg

20180902_111058.jpg

20180901_204921.jpg

Opublikowano

Pięknie :) jaki wosk kładłeś?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.