Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mrówki w Samochodzie


pawlos7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w Sierpniu kupiłem Audi A4B6 z 2001 Roku a od jakiegoś czasu zauważam pewien problem mianowicie chodzi o to że w Środku samochodu pojawiają się pojedyncze mrówki a zdarza się ostatnio to dosyć często. Czy ktoś z was miał już kiedyś taki problem i wie gdzie one mogą mieć swoja "siedzibę" ?? dodam że samochód jest sprzątany regularnie i w środku jest czysto, pod maską od góry też nie widać żadnego siedliska a samochód nie stoi w żadnym mrowisku. Pomoże ktoś ?

 

 

*Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy. ->Nowicjusz
Zapraszam również tu ->Regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2017 o 09:39, pawlos7 napisał:

Witam, w Sierpniu kupiłem Audi A4B6 z 2001 Roku a od jakiegoś czasu zauważam pewien problem mianowicie chodzi o to że w Środku samochodu pojawiają się pojedyncze mrówki a zdarza się ostatnio to dosyć często. Czy ktoś z was miał już kiedyś taki problem i wie gdzie one mogą mieć swoja "siedzibę" ?? dodam że samochód jest sprzątany regularnie i w środku jest czysto, pod maską od góry też nie widać żadnego siedliska a samochód nie stoi w żadnym mrowisku. Pomoże ktoś ?

 

 

*Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy. ->Nowicjusz
Zapraszam również tu ->Regulamin.

Miałem kiedyś kilka Tic-Taców luzem i też miałem problem z mrówkami.Po usunięciu i wymyciu schowka problem zniknął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawałem koło mrowiska i też znajdowały droge do środka. Spróbuj parkować gdzieś indziej przez pare dni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest spray na takie insekty drepczące i fruwające.

Do tego porządne sprzątanie auta z zajrzeniem pod wykładzinę bo może pod nią tkwi problem.

Wylany słodki napój przez poprzednika.

Kiedyś zapomniałem o Kiwi w bagażniku, to co po nim pod kołem zapasowym zostało to nikt by nie uwierzył, a smród niemiłosierny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.ichemia.pl/665,bros-spray-na-mrowki-210-150ml.html?gclid=EAIaIQobChMItYnNzYP_1wIV6RbTCh2wVgBsEAQYGyABEgJph_D_BwE 

kup sobie ten spray i popryskaj tam gdzie wychodzi ich najwięcej ,na drugi dzień nie powinno być żadnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...