Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A4 B7 (Sedan) 2.0TDI 170km


DawidTBG

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam i ja swoją Audiczke :)

 

Trochę danych technicznych :

A4 B7 

2.0TDI BRD 170KM

2007R.

PEŁEN S-Line - wewnętrzny -zewnętrzny 

 

Plany:

Dokładka od Cupry

Pakiet ledowy ( nie mogę dobrać żarówki w5w do oświetlenia na nogi i pod drzwi reszta wnetrza jest) 

Wymiana wadliwej pompy oleju lub regeneracja tej

Zakup felg 19 Plus zakup opon zimowych 17 na felgi S-Line

Może pójdzie troszkę niżej ale to zależy jak będzie wyglądać na 19 na razie zawieszenie z S-Line daję radę 

Tablica (szwajcar) na przód 

Ramka klubowa na tył

Lusterka S4

Stacja z androidem 

Montaz podłokietnika 

Mapa silnika i wydech od S4 razem z dyfuzorem 

Sorki za zamazane tablice ale wrzucalem zdjęcia te które mniej ważyły.

FB_IMG_1511959550722.jpg

FB_IMG_1511959557087.jpg

IMG_20171118_151936_599.jpg

Edytowane przez DawidTBG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW :a4fan: identyczna :thumbup: gratulacje zakupu co do modyfikacji też przymierzam sie do Navi na androidzie...

ile masz nalatane ??

zagadaj do sąsiada mateusztbg ma fajny projekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Mateuszem miałem juz okazję sie poznać osobiście ;) z tego miejsca chciałem go serdecznie pozdrowić! 

Co do Audi to ASO Audi twierdzi że w wrześniu 2014r. Miała 149934km na chwilę obecną 174000km. Jedyny problem to ten z przepustnica ( klapa gaszaca ) testowałem juz 2 i z dwoma taki sam problem .. Nr błędu P3102

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na fp Danona :wink: już trzecia identyczna sztuka w okolicy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, DawidTBG napisał:

Z Mateuszem miałem juz okazję sie poznać osobiście ;) z tego miejsca chciałem go serdecznie pozdrowić! 

Co do Audi to ASO Audi twierdzi że w wrześniu 2014r. Miała 149934km na chwilę obecną 174000km. Jedyny problem to ten z przepustnica ( klapa gaszaca ) testowałem juz 2 i z dwoma taki sam problem .. Nr błędu P3102

A dzięki bardzo i wzajemnie :)

 

U mnie skończyło się zakupem nowej ori przepustnicy VDO Siemens, z tego co pamiętam to wytarła albo rozsypała się jakaś zębatka i po zgaszeniu ostro "trzaskało" Pod kompem też wywalało błąd, ale jaki to już dokładnie nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ta sama historia tylko tyle że delikatnie trzęsie przy gaszeniu.. Mam nadzieję że oryginalna uzywka pochodzi połowę tego co ta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne A4, bezawaryjnej jazdy życzę. Same czarne sedany b7 w TBG :) co jeden to ładniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak poszperałem o waszych przepustnicach /klapach gaszących/ moze spróbuj zestaw naprawczy są na olx i ebay

koła zębatek kupisz za 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Karasik2 napisał:

tak poszperałem o waszych przepustnicach /klapach gaszących/ moze spróbuj zestaw naprawczy są na olx i ebay

koła zębatek kupisz za 100

Dzięki za pomoc ale jednak wolę poczekać do soboty i mieć całą używkę.. Jak kolejna klapa też będzie do du*y to przemyśle sprawę ;) mimo wszystko dzięki pewnie komuś się i tak przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem wczoraj chwilę aby ogarnąć lampę, która świeciła po drzewach.. Przy okazji znalazłem zdarty wąż od intercoolera przez który wyrzucało olej. Wszystko ogarnięte dzięki pomocy Dominika!! Aaa właśnie każdy kto się zastanawia czy zderzak mu później spasuje i czy będzie ładnie to powiem szczerze, że jak się postaracie to zrobicie ładniej niż było ;) Wszystkim życzę szczęśliwego Nowego roku! 

Zdjęcia z prac poniżej. 

2017-12-28_07.24.40.jpg

2017-12-28_07.25.03.jpg

2017-12-28_07.23.32.jpg

2017-12-28_07.24.09.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, DawidTBG napisał:

2017-12-28_07.25.03.jpg

Co się stało z podporami zderzaka, po prawej i lewej zostały po nich elementy ? 

Podpora: 8E0807381C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urwał się podczas demontażu zderzaka. Już zamówiłem, przy wymianie rozrządu założę przy okazji podpory ;) Ale wzrok masz jak sokół, że to dostrzegłeś :D Na razie opuściłem zamek maski i wygląda jak by zderzak był nie ściągany :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DawidTBG napisał:

Urwał się podczas demontażu zderzaka. Już zamówiłem, przy wymianie rozrządu założę przy okazji podpory ;) Ale wzrok masz jak sokół, że to dostrzegłeś :D Na razie opuściłem zamek maski i wygląda jak by zderzak był nie ściągany :P 

Kilka razy zdejmowało się ten zderzak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to się wyjaśniło dlaczego to tak łatwo Krzysiek dostrzegłeś ;) Ale rozumiem, że to reguluje wysokość między maską, a zderzakiem ? Czy pełni jakieś rolę jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę kolego że cierpisz na to samo co ja też się ciesze zakupem A4 B7 od 2 tygodni  S line wenatrz i zewnatrz a jakiś gamoń przy zakupie nie zamówił bixów i mam zwykłe lampy. Powodzenia i bezawaryjności.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę kolejne B7 do wypadrywania w TBG.. szerokości i bezawaryjnej jazdy.. oznacza ją jakoś że z klubu jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa ;) naklejkę i ramkę tablicy muszę zamówić :D

Z nowych informacji mam ciekawostkę! Przepustnica (klapa gaszaca) wymieniona, dpf wypalony i choinka zgasła została tylko lampka od AirBagow, ale to już tylko napinacz pasa kierowcy i będzie wszystko :) powodzonka i bezawaryjnosci w nowym roku ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie! A pro po wiosennych porządków ;) olej wymieniony jak również filtry, problem ze swiecącą lampką AirBag został zamknięty, okazało się że problem byl z pinami w module AirBag w tunelu srodkowym.

Postawiłem na Motula x-clean 8100 5w30 O normach 504.00/507.00 (że względu na jeszcze obecnego DPF), udało mi się znaleźć jeszcze oryginał filtra manna produkowanego jeszcze w Niemczech,  taka ciekawostka Filtron jest obecnie producentem filtrów manna także nie bądźcie zdziwieni jak zobaczycie na filtrach manna made in Poland ;)

2018-04-09_08.12.59-2236x1258.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...