Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PORSCHE 911 GT3 991.2 4.0 6-BOKSER

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
35 minut temu, rodosbwa napisał:

Orientujesz się jak tam z zawieszeniem??  Czy po kostce we Wrocku plecy nie będą bolały? 

Będą bolały, akurat GT3 za bardzo nie nadaje się jako samochód na co dzień. 

Opublikowano
1 godzinę temu, Ogi napisał:
Będą bolały, akurat GT3 za bardzo nie nadaje się jako samochód na co dzień. 

Myślałem że jest jakiś tryb w miarę "komfortowy" . Ale zawsze można jechać dłuższą droga ta lepsza :D

Apropo LC -



Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez rodosbwa

Opublikowano

 auto idealne na obecne warunki ;D a tak apropo to fakt autem jazda po czym kolwiek innym niż autostrada czy płaska droga to udręka.. falowanie obrotów i szarpania skrzyni też nie ciekawe a to wszystko całkiem normalne w tym modelu.. Ale gdy mijasz 8k Rpm to jesteś w innym świecie :) I wynagradza Ci wszystko ;) jako auto dla zabawy idealne ;) nic poza tym :)

Screenshot_20171213-123352.png

Opublikowano

Konkret gratuluje zakupu :thumbup1:

Opublikowano

sztuka śliczna, oglądana w mm :) urywa samym spojrzeniem 

Opublikowano

Co jak co ale kolor mega :kox:

Opublikowano
8 godzin temu, tomekhxc napisał:

Co jak co ale kolor mega :kox:

Jak dla mnie to jedyny słuszny kolor dla GT3 :D

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Tyś jest wariat m2 m5 gt aż się w głowie kręci. 

Opublikowano
  • Autor

Przez ostatni okres był jeszcze Aventador z kitem Aniversario i GTC4 Lusso. 

Myślę że na sezon wpadnie jeszcze kilka aut, ale to na wypożyczalnie i handel 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Super prosiak .... i ten kolor <3 :D:ok2:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Odebrane ??

PicsArt_03-02-12.12.58.jpg

Opublikowano
10 minut temu, szymeniu napisał:

Odebrane ??

PicsArt_03-02-12.12.58.jpg

W końcu jakieś porządne auto kupiłeś ?

Gratki i dużo frajdy.Opisz za jaki czas jak wypada w stounku do R8 plus ale myślę że to inna liga jednak.

Opublikowano

Piekny garaż :)

Opublikowano

Szymek profi robota :decayed:

Pozostaje czekać do końca zimy i ogień :kox:

Opublikowano

Garaż marzenie:) i nawet dość szybko ci przypłynęła, ale patrząc na garaż to raczej czas czekania szybko i przyjemnie ci mijał:D Pogratulować :drinks:

Opublikowano

Co taka nieśmiało tylko wygląda :D ?? Kiedy pierwszy klaps na odwage :D ??

Opublikowano

Obczajone już na Twoim blogu na fb...

Miazga... :mellow:

Powiedz proszę, jak to wypada w porównaniu do r8?!

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Veiru napisał:

Obczajone już na Twoim blogu na fb...

Miazga... :mellow:

Powiedz proszę, jak to wypada w porównaniu do r8?!

Jeszcze nijak, bo jedynie wjechałem i zjechałem nim z lawety. Czekam na pogodę nie chce jeździć na semi-slicku przy takiej temperaturze 

Opublikowano
  • Autor

Trochę tego ostatnio stoi ? Rs6 perfo, Panamera 4SD, R8, Aventador, GT3, reszta się nie zmieściła ?

PicsArt_03-05-11.09.48.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.