Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Kierownica z A3 do A4


duffy02

Rekomendowane odpowiedzi

panowie

powiedzcie jakie sa szanse zeby zalozyc ta kierownice do b5 z 95 roku ?? http://www.motoallegro.pl/item540765020_kierownica_audi_a3_2004_rok_z_poduszka.html

prosilbym zeby ktos kto wie o co biega napisal tu jak o zrobic a nie pisal ze byo albo zebym szukal bo szukalem ale akurat takiej nie bylo :P

pozdrawiam

A umiesz nazywać tematy poprawnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja probowalem zalozyc taka kierownice i zrezygnowalem wolalem zalozyc cos takiego http://moto.allegro.pl/item543180935_audi_a3_a4_kierownica_s_line_air_bag.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego jesli moge spytac - s-line jest jak dla mnie troche oklepana - no i cena :/

a moze ktos ma jeszcze cos innego ?? ja mam taka jak w "beczzce" a to straszny pazdzioch :/ nie pasuje do reszty :/

czy moze przyoszczedzic troche sianka i kupic s-line ?? wowczas montaz jest plug&play ??

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak s-line jest troszke oklepana ale jej montaz nie stanowi zadnego problemu zdejmujesz jedna i zakladasz druga ja zrezygnowalem bo:

1 zmiana tasmy

2 przerobka wtyczek bo standardowe nie pasowaly

i wolalem nie grzebac z wtyczka od air bagu i to jest kierownica od a3 a tam jest jesli sie nie myle jest duzy frez czyli kolejny wydatek na zakup redukcji ale jesli sie myle niech mnie ktos poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy moze przyoszczedzic troche sianka i kupic s-line ??

Odkładaj kase i kupuj s-line :kox: ja w swoim aucie rowniez ma taka i jes wypas :good::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak moj poprzednik napisal odkladaj kaske i kupuj s-line :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taką na sprzedaz tylko że bez poduchy :gwizdanie: jak cos jest w dziale sprzedam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas - sorry ale nie napinaj sie tak :)

kurcze to w sumie ta od a3 odpada - a jak sprawa wyglada z kiera od nowszej a4 ??

czy moze to to samo co w a3 ??

jednak wolalbym zeby poducha dzialala :) a lubie tez miec cos innego niz pozostali :) moze ktos powrzuca linki co ewentualnie daloby sie zalozyc bez wiekszego rzezbienia ?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...