Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Czy to listwy S4 ?


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam kolor i wcale nie zniknęły :gwizdanie:

66cf5365ea99839cmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kolor to ciemny szary, i chyba jednak nie będę ich malował bo za drogo by mnie wyszły :kox: a druga sprawa to faktycznie nie pomalowane bardziej rzucają się w oczy :)

Muszę gdzieś dorwać jeszcze dokładke zderzaka s-lline, była na allegro nawet w mojej mieścinie miał jakiś handlarz na sprzedanie i tak się długo zastanawiałem ze ktoś mi ją zwinął :wallbash: :wallbash:

A tak przy okazji to gril środkowy jest taki sam w zderzaku s-line?? bo boczne kratki są inne ale halogeny są tez takie same jak w ori tak??

Aha no i jeśli się orientujecie to jaka jest cena tak mniej więcej tych kratek w ASO??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji to gril środkowy jest taki sam w zderzaku s-line?? bo boczne kratki są inne ale halogeny są tez takie same jak w ori tak??

czasem wystarczy poszukac na forum :gwizdanie:

halogeny pasują z serii do S-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber nie lottej :decayed::kox: jak juz jest temat załozony to zapytałem, gorzej gdybym zapodał nowy wątek z tym pytaniem :tongue4:

BTW dobrze wiedzieć ze pasi jakiś wydatek mniej :kox: jutro w ASO dowiem się ile wołają za te kratki s-line nr z ETKI to 8E0 807 681 C lub D

Pozdro chłopaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boczne kratki s-line po 75PLN/szt

Środkowy grill s-line 360PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Cene kratek jeszcze da się przeżyć ale grill S-line kosztuje kupę kasy w ASO. Dlatego najlepiej szukać na allegro kompletu (zderzak s-line z kratkami i dolnym grillem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem i jak juz napisałem wyżej koleś z mojej mieściny miał na sprzedanie bez kratek i grila za 560zł (czy to duzo??) ale się zgapiłem i ktoś mi go zgarnął :wallbash:

szukałem tylko dokładki i tez nie znalazłem :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

author=malik link=topic=64216.msg699722#msg699722 date=1233735138]

Boczne kratki s-line po 75PLN/szt

Środkowy grill s-line 360PLN.

kratka 86 zł

gril 389 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

author=malik link=topic=64216.msg699722#msg699722 date=1233735138]

Boczne kratki s-line po 75PLN/szt

Środkowy grill s-line 360PLN.

kratka 86 zł

gril 389 zł

kratka 80 zl

grill 360zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różny kurs euro, różne zniżki w ASO :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozowlicie, ze sie dołącze do rozmowy. Właśnie się też napaliłem na s-line pocket. S4 troche mi nie pasuje, jest dość ostre i wyraziste mówie oczywiście o zderzakach i innych pierdołach ( rzecz gustu). Poruszyliści nurtujący mnie problem tznm. w razie zakupu listew na drzwi malować czy nie. Mam b6 w wersji amerykańskiej kolor ciemny szary - dokładki zderzaka,dolne listwy i progi są w kolorze szarym. Szczerze mówiąc wiele to się nie odróżnia od reszty nadwozia. Kolega ma srebrną audi i jak jedzie listwy widać pierwsze ( kolor szary). Co radzicie - pomalować czy nie? A co odnośnie malowania dokładek zderzaka - zostawić plastik czy farba? A odnośnie blindy na tylną szybę i lotki na klapę bagażnika, to jak to się trzyma po naklejeniu na taśmę? Nie bardzo widzi mi się zrąbanie sobie lakieru po naklejeniu listwy i ewentualnym oderwaniui. pozdrówko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli zalozysz pakiet s-line to musisz to pomalowac bo to jest juz zagruntowane(dokladka przod i tyl) a listwy sa normalnie czarne bez gruntu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogę się dowiedzieć, gdzie kupić te wszystkie gadżety? Szukam i szukam i tylko jakies badziewie znajduje. Jest tego sporo na stronach w stanach tylko nie wszystko co oferują jest ori. Czy zamienniki wogóle stosować czy nie?

I jak wygląda wymiana dokładki zderzaka. Z tego co ja kminię to wystarczy odkręcić szary plastik tj. dół zderzaka i włożyć nowy, góra zostaje tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogę się dowiedzieć, gdzie kupić te wszystkie gadżety? Szukam i szukam i tylko jakies badziewie znajduje. Jest tego sporo na stronach w stanach tylko nie wszystko co oferują jest ori. Czy zamienniki wogóle stosować czy nie?

Allegro, ebay, ASO. S-line rób na ori częściach a nie na podróbach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie to już uświadomiłem, że podróbki są lipa. Panowie upewnie się tylko...Grill i kratki od s4 nie pasuje do s-line? Tak wywnioskowałem z waszych rozmów. I jeszcze jedno czy wysokośc zderzaka przedniego i tylnego s-line jest taka sama jak oryginału. Mam autko oryginalnie zaniżone i nie chciałbym zostawić zderzaków na jakimś śpiącym policjancie. Aha i jeszcze jedno...będę was ostro atakowałó jeżeli chodzi o dopytywanie się perwnych szczegółów, bo nigdy tego nie robiłem.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie upewnie się tylko...Grill i kratki od s4 nie pasuje do s-line? Tak wywnioskowałem z waszych rozmów.

Grill - ktory? W dokladce s-line? Jesli tak - to nie pasuja.

I jeszcze jedno czy wysokośc zderzaka przedniego i tylnego s-line jest taka sama jak oryginału.

Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zajefajnie, ze wysokość zderzaczka jest taka sama...A jeżeli chodzi o grill to w dokładce nie pasuje a co do grilla w masce? Ok panowie jak już aczne coś stopniowo robić to się odezwę dzieki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...