Skocz do zawartości
IGNOROWANY

buzer pdc tyłu


fura_89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Jest to mój pierwszy post na tym forum więc proszę o wyrozumiałość.

A więc do rzeczy.

Od kilku miesięcy jestem posiadaczem A4 2.0 ALT B7, po kilku dniach padł mi buzer pdc tyłu. Znalazłem gdzieś na forum wątek, że można kupić taki buzer w sklepie elek. i, że po podłączeniu wszystko działa jak należy a przede wszystkim wychodzi to taniej. No to kupiłem buzer z generatorem bo zwykły by nie działał. 

Zamontowałem go w miejsce ory nie działającego i działa jak należy po wbiciu wstecznego. Tylko problem jest taki, że skądś bierze delikatnie napięcie i cały czas piszczy delikatnie ale piszczy. Po dłuższej jeździe z tyłu jest nie do zniesienia.

Jeden z elektryków podpowiedział mi że mam poszukać połączenia masy tego pdc. Wczoraj przekopałem cały tył i nigdzie tego nie znalazłem. Bardzo proszę o pomoc.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idz wzluz wiazki od kostki mod. PDC jakies 70cm jest masa przykrecona do karoserii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod lewym boczkiem bagażnika masz wiązkę i moduł pdc. Lewy dolny róg zdjęcia moduł pdc. Centralnie ten biały to moduł tpms. Masa obu jest na błotniku zaznaczona na czerwono.

układ kontroli ciśnienia moduł.jpg

Jeśli nic nie wykminisz to kup na alle używany ale ori głośniczek za parę zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, fura_89 napisał:

Witam, 

Jest to mój pierwszy post na tym forum więc proszę o wyrozumiałość.

A więc do rzeczy.

Od kilku miesięcy jestem posiadaczem A4 2.0 ALT B7, po kilku dniach padł mi buzer pdc tyłu. Znalazłem gdzieś na forum wątek, że można kupić taki buzer w sklepie elek. i, że po podłączeniu wszystko działa jak należy a przede wszystkim wychodzi to taniej. No to kupiłem buzer z generatorem bo zwykły by nie działał. 

Zamontowałem go w miejsce ory nie działającego i działa jak należy po wbiciu wstecznego. Tylko problem jest taki, że skądś bierze delikatnie napięcie i cały czas piszczy delikatnie ale piszczy. Po dłuższej jeździe z tyłu jest nie do zniesienia.

Jeden z elektryków podpowiedział mi że mam poszukać połączenia masy tego pdc. Wczoraj przekopałem cały tył i nigdzie tego nie znalazłem. Bardzo proszę o pomoc.

Z góry dziękuję.

Jeżeli wyślesz do mnie twój stary to w ramach współpracy dostaniesz naprawiony głośnik na oryginalnych podzespołach gratis (pokrycie wysyłki w obie strony, w razie niepowodzenia naprawy, odeślę spowrotem głośnik za free do Ciebie)

Jeżeli masz więcej pytań zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie łatwiej podpowiedzieć jak się z tym uporać? Może ten niefabryczny buzzer wylapuje napięcie od najmniejszego progu i dlatego piszczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2017 o 09:26, fura_89 napisał:

A nie łatwiej podpowiedzieć jak się z tym uporać? Może ten niefabryczny buzzer wylapuje napięcie od najmniejszego progu i dlatego piszczy?

Ja ci oferuje praktycznie darmowe naprawienie ORYGINALNEGO GŁOŚNIKA PDC a ty do mnie z pretensjami że nie chce ci powiedziec jak rozwiązać twój problem? (PS. Odpowiedzi na twój problem nie znam bo nie bawię się niestety w zakładanie nieoryginalnych głośników)

Jeżeli jesteś zainteresowany to daj znać.

Mam też druga propozycje do Ciebie (podajesz maila i adres odbioru i ja podsyłam ci etykietę do wysyłki, i odbieram od ciebie ten uszkodzony głośnik którego napewno i tak za jakiś czas wyrzucisz albo już to zrobiłeś)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...