Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B5 95r Laserrot

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pomalowane? To ori lakier jest :)

Opublikowano

Fakt. Przepraszam, pomyliło mi się z innym tematem, w którym autor też miał ten kolor, tylko że był malowany :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Z nowości to udało się dorwać stal na zime w fajnych parametrach 6,5j i et33 (miałem 6j et45) więc będzię dużo szerzej, może jeszcze dystans na tył 1cm wleci z letnich i będzie chociaż męsko wyglądała.  Tymczasem brudna, ale i tak robi robote w takie szare dni...  Pozdro! :) 

90d7a8eb889ef332.jpg

b60072b401433693.jpg

Edytowane przez Dziura

Opublikowano
4 minuty temu, Dziura napisał:

Z nowości to udało się dorwać stal na zime w fajnych parametrach 6,5j i et33 (miałem 6j et45) więc będzię dużo szerzej, może jeszcze dystans na tył 1cm wleci z letnich i będzie chociaż męsko wyglądała. Pozdro :) 

dużo szerzej to by było jakbyś dorwał 8J, a półcala to 12mm, rozwalone na dwie strony całe 6mm od tego co miałeś, wiec dystans wiecej da wizualnie niz te pół cala?

Opublikowano
  • Autor

Kolego a ''et'' coś ci mówi? na strone po 12mm szerzej na samym et, o tym 0,5j nie wspomne. Przód wyjdzie szerzej po 1,8cm na stone, tył 2,8cm, to fajny efekt będzie za niewielką kase. Jakby była kasa to i 10j bym wsadził :)

Edytowane przez Dziura

Opublikowano
5 minut temu, Dziura napisał:

Kolego a ''et'' coś ci mówi? na strone po 12mm szerzej na samym et, o tym 0,5j nie wspomne. Jakby była kasa to i 10j bym wsadził :)

Et i szerokość to dwie wartosci które decydują o osadzeniu wzgledem błotnika, et33 przy tej szerokości jest dalej schowane w nadkolu, dlatego napisałem że wiecej roboty zrobi ten dystans niz te pół cala?

 

Opublikowano
  • Autor

Założe zime to wrzuce fotke jak będzie na nowej stali a jak było na starej (o ile się nie sprzedadzą za ten czas).

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno mnie tu nie było, koła na zime siadły jak trzeba - jest szeroko!

A tu ostatnie foto w tym roku mojej babci, 23 lata przejeździła, zaraz zacznie 24 rok życia i powiem szczerze - silnik 1.8 adr na prawdę jest ''idiotoodporny'' skoro wytrzymał tyle lat ze mną ( dostaje po d*pie do odciny baaaaaaardzo często ) bez żadnego remontu i według licznika 310tyś jest, a ile ma kto to wie :) 

Oby 2019 był jeszcze lepszym rokiem dla każdego z was i waszych autek!

 

26638ef23776993c.jpg

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam, też posiadam B5 z 95r. z silnikiem ADR.. nie ma lekko pod moją nogą,bez remontu któryś rok z kolei spisuje się bardzo dobrze to naprawdę dobry motor :D Co do tego tematu przyznam że bardzo piękna "czerwona strzała", obserwuję co się dzieje w temacie i aż idzie po zazdrościć. Piękna sztuka oby tak dalej ? Pozdrawiam :) 

Opublikowano
W dniu 31.12.2018 o 11:54, Dziura napisał:

Dawno mnie tu nie było, koła na zime siadły jak trzeba - jest szeroko!

A tu ostatnie foto w tym roku mojej babci, 23 lata przejeździła, zaraz zacznie 24 rok życia i powiem szczerze - silnik 1.8 adr na prawdę jest ''idiotoodporny'' skoro wytrzymał tyle lat ze mną ( dostaje po d*pie do odciny baaaaaaardzo często ) bez żadnego remontu i według licznika 310tyś jest, a ile ma kto to wie :) 

Oby 2019 był jeszcze lepszym rokiem dla każdego z was i waszych autek!

 

26638ef23776993c.jpg

Pozdrawiam

Faktycznie, jak na stal, wygląda to dobrze?w jakim aucie było takie ET o rozstawie 5x112?  dałeś jakiś dystans do tego? No i wzajemnie, bezawaryjności w nowym roku :)

Opublikowano

jeszcze rok i zolte tabule :P, rowniez bezawaryjnosci na nowy rok i tanszej beny xd

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie nie wiem, na pewno z czegoś nowszego bo felgi są z 2003r, dla mnie ważne, że otwór 57.1 czyli vw audi. Przód bez dystansu siedzi fajnie, na tył dałem 1cm i jest na równo z nadkolem ^^ blach żółtych raczej nie chce, miałem chociaż nadzieję na te żniżki w ubezpieczalni dla aut powyżej 25lat, ale coś ostatnio słyszałem, że już to nie działa co by im płacić więcej...

Edytowane przez Dziura

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Coś z zimy ;) 

50a4b52a60cc64b7.jpg

7b29909df610ba3a.jpg

a96539d25d8790f6.jpg

 

Jak dobrze pójdzie to będzie nowa fela na sezon 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam po długiej przerwie. Plany się zmieniły, sprawiłem sobie 2 kółka, ale o audi dbam i ma się dobrze :)
Pozdrawiam, jeśli ktoś wgl jeszcze przegląda ;)

0818031f8b33997c.jpg

e6cbf8badbe52528med.jpg

97f93c38a5a340da.jpg

5a31d1daace420ac.jpg

bd72e0db3754d8fa.jpg

adcc902f01911177.jpg

Opublikowano

Nareszcie letnie obuwie, tak jej dużo lepiej :) Co to za jednoślad?

Opublikowano
  • Autor

250cc (125 w dowodzie). Zanim zacząłem przygode z audi był skuter (sprzedałem go , żeby kupić fele do audi) poźniej cały czas auto i auto, zaczęło brakować po czasie, za rok dopiero moge zrobić pełną kat.A (wiek 24lata), a nie mam im zamiaru płacić teraz za A1/A2 i za rok znowu robić A, dlatego rok legalnie na tym (no i wziąłem go na siebie za rok będę płacić śmieszne pieniądze w porównaniu do tego co mi wyliczają za auto - brak zniżek, zwyżka za brak ukończonego 25 albo 26 roku życia, a zniżki będą lecieć :) 

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam po długiej przerwie. Troszkę mnie tu nie było, jakiś czas temu była niemiła niespodzianka, wybiegła sarna... Lampa, kierunkowskaz, błotnik, maska i lekko drzwi ucierpiały. Oczywiście dowiadywałem się to i owo, ale bez AC to temat rzeka. Póki co ogarnąłem oświetlenie, i ile mogłem samemu co by się aż tak nie rzucało w oczy, i pomału szukam błotnik i maskę w kolorze, do lakiernika boje się dawać bo wiece jak to może wyjść jak się pomaluje 2 elementy a reszta budy 24 letnia, o szpachli nie wspomnę ;) Kolejna niespodzianka to jak jechałem na zlot to panowie niebiescy chcieli dowodzik zabrać za przednie szybki, ale na szczęscie udało się zdjąć na miejscu :D Ogólnie audi ma się dobrze, nadal posłusznie wozi moje ''4litery'' bezawaryjnie z dnia na dzień, wpadł inny motocykl w międzyczasie, ale w niunii też wpadł czarny grill i czarne emblematy na klapie. Ktoś obserwuje? Warto wrzucać fote? Pozdrawiam :) 

Opublikowano
  • Autor

125165af135bdb05.jpg

36287584215eb0db.jpg

3a24fa6a78c82418.jpg

Opublikowano
2 godziny temu, Dziura napisał:

Witam po długiej przerwie. Troszkę mnie tu nie było, jakiś czas temu była niemiła niespodzianka, wybiegła sarna... Lampa, kierunkowskaz, błotnik, maska i lekko drzwi ucierpiały. Oczywiście dowiadywałem się to i owo, ale bez AC to temat rzeka. Póki co ogarnąłem oświetlenie, i ile mogłem samemu co by się aż tak nie rzucało w oczy, i pomału szukam błotnik i maskę w kolorze, do lakiernika boje się dawać bo wiece jak to może wyjść jak się pomaluje 2 elementy a reszta budy 24 letnia, o szpachli nie wspomnę ;) Kolejna niespodzianka to jak jechałem na zlot to panowie niebiescy chcieli dowodzik zabrać za przednie szybki, ale na szczęscie udało się zdjąć na miejscu :D Ogólnie audi ma się dobrze, nadal posłusznie wozi moje ''4litery'' bezawaryjnie z dnia na dzień, wpadł inny motocykl w międzyczasie, ale w niunii też wpadł czarny grill i czarne emblematy na klapie. Ktoś obserwuje? Warto wrzucać fote? Pozdrawiam :)

Wrzucaj ;)  

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.