Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8T mieszanka zbyt uboga analiza logow


bagi67

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o analizę logów oraz maile na jaki mogę wysłać logi zrobione już w Excelu bo nie wiem jak dodawać foty na forum dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, bagi67 napisał:

Proszę o analizę logów oraz maile na jaki mogę wysłać logi zrobione już w Excelu bo nie wiem jak dodawać foty na forum dzięki 

Tu wrzuć logi http://vaglogi.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę wrzucić proszę o maila osobę które zerknie i powie co nie tak jest z autem logi są obrobione w Excelu w tabelach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepływ jest masakra. Turbo też coś niezbyt. Zobacz czy w ogóle masz dopięte węże do przepustnicy od dolotu   czy coś nie spadło przy turbo czy nie ma jakiejś dziury jak pięść itp. jak nie znajdziesz nic odpietego to odepnij wtyczkę przepływomierza i zrób 002+033 oraz 115+118. No chyba że masz skąd wziąć przepływke do podmiany. Na moje wina jest przepływke ale żeby nie wyrzucać pieniędzy w błoto lepiej najpierw sprawdzić dobrze.

Dodatkowo do tematu daj info z oznaczeniem silnika

Edit: a i sprawdź czy w ogóle powietrze wlatuje do silnika bo takiego przepływu to dawno nie widziałem. Może być zatkany filtr powietrza totalnie lub np. Nie ta przepływka co trzeba. Po korektach raczej można wnioskować że powtórzę wlatuje do silnika ale sprawdzenie tych dwóch rzeczy to roboty na 10 minut

Edytowane przez zwonko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przepływa bardzo mało pokazuje. Albo dziura albo padnięta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...