Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Blokada kierownicy silnik gasnie i nie mozna odpalic


Patryk7855

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

(Posiadam Audi A3. 1.6. Benzyna. 2002r po lifcie) 

Wczoraj byłem po moją dziewczyne i kiedy wracaliśmy na prostej drodze poczułem że coś delikatnie szarpnęło.  Myślałem, ze za wysoki bieg na niskie obroty..

Przejechałem kolejne 100m.. Zatrzymałem się na skrzyżowaniu i nagle nie mogłem skręcić kierownicą w żadną stronę a silnik po 5 sek. Sam się wyłączył..

Odpaliłem ponownie i wspomaganie wróciło.

Dzisiaj odpaliłem Audi aby chwile pochodziła i kazałem dziewzynie kręcić kierownicą.Słyszałem szmery ze zbiorniczka.. a po 3-4 minutach zgasł.. Kupiłem płyn.. Dolałem.. Zakręciłem silnikiem.. trochę płynu wypluł (BYc moze za dużo wlałem) A Chcąć teraz odpalić dławił się i nie chciał odpalić.Po 2 próbach juz tylko kręcił w miejscu nawet na sekundy nie chciał złapac obrotów.. Ostatecznie akumulator postanowiłem podładować.. Bo już nawet kontrolki słabo wyglądały.. 

 

Jeśli nadal nie będę mógł odpalić lub nadal będzie problem z kierowaniem i będzie mi gasł czy to układ kierowniczy do sprawdzenia czy coś innego jeszcze sprawdzić?

Dlaczego tak się dzieje>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to wygląda na system anty kradzieżowy, ale czy w 2002r. stosowano aż coś takiego? Słyszałem o wyłączaniu silnika, ale o blokadzie kierownicy jeszcze nie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawilem naładowany akumulator, ale nadal nie chce mi nawet odpalić..  Alternator wcześniej działał nie miałem problemów z odpalaniem ani nic.. Głowica może mieć na to wpływ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącz vaga i pokaż nam bledy ecu silnika i zegarów

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...