Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FMIC do 1.8t z 3.0 tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolego Marcin 4x4,

Odnośnie samej belki, faktycznie wystarczy ją tylko podciąć.

Już wówczas zostaje mocno osłabiona. 

Niestety coś kosztem czegoś,

Pozdrawiam

Opublikowano
5 godzin temu, black4 napisał:

Kolego Marcin 4x4,

Odnośnie samej belki, faktycznie wystarczy ją tylko podciąć.

Już wówczas zostaje mocno osłabiona. 

Niestety coś kosztem czegoś, 

popatrz na zdjęcia i pomyśl.

Opublikowano

Kolego Marcin

Sugeruje zastanowić się nad sposobem wypowiedzi.

Jeśli nie  potrafisz inaczej to nie odpisuj.

Zapewne chciałeś odpisać, że wzmocnienie belki zostało nie naruszone.

Pozdrawiam

 

Opublikowano
1 godzinę temu, black4 napisał:

Zapewne chciałeś odpisać, że wzmocnienie belki zostało nie naruszone.

jasne, 3/4 belki wycięte ale trzyma jak nowa.. nawet jak dwie nowe. ? Nie, chciałem napisać że taka praca jest karygodna i nie należy robić tego co Ty czyli jej chwalić (dlatego mam taki, nie inny ton). IC sam w sobie jest dość mocny wiec przy odpowiednim wspawaniu i nie pruciu belki po całości osłabienie nie jest takie duże, przy odrobinie szczęścia belka wraz z IC spłoni swoje zadanie.

Tutaj stłuczka przy 50-70kmh może się skończyć bardzo źle (kiedyś tak miałem).

Przez takie pisanie z czapy musiałem pocisnąć a chłop się starał, zrobił sam, nie szedł na łatwiznę. Jedyny plus że teraz wie jak to poprawić :) 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję za zainteresowanie ;)

Pierwsze primo: wyciąłem tyle, bo przed przespawaniem icek był wyżej, jak ma spełniać zadanie to jego przesłonięcie nie jest dobre,

Drugie [primo]: chłodnica od wspomagania i icek przed przespawaniem poniżej,

Trzecie [primo]: na pewno belka w tym stanie nie jest docelowa - albo zmiana albo wzmocnienie z np. kształtownika stalowego, rury KO itp. lub wspawanie icka w nową belkę jak pokazałeś Marcinie

Czwarte [primo]: Marcin a może w rozwiązaniu, które pokazałeś,  skoro wspawano wloty można zmienić ich położenie.

Piąte: krytyka prowadzi do przemyśleń ale nie zawsze jest potrzeba wyrażać ją w podniesionym tonie.

 

 

 

20181228_222059(1).jpg

Edytowane przez keczu

Opublikowano

Panowie,

Marcin, Sylwek dzieki za doprecyzowanie. Teraz wszystko jasne. Też jestem zwolennikiem jak najmniejszej ingerencji w belkę. Jak pisze Sylwek nie zawsze jest to możliwe. W swoim minimalnie z tyłu podcialem belkę. Fmic jest częściowo przysłonięty. Ale coś kosztem czegoś. Tak jak piszę Marcin Fmic jest dosyć mocny i przy odpowiednim wspawaniu i braku większej ingerencji w konstrukcje belki nie powinna ona  zostac mocno osłabiona.

Wszystko wyjaśnione,

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.