Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Szukam dobrego "pompiarza"


audikuś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. Mam problem z cieknącą pompą paliwa. Słyszałem, że naprawa (uszczelnienie) owej pompy jest to bardzo skomplikowana czynność wymagająca od mechanika niezwykłej precyzyjności i znajomości tematu "naprawa pomp". Moje pytanie jest takie: Czy zna ktoś w okolicy Mińska Mazowieckiego i Warszawy godnego polecenia "pompiarza"? Któremu powierzone auto, będzie naprawione za rozsądne pieniądze. Byłem już w kilku punktach naprawy i śpiewano mi za taką usługę od 200-do 600 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są wycieki na pompie wtryskowej, które można samemu usunąć nie posiadając w tym temacie fachowej wiedzy a jedynie VAG-COM, piszę tutaj o wyciekach np. spod uszczelki nastawnika Vag jest nam wtedy tylko potrzebny do ponownego ustawienia poprawnej wartości dawki paliwa,

nie polecam natomiast brania się za uszczelnienie głowicy tłokorozdzielacza bo przy nieumiejętnym demontażu możemy długo szukać wystrzelonych w promieniu kilku metrów drobnych podzespołów - nie wspominając już o kłopocie złożenia tego potem w jedną, poprawną całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dębe Wielkie ul. Rzepeckiego 10, 507022333 - zadzwoń zapytaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dokładnie ten sam telefon i to od Rogala więc skoro on go poleca to chyba gość musi byc dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki koledzy, ale może ma ktoś jeszcze jakieś namiary na dobrego "pompiarza", chcę mieć alternatywę w wyborze mechaniora dla mojej Audiczki[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 00:05_________________________________________________I jeszcze jedno ,jeżeli ktoś już uszczelniał w swojej Audiczce pompę wtryskową ile go to kosztowało? Jutro postaram się fotki umieścić skąd dokładnie cieknie. Powiem tyle w spalaniu, zauważam prawie tak jakby dwa razy tyle paliła :(. [br]Dopisany: 03 Luty 2009, 00:09_________________________________________________proszę jeszcze o jakieś kontakty do pompiarzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompy Wtryskowe B.Podkowinski Nadarzyn ul. Pruszkowska 32G

022 7298950

Polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...