Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaka instalacja do 2.0 TFSI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak sie ma sprawa z gazem do tych silnikow na bezposrednim wtrysku, drogie to jest bo nie jestem w temacie?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

Nie odp mi oni. W jakiej sumie sie zamkne mniejwiecej z gazem do TFSI?

Opublikowano

Zakładana w listopadzie za 4960 zł Wrocław, pod BGB zrobiona do 320 km. Aktualnie silnik lata na 260 :)520811b6f8ec0d3f9cb13e633103e2b1.jpg

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wow, to ja w grudniu 2016 zapłaciłem za to samo 3600

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Cześć czołem koledzy, trochę odświeżę temat.

Silnik: CDNC 2.0 TFSI

Spec z Energy Gaz Polska pisze mi że:

"SYSTEMY WTRYSKU GAZU CIEKŁEGO SĄ NIEDOSTĘPNE DO TEGO MODELU." i proponuje mi instalacje IV generacji........

Czy na pewno instalacje VI generacji nie istnieją dla mojego kodu silnika?

Coś nie chce mi się wierzyć. ?

Opublikowano
W dniu 12.07.2018 o 10:36, lobot84 napisał:

Cześć czołem koledzy, trochę odświeżę temat.

Silnik: CDNC 2.0 TFSI

Spec z Energy Gaz Polska pisze mi że:

"SYSTEMY WTRYSKU GAZU CIEKŁEGO SĄ NIEDOSTĘPNE DO TEGO MODELU." i proponuje mi instalacje IV generacji........

Czy na pewno instalacje VI generacji nie istnieją dla mojego kodu silnika?

Coś nie chce mi się wierzyć. ?

Widocznie nie ma lub nie współpracują z producentem który ma w ofercie

Opublikowano

Daj sobie spokój z wtryskiem w fazie ciekłej. Załóż sekwencje do bezpośredniego, one naprawdę teraz już mało się benzyną podpierają. Zadzwoń do Kliniki LPG na Czardasza lub Auto dakar. obydwa W-wa i niech Ci wycenią instalacje opartą na Nevo Sky lub Optima Idea.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Jaka instalacja do 2.0T BWE. W aucie program będzie na ok 250 KM. Wstepnie myślę o AGC w Radomiu. Może ktoś napisać ile dotrysku pb  a  pali lpg?. Myślałem żeby sprzedać auto ale każdy się boi bo to tfsi. Przebieg ori 140tys więc teraz myślę aby zostało na dłużej i dlatego chcę założyć lpg. Pozdro 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Mamy jakieś nowe info co do LPG w Tfsi?

Jakie sprawdzone zestawy do 300km ? Koszta?

  • 1 rok później...
Opublikowano

Od 1.5 roku posiadam założoną instalację IV generacji dostosowaną do silnika z wtryskiem bezpośrednim (ciągły dotrysk benzyny na poziomie 10-20% zależnie od obciążenia i obr. silnika - sterownik ROMANO). Działa bardzo dobrze, jeżeli chodzi o spalanie to jest na poziomie od 8,5 (delikatna jazda w trasie) do 12 l LPG (jazda po wawie bez oszczędzania lub dynamiczna jazda w trasie) + 1-2 l PB. Nigdy nie spalił mi więcej niż 12l LPG , jak coś to rosło spalanie PB od dynamicznej jazdy (wysokie obroty), myślę że duża zasługa takich wyników to płynna jazda i skrzynia multitronic (super komfort ;P)

  • 2 lata później...
Opublikowano

Ponawiam pytanie w 2023 r.: "Mamy jakieś nowe info co do LPG w Tfsi?"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.