Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Borygo + Petrygo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich. Na wstępie chciałem zaznaczyć, że chodź moje pytanie może się wydać banalne dla większości z was, to chyba od tego jest forum żeby uświadamiać takich niedoświadczonych kierowców jak ja :gwizdanie:

Tak więc interesuje mnie to czy zmieszanie płynów wymienionych w temacie grozi przykrymi konsekwencjami?

A najlepiej proszę o polecenie płynu chłodniczego, z góry dziękuję.

Opublikowano

G12

Płyny na bazie glikolu są mieszalne.

Opublikowano

G12

Płyny na bazie glikolu są mieszalne.

Dokładnie możesz je śmiało mieszać.
Opublikowano
  • Autor

G12

Płyny na bazie glikolu są mieszalne.

Dokładnie możesz je śmiało mieszać.

W necie wyczytałem, że mogą być problemy z pompą wody i uszczelkami na niej się znajdującymi a dokładniej z ich rozszczelnieniem spowodowanym różnicą w składzie płynów, czyli mogę śmiało dolać Petrygo czy nie koniecznie?

Opublikowano

Teraz płyn kosztuje pare złoty, kup nowy dla świętego spokoju i będziesz mial problem z głowy

Opublikowano

mozesz mieszac :) ale czy nie lepiej wymienic to co masz zalane teraz w ukladzie chlodzenia na g12 + ??koszt nie jest duzy

1.5l koncentratu kosztuje 34zl w serwisie a 2 opakowania wystarcza ... zmieszane z woda destylowana i masz zalane to co powinno byc w audi a nie jakies wynalazli borygo bo to dobre jest do traktorow :wink4: a petrygo z tego co sie orientuje to kosztuje jakos 40zl za 5l a to malo czyli jeszcze za 10zl bedzie trzeba litra kupic wedlug mnie to pozorno oszczednosc...

Opublikowano

dokładnie , to niewielkie koszty a mozna sobie tylko problemów narobić, wymień cały płyn

Opublikowano
  • Autor

ok dzięki za wszystkie odpowiedzi, skuszę się na wymianę całego płynu :)

Opublikowano

HEPU G12 albo jego zamiennik FEBI G12+

Opublikowano

UWAGA

G12 nie może być mieszany z innymi płynami

ale

G12+ już tak, więc polecam ten drugi.

Opublikowano

UWAGA

G12 nie może być mieszany z innymi płynami

ale

G12+ już tak, więc polecam ten drugi.

w serwisie sprzedaja tylko g12 + :wink4:

Opublikowano

UWAGA

G12 nie może być mieszany z innymi płynami

ale

G12+ już tak, więc polecam ten drugi.

w serwisie sprzedaja tylko g12 + :wink4:

Dokładnie, i cena nie jest chyba dużo wyższa niż np. w IC.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.