Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skrzypiące plastiki w bagażniku A4 B6


Exterkate

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż Czy ma ktoś pomysł co zrobić na doprowadzające do szału skrzypienie plastików zaznaczonych na zdjęciu? Skrzypią one zawsze na nierównościach drogi przy zjeżdżaniu/wjeżdżaniu itd... HELP! @ PS. Ściągałem już rolete.. bo wspiera sie o te plastiki ale nic nie daje.

565ff51cf80f0a9635092c55.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny że to tu trzeszczy ? U mnie trzeszczało oparcie tylne przy kanapie. Też myślałem, że to gdzieś przy rolecie. Dopiero jak jechałem w 5 osób autem zauważyłem, że nic nie trzeszczy. Psiuknąłem wtedy WD40 w te zawiasy od składania oparcia i problem minął i już prawie dwa lata mam spokój. Spróbuj może od tego zacząć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Dobrze wiedzieć, mam podobny problem, chociaż na razie nie jest uciążliwy. Przetestuje patent z WD40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze to te plastiki, ruszałem nimi i zgrzytały... Ktoś mi jesszcze podpowiedział że możliwe że kanapa tylnia pracuje. i rusza tymi plastikami.  Ale najpierw popsikam Wd. Jak nie pomoże złoże tylnią kanapę i zobaczę co się bd działo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2018 o 15:31, Exterkate napisał:

Wydaje mi się ze to te plastiki, ruszałem nimi i zgrzytały... Ktoś mi jesszcze podpowiedział że możliwe że kanapa tylnia pracuje. i rusza tymi plastikami.  Ale najpierw popsikam Wd. Jak nie pomoże złoże tylnią kanapę i zobaczę co się bd działo

Ogarnąłeś temat? Bo skrzypienie samochodu również doprowadza mnie do szału...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie wyrąbałem wszystkie plastiki z bagażnika i jeżdżę bez. Zauważyłem, że nadal tak trzeszczy, muszę suba wyciągnąć itd, bo może to on, lub coś innego. To nie te plastiki trzeszczą jednak. Strasznie irytujący dźwięk. Zauważyłem również taki sam dźwięk w innym aucie.

Edytowane przez szpakuziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej , trochę czasu minęło od ostatniej odpowiedzi na ten temat , ale dopiero od niedawna jestem posiadaczem b7-ki i to trzeszczenie / stukanie plastiku jest nieprzyjemne , ma ktoś może jakiś złoty środek na to albo jakąś radę co to może być? Dla pewności usiadłem na tylnym siedzeniu żeby sprawdzić ten dźwięk i na pewno wydobywa się on z okolicy którą wcześniej ktoś zaznaczył na zdjęciu w tym poście,  dodam , że nie mam założonej rolety.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy komuś udało się zaradzić na opisany problem? Mam dosłownie to samo. Będę ogromnie wdzięczny, jeśli ktoś podzieli się wiedzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...