Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Naprawa/wymiana licznika A4 B7 8E0920901H pomoc w problemie z fis


maciejhildek1982

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, w mojej b7 pojawił się problem a mianowicie padł mi wyświetlacz między zegarami (fis) a wygląda to tak jak w załączniku.Żeby było śmiesznie raz na jakiś czas włączy się i wszystko się wyświetla. Czy jest ktoś najlepiej z okolicy Bydgoszczy lub też kujawsko-pomorskiego kto jest mi w stanie pomóc albo wymienić sam wyświetlacz albo cały licznik, bo zakupiłem już drugi sprawny o tym samym numerze - wiadomo kodowanie immo itp. Oczywiście w najgorszym wypadku mogę też wysłać licznik, ważne aby było to dobrze zrobione. Z góry serdecznie dziękuje za wszystkie odpowiedzi i podpowiedzi. 

 

audi licznik.jpg

Edytowane przez maciejhildek1982
poprawa tematu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci sklonować licznik, ale jestem z Poznania


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolego, to bardzo mnie pocieszyłeś, bo za każdym razem kiedy wsiadam do auta i widzę tą czerwoną plamę to mnie krew zalewa, a powiedz mi czy może lepiej wstawić tam coś takiego http://allegro.pl/licznik-audi-a4-b7-tdi-kolorowy-fis-8e0920932-rb8-i7119685672.html czy ten licznik podejdzie? Czy lepiej wstawić ten który miałem? No i oczywiście jak to wychodzi z kosztami jeśli to nie tajemnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, sprawa załatwiona pomógł kolega OskiUK z poznania - szacuneczek za dobra robotę - naprawdę wie co robi! A więc tak zakupiłem drugi licznik z kolorowym fisem o nr 8E0 920 932 RB8 i kolega pomógł mi go zaadoptować do mojego auta, naprawił mi też ten padnięty fis w starym liczniku, ale że kolor wygląda o niebo lepiej toteż taki właśnie został założony. Do tego zamierzam założyć odbiornik radiowy do zegarka, bo w liczniku jest już zakodowany. A całość jeszcze bez radiowego zegara wygląda tak jak na załączniku.
Jeszcze raz serdeczne dzięki dla forumowicza OskiUK  za poświęcenie czasu i pomoc. 

licznik20180128_163051.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam o przebieg.

Zakodował ci taki jaki miałeś w starym liczniku ?

Nie chodzi mi o przekręt tylko o późniejsze wizyty na stacji diagnostycznej.

Bo jeżeli licznik startuje od zerowego przebiegu to jakiś papierek z wymiany licznika będą żądać.

Pytam z ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kolego, wszystko zostało przegrane ze starego licznika, kolor to tzw klon mojego starego licznika więc i przebieg został przepisany. Co do szczegółów technicznych musisz pytać się kolegi OskiUK. Na pewno pomoże, bo super kontaktowy z niego gość.  

Edytowane przez maciejhildek1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...