Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Gdzie jest centralka alarmowa?


Sopel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Mam taki problem, iż zamontowałem sobie alarm (niefabryczny), jednak kazałem nie usówac alarmu fabrycznego tylko odłączyc od niego syrenkę (ten denerwujący dźwięk podczas zamykania i otwierania) jednak z tego powodu pojawił się problem z fabrycznym alarmem. Mianowicie zdarza się, iż po zamknięciu samochodu ten fabryczny alarm po jakiś 5 minutach się załącza (kierunki mrygają jednak nie wyje bo syrenka odłączona) prawdopodobnie jest jakiś konflikt pomiędzy tym fabrycznym alarmem a tym nowo zamontowanym i w związku z tym mam prośbę czy ktoś mógłby mi wyjaśnic gdzie jest dokładnie umiejscowiona fabryczna centralka alramowa ponieważ chcę ją całkowicie wywalic, żeby mi nie bruździła.

Z góry dzięki za pomoc

P.S. Szukałem na forum tej informacji ale nic konkretnego odnośnie lokalizacji centralki nie znalazłem.[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 14:37_________________________________________________i jak nikt nie wie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

centralka w B5 jest zintegrowana z pompka centralnego-kolo wlewu paliwa ja znajdziesz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W twoim modelu będzie pod tylną kanapą, obok sterownika ABSu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze wszystko podlaczysz z nowa centralka to nie powinno byc zadnych bledow :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnij Vaga i zobacz jakie czujniki uruchamiaja alarm,wtedy bedziesz wiedziec co jest przyczyna :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz vaga,albo znajomego z vagiem-to nic trudnego-podpinasz i w sterowniku centralnego zamka odczytujesz bledy-jesli sa,to bedzie napisane jaki czujnik(np.czunik drzwi ,klapy silnika,czy czujek w srodku) spowodowal to i tam szukasz-osobiscie stawialbym na to,ze czujki sie kloca i fale nowego powoduja uruchomienie ori.powodowanie wlaczenia alarmu moze tez powodowac odpiecie syrenki,moze,ale nie musi,no a problem z denerwujacym dzwiekiem podczas zamykania i otwierania ,to kwestia kodowania-zmieniasz kodowanie i po problemie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powodowanie wlaczenia alarmu moze tez powodowac odpiecie syrenki,moze,ale nie musi

to nie to bo juz podpinalem syrenke i sprawdzalem czy problem dalej jest... prawdopodobnie jest to cos w ten desen co napisales na poczatku ze czujki sie kloca... wazne ze wiem gdzie szukac centralki :> jak cos to ja poprostu wywale i juz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...