Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AWM] Spalanie 15l/100km - czy to normalne ?


Koleś

Rekomendowane odpowiedzi

czip a co to bedzie miało wspólnego z mniejszym spalaniem z wiekszym owszem ale z małym??

Poprawienie map paliwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amerykańce pala wiecej niestety...

Widzę, że dalej pokutuje ten mit na forum. Ciekawe kto go wymyślił. Ja mam AMB i pali mi w mieście różnie: wczoraj wyszło 12,5, dzisiaj 15 bo bujałem się w korkach. W trasie z Wrocławia do Warszawy i z powrotem wyszło 8,5l. To chyba w normie europejskiej jak na 1.8TQ 170KM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pełna po mieście 440km i nie chce być więcej :rolleyes:

Dokładnie tak, to górna granica, czasem po 400 km się kończy. Każdy kto kupuje 1.8T powinien wiedzieć co bierze i ile to żre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pełna po mieście 440km i nie chce być więcej :rolleyes:

Dokładnie tak, to górna granica, czasem po 400 km się kończy. Każdy kto kupuje 1.8T powinien wiedzieć co bierze i ile to żre.

Jak to co bierze? POWER! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac to nie wiem :P

Ostatni raz sprawdzalem ponad rok temu... wtedy miasto wyszlo 14 litrow LPG benzyna okolo 13. Trasa gaz 10,5 benzyna 9,5.

Tryb mieszany LPG 12,5, benzyna 11,5-12

Sekwencja BRC S24 w sierpniu 2007 za okolo 3,4 K PLN

Spalanie spore ale wydaje mi sie, ze jezdze bardzo dynamicznie... we wroclawiu uzywam tylko 2,3 biegu ( prawie jak automat :D ) Vmax okolo 140 km/h

W trasie 3k-5k obrotow to zakres ktory najczesciej uzywam... tylko w terenie zabudowanym, lub z pasazerem ( jeszcze zalezy kto jest tym pasazerem ;P ) jade jak emeryt ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amerykance palą więcej od europejskich - kropka

jedyny sposób na zmianę tej pechowej przypadłości jest zrobienie czipa w takim amarykańcu - kropka

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie liczą się fakty, nie kropki. Podałem fakty dotyczące spalania mojego AMB. Moje auto pali tyle ile odpowiednik europejski, co wnioskuję z różnych wypowiedzi kolegów na forum. A czip swoją drogą :naughty:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie liczą się fakty, nie kropki. Podałem fakty dotyczące spalania mojego AMB. Moje auto pali tyle ile odpowiednik europejski, co wnioskuję z różnych wypowiedzi kolegów na forum. A czip swoją drogą :naughty:.

twoje auto to wyjątek potwierdzający regułę - kropka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po mieście średnio 13... lubię depnąć :cool1: 65 litrow = 470-500 km :P inaczej nie chce... ahas... mam ośkę... więc 15 to chyba ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300 koni w mieście, jazda mieszana 13/13.5 litra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po ostatnim rezanku i testach 11,5- pilowalem auto,az pompa wody zdechla... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I było taki silnik brać :?: :evil: a teraz się martwisz jakimś spalaniem :chytry: u mnie też spalanie jest na granicy ok 15 litrów choć szczerze mówiąc to nie jeżdżę jakoś bardzo ekonomicznie także wcale się tym nie martwię i pamiętaj że masz jeszcze :quattro: tak jak ja a to swoje też ciągnie (niby nie dużo ale zawsze coś) :) Mi się maksymalnie udało zejść do ok 12 litrów ale myślałem że łatwiej będzie już pchać ten samochód niż tak się męczyć po prostu niektórzy nie potrafią jeździć oszczędnie nawet jak chcą i ja np się do nich zaliczam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat poszedł sobie w inną stronę...

Jeszcze raz mówię - zrobić czipa i spalanie spadnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...