Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Specjalista od 1.8T lubelskie Lub mazowieckie, Siedlce i okolice


lysy1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przymierzam się do kupna A4 b6 1,8T avj ale po obejrzeniu ciekawego egzemplarza mam dylemat. Przy odpalaniu cos potrafi zapiszczeć i stuknac gdzieś z okolic silnika lub skrzyni. Czy jest ktoś z okolic Siedlec lub lubelskiego kto chciałby pojechać obejrzeć ten samochód i stwierdzić co jest grane?  Bo nie wiem czy to dwumas czy cos innego,przy ruszaniu czułem szarpanie albo nie umiem ruszyć tym samochodem bo do tej pory miałem b5 w 1,9tdi i tam było zupełnie inaczej z odglosami i jazda. na pewno ma cos z cewkami bo na vcdsie wypadają zaplony z dwóch cylindrów i tarpie lekko na postoju ale to z tym dźwiękiem przy odpalaniu chyba nie ma nic wspólnego. Pomoże ktoś zdiagnozować ten samochód i oczywiście nie za darmo?  

Edytowane przez lysy1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy odpaleniu po postoju to najczęściej łańcuszek słychać ale to tylko 2-5 sekund. Jakie błędy były, zasysał korek wlewu oleju? Jaka cena daj link ogloszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wrestling1000 napisał:

Przy odpaleniu po postoju to najczęściej łańcuszek słychać ale to tylko 2-5 sekund. Jakie błędy były, zasysał korek wlewu oleju? Jaka cena daj link ogloszenia

To było cos w rodzaju takiego gluchego stukniecia i tylko raz przy odpaleniu. Błędy jakieś vanos czy cos takiego, sondy lambda, cewek 3 i 4 cylindra. Sprzedający mówił cos o jakimś czymś że od spalania wtórnego czy jakoś tak że to do wymiany. Patrzyłem na 5 biegu przy 50km/h tarpie ale nie było nic dziwnego. Przyspieszal bez trzęsienia buda na 5 biegu a jak ruszalem z 1 to trzeslo dosyć dziwnie ale też nie mocno zamiast gładko ruszyć. Tego czy zassysalo korek nie wiem bo tego nie patrzyłem.  Cena 12800zł bo samochód trochę zaniedbany wewnątrz np podsufitka wisi, w drzwiach obudowy głośnikow połamane i materiał uszkodzony w drzwiach, deska lekko uszkodzona jakimś klejem itp.  https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-b6-1-8t-150-ps-kombi-ks-serw-avj-avant-ID6zuiVk.html

Edytowane przez lysy1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...