Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1ba/ 1be

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

okk czyli springi uzywki pod kategorie wagowe, a amory masz na mysli jakies z aso czy zamienniki ?

 

wgl to sie zaczynam zastanawiać czy juz nie lepiej włożyce te pro kity niż szukac dobrych amorów i springów

 

Opublikowano

Amory Monroe, Sachs pod sportowe zawieszenie, sprężyny bywają na forum , napisz w dziale kupię może ktoś się odezwie, ja też tu kupiłem sprężyny 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, greg2505 napisał:

Amory Monroe, Sachs pod sportowe zawieszenie, sprężyny bywają na forum , napisz w dziale kupię może ktoś się odezwie, ja też tu kupiłem sprężyny 

okk bede mieć to na uwadze jak podejme sie konkretnego rozwiązania. Myśle ze idealnie było by gdyby np. eibach produkował springi obniżające o -20 to nie było by problemu mysle  i byłby to kompromis między 1be a 1ba + takie springi.

Opublikowano

pomyśl jeszcze nad amorkami MTSa + sprężyny Eibach

Opublikowano

Może zainwestuje w B12 tak jak ja, polecam to rozwiązanie.

Opublikowano

hehe ale jakie koszta wtedy

Opublikowano
  • Autor

Ogólnie rozważam teraz gdybym obniżył talerzykami przód i zastanawia mnie jak by wyglądał wtedy na 18 czy była by to jakaś porażka czy coś akceptowalnego, lub ewentualnie 17 na profilu 50 bo na 45 moze być troche koza także wolałbym juz 50 R17. W kazdym razie myśle że zmiana zawieszenia wyniosła by w przypadku nowych amorów i używki springi jakos ok 1,5 tys. Do tego kwestia dróg w moim mieście ;/ wczoraj gadałem z mechanikiem i wspominałem mu temat to mowił mi ze ma kolege któremu 3x miske robił w audi na 1be

Opublikowano
  • Autor
W dniu 28.01.2018 o 14:02, tobias napisał:

u mnie 1ba na talerzykach z b5 zeszło 1,3cm

DSC00511a.jpg

masz jeszcze jakies foto z boku jak to wygląda ? na lato masz jakies inne fele czy an tych cały rok smigasz ?

Opublikowano

Jak ktoś nie uważa to miskę rozwali ja jeżdżę 9 lat i nawet osłony nie rozwaliłem , niestety niższe zawieszenie = większa uwaga na to gdzie się jeździ

Opublikowano
  • Autor

pewnie tak własnie było mi w astrze g na 17 z profilem 45 zdarzyło sie miske przetrzeć w tamtym miejscu. Jeżeli chodzi o obniżone to takie klimaty jak jakas polna droga czy las wchodzi w gre czy to jazdna na 1 z zwalnianiem przed hopkami ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.