Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Kopci na czarno


Przemo18

Rekomendowane odpowiedzi

np. dziura w dolocie. Musisz zrobic logi dynamiczne, wtedy zobaczymy jak wyglada doladowanie pod obciazeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile masz na szafie kolego?? A tak BTW to wkońcu to :ON: więc ma prawo zadymić przy ostrym przyspieszaniu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. dziura w dolocie. Musisz zrobic logi dynamiczne, wtedy zobaczymy jak wyglada doladowanie pod obciazeniem.

do tego może być zawalony już filtr powietrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile masz na szafie kolego?? A tak BTW to wkońcu to :ON: więc ma prawo zadymić przy ostrym przyspieszaniu :gwizdanie:

np. dziura w dolocie. Musisz zrobic logi dynamiczne, wtedy zobaczymy jak wyglada doladowanie pod obciazeniem.

do tego może być zawalony już filtr powietrza

Jak widzisz, ile osob, tyle teorii :decayed: Zrob logi, bo to podstawa i wtedy bedziemy dalej wróżyć :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz racje letallec :decayed: lepiej niech kolega :vaglogi: wtedy będzie wiadomo czy kopci dlatego ze ma tak być :) czy to dziura w dolocie czy też filtr powietrza. Wszystko się okaże po zapięciu VAG-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie za radę podłączymy VAG-a i zobaczymy co tam siedzi. bo tez zastanawiałem sie czy to może wina turbiny w sumie juz mam 200,000 na blacie i może by warto wyczyscic turbine

W sumie masz racje letallec :decayed: lepiej niech kolega :vaglogi: wtedy będzie wiadomo czy kopci dlatego ze ma tak być :) czy to dziura w dolocie czy też filtr powietrza. Wszystko się okaże po zapięciu VAG-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. dziura w dolocie. Musisz zrobic logi dynamiczne, wtedy zobaczymy jak wyglada doladowanie pod obciazeniem.

kurde zawsze jak czytam cos o kopceniu to zawsze Tomek piszesz dokładnie to samo :)

i zawsze jestes pierwszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a ja ma sie wirusa i kopci na czarno to co to oznacza????

jeśli wszystko sprawne technicznie to wirus spartolony lub zrobiony tak celowo w celu wyciśnięcia jak największej mocy kosztem dymienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

podłączę sie pod temat ponieważ 2 tygodnie temu kupiłem B6 z silnikiem AWX i tez mi strasznie kopci na czarno, był padnięty czujnik temp. silnika wczoraj wymieniłem - kopci dalej (może trochę mniej);

bylem u mechanika który zrobił testy, logi dynamiczne, statyczne... wszystko ok, brak jakichkolwiek błędów, filtr czysty(wymieniony) brak dziur bo ciśnienie prawidłowe - jakieś pomysły? :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze zrób logi i wklej na forum, mechanicy też się mylą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak napisalem autko mam (w chwili obecnej) od 2 tygodnie - nic nie wiem na temat wirusa Tz. czy go mam czy nie :shocked:

dodam ze:

kopci tylko w przedziale od 2000 do 3000 obrotow

(przynajmniej wtedy w lusterkach zmniejsza sie pole widzenia i widac tylko czrna chmure)

w momencie wlaczania turbo :blink:

VAG-a juz zainstalowalem czekam na kabelek ma przyjsc w przyszlym tygodniu[br]Dopisany: 28 Maj 2010, 18:42_________________________________________________przyczyna byl przeplywomierz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wirusa przypadkiem nie robiłes? ;-) Pamiętaj, że dopiero za kwotę powyżej 1000 zł dostaniesz profesjonalny soft "bezdymowy" ;-)

no nie zawsze :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...