Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bluetooth na RNS-e.


dawidoks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panów.

Pacjent b7. Mam problem z komunikacją bluetooth w samochodzie. Brak możliwości wejścia w kanał 77 Telephone na vcds. Telefony nie wyszukują mi bluetooth w ogóle. Posiadam uchwyt cullmana na tunelu oraz wiem  że w lampce jest mikrofon. Czy istnieje opcja że sterownik telefonu nie ma BT? Ale dlaczego nie mogę  połączyć  się z nim po KKL ani po CAN? Czyżby sterownik padł? Gdzie mogę go dokładnie odnaleźć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik telefonu a moduł bluetooth to dwa oddzielne urządzenia.Moduł bluetooth oryginalnie znajduje się pod fotelem pasażera,pod wykładziną w czarnej skrzynce gdzie ty teraz pewnie masz moduł telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego nie mam możliwości łączności z modułem telefonu za pomocą vcds?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo może też wizycznie go niemasz,a został tylko uchwyt na konsoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable w kostkach piny w kostkach odpowiadających BT są. Chyba że padł sterownik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź bezpiecznik Nr 8, a jak nie to podnieś fotel pasażera i zerknij do skrzynki pod podłogą co tam w w niej siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MaTeo85 napisał:

sprawdź bezpiecznik Nr 8, a jak nie to podnieś fotel pasażera i zerknij do skrzynki pod podłogą co tam w w niej siedzi.

Fotel demontaż obowiązkowy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby dobrać się do skrzynki to tak, ale to pikus odkręcasz 4 śruby i fotel bez odłączania kabli i odpinania aku (airbag w fotelu) można cofnąć do tylu i masz fajne dojście. Wtedy zostaje zdjąć listwe boczną i jak uniesiesz dywan to będzie skrzynka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest jasne. W kostce modułu przepalily się dwa piny. Mam moduł z litera H. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w Warszawie lub okolicy może mi ogarnąć diagnostykę bluetooth? Pewnego dnia telefon przestał się łączyć, inne też go nie wykrywają.
B7, modelu modułu nie pamiętam - lata temu montował go Malik
Druga sprawa montaż bluetooth do TT z 2010 roku, też mazowieckie
Oczywiście za pomoc wchodzi w grę rozliczenie w biletach NBP ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby nie robić nowego tematu podepne się pod ten. 

Jeszcze wczoraj telefon łączył się z bluetooth i wszystko działało jak należy. Dzisiaj telefon nie połączył się z bluetooth, mało tego nawet nie może wyszukać. Sprawdziłem bezpiecznik nr 8, jest ok. Sprawdzałem kilkoma telefonami i żaden nie wyszukuje bluetooth telefonu. 

Co może być przyczyną? Padł moduł? Mam oryginalny bluetooth w samochodzie (seat exeo). 

Wyczytałem, że nr modułu w exeo był montowany 8P1862335, a czy podejdzie 8P0862335 (A, B, C, H, Q,) itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...