Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie amory dobrać na tył jako alternatywę do bilstein B8?


SzaszliK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zakupiłem do mojego A4 B6 2004r. avant 1.9 TDI 101km amortyzatory na przód Bilstein B8 wraz z kompletem 4 sprężyn eibach -30mm. I moje pytanie jakie dokładnie amorki dobrać na tył? Jakaś tańsza alternatywa o zbliżonych parametrach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co bedziesz kupował nowe, taniej będzie kupić używki, a serio to polecam amortyzatory KAYABA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup Bilstein b4 pod obniżone zawieszenie.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Z drugiej strony dziwny zabieg że kupujesz 2 różne zestawy amorów. Przód będzie sztywniejszy. Lepiej było kupić b6 i cały komplet ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Klawisz-84 napisał:

Z drugiej strony dziwny zabieg że kupujesz 2 różne zestawy amorów. Przód będzie sztywniejszy. Lepiej było kupić b6 i cały komplet ;-)

Właśnie dlatego aby nie było tu miękko tu twardo, szukam alternatywy o jak najbardziej podobnych parametrach do bilsteina b8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2018 o 17:17, SzaszliK napisał:

Właśnie dlatego aby nie było tu miękko tu twardo, szukam alternatywy o jak najbardziej podobnych parametrach do bilsteina b8.

Gwint. za kpl B8 zapłacisz około 2tyś zł. Za 2tyś masz gwint a jak dołożysz cenę nowych sprężyn może jakieś nowe KW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwint. za kpl B8 zapłacisz około 2tyś zł. Za 2tyś masz gwint a jak dołożysz cenę nowych sprężyn może jakieś nowe KW
Ale tu jest sprawa że mam już przód i 4 sprężyny. I coś tańszego na tył poszukuję o podobnych parametrach

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu jest sprawa że mam już przód i 4 sprężyny. I coś tańszego na tył poszukuję o podobnych parametrach

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka


Pewnie przeraziłes się cena ich i szukasz czegoś innego. Nic nie kupisz o podobnych parametrach taniej. Taniej wyjdzie kupić kpl 4 amortyzatorow pod 1BE i sprzedać te b8 co masz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj na tył też b8 żeby to mialo ręce i nogi jak juz poszedles w takie zawieszenie , napisz to ogarniemy amorki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj na tył też b8 żeby to mialo ręce i nogi jak juz poszedles w takie zawieszenie , napisz to ogarniemy amorki 
Te co mam są roczne i z auta oszczedzanego bo to od znajomego. Kupiłem tanio używane Ale od zaufanej osoby. I teraz trochę mnie przycisneło (sprzęgło + dwumas) i nowe bilstein na tył odpadają. Myślisz że można spokojnie zaryzykować i używki kupić?

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można ale to różnie bywa, ja kupiłem używki i np po roku się wylały , a wyglądały bardzo ładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...