Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Mój czerwony sedanik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiam wam moje autko:

Audi A4 B5 1995r. Motor 1.8 T

Wyposażenie:

- 4 x el. szyby

- climatronic

- grzane taborety

- domykanie szyb

- podgrzewane zamki i spryski

- c.z.

- el. lusterka

Zmiany:

- zawias H&R

- fela 8JX17 Exclusive Line J+

- wydech Master Of Sound

- sportowa wkładka filtra powietrza JR

- wskaźnik ciśnienia doładowania

- lampy przód zespolone DEPO + 4300K

- lampy tył DEPO red clear white

- grill II lift + ramka w kolorze

- MBC ( ciśnienie doładowania 0,7 Br)

- białe boczne kierunki

- prawe lusterko szerokie

Planowane zmiany:

- program w V-tech

- malowanie klamek i dokładek

- polerka rantów + czarne środki w felgach (już się robią)

- usunięcie emblematów z tylnej klapy

- zmiana tapicerki na skórę + alcantarę

- może delikatnie przyciemnię szybki

c79b8c0788953b65m.jpg

1e6f2ec7e855d30am.jpg

02e6ea820e2e4b4cm.jpg

34b1488787b8c31cm.jpg

37fe5fe2d5149483m.jpg

Tutaj po 2 godzinnym pucowaniu:

ddc6a9dd3cb33a63m.jpg

Zdjęcia środka niebawem.

Opublikowano

ten czerwony akceptuję :good: fajnie wygląda z tym grilem w kolorze :kox:

Opublikowano

Zdjęcia środka niebawem.

fura kosior :kox:

pomysl z grillem oryginalny :good:

no i ladnie pucowany woz :gwizdanie: :evil:

aaa klameczki obowiazkowo w kolor maznij :good: :good:

Opublikowano

faktycznie ta czerwień ładna, furka 6 z plusem :good:

Opublikowano

p.s. co do emblematów to zostaw znaczek :audi::wink4:

Opublikowano

Klameczki będą obowiązkowo malowane ale dopiero na wiosnę razem z dokładkami.

Opublikowano

piekny sedanik :good:

jesli moge cos doradzic, a kilka osob to potwierdzi - nie rob programu w V-Tech

Opublikowano

Witam :> kozacko zrobiona tak jak już wczesnie wspomieli klameczki w kolorze nadwozia i lekka ściema szyb :cool1: bedzie kozak jakich mało. Zapodaj jeszcze środeczek :chytry:

Opublikowano

jesli moge cos doradzic, a kilka osob to potwierdzi - nie rob programu w V-Tech

coś nie tak z nimi?

Opublikowano

Ładniuśka niunia :good:

Opublikowano

fajniutka,prawie jak moja, tylko komin za bardzo wystaje :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

brawo BIKER fajna furkę, ładna gleba

Opublikowano

Swietny kolorek. Swiatelka tylne wygladaja cudownie. Felga troche nie w moim guscie, wole bardziej stonowane, ale jak mowie - kwestia gustu. Czekam na fotki, po skonczeniu planowanych zmian. Zapowiada sie ciekawie :D

Opublikowano

gustownie zrobione B5 :good:

IMO kółka na klapie zdecydowanie bym zostawił

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.