Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wartości DPF-u


bart1907

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę o zerknięcie czy wartości DPF-u są prawidłowe czy jeszcze coś muszę sprawdzić żeby się upewnić co z DPFem. Jakie są poprawne maksymalne i minimalne wartości zapełnienia DPFu jak to u mnie wygląda. Sprawdzam je pierwszy raz i nie wiem czy wszystko poprawnie odhaczyłem. I na którą wartość zwracać największą uwagę przy sprawdzeniu zapełnienia DPFa.

Jeszcze dodam jedną sprawę mam przebiegu w aucie 186500 tysięca a ostatnia regeneracja była na 134065 tysiąca ? jest to możliwe czy coś jest nie tak?

 

DPF.jpg

Edytowane przez bart1907
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr masz ok, wypalanie ostatnie miales 134 km temu a nie tysiace
Więc nie mam się czym przejmować? A wartości minimalne i maksymalne są jakieś określone?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę o zerknięcie czy wartości DPF-u są prawidłowe czy jeszcze coś muszę sprawdzić żeby się upewnić co z DPFem. Jakie są poprawne maksymalne i minimalne wartości zapełnienia DPFu jak to u mnie wygląda. Sprawdzam je pierwszy raz i nie wiem czy wszystko poprawnie odhaczyłem. I na którą wartość zwracać największą uwagę przy sprawdzeniu zapełnienia DPFa.
Jeszcze dodam jedną sprawę mam przebiegu w aucie 186500 tysięca a ostatnia regeneracja była na 134065 tysiąca ? jest to możliwe czy coś jest nie tak?
 
DPF.thumb.jpg.2654200e9a785ba9bb565ca7f159565d.jpg
Witam napisz jak w to wejść? Ja mam to w grupie 68 jak dobrze pamiętam ale u Ciebie jakoś lepiej to opisane

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kolega ma VCDS, w którym są dostępne rozszerzone bloki pomiarowe, tego nie znajdziesz w vcds lite czy vag-com ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kamil-vag napisał:

Bo kolega ma VCDS, w którym są dostępne rozszerzone bloki pomiarowe, tego nie znajdziesz w vcds lite czy vag-com ;)

Dzięki za podpowiedż. Rozszerzone bloki mam tylko tam nie chodziłem .Vcds mam tylko skośnookiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to taki ma już rozszerzone pomiary [emoji6]
A wiesz może skąd pobrać spolszczenie żeby nie uwalić kabla żeby wszystko było po polsku.Tu np. część jest po angielsku 595fa266ee464374400c6d38a83cd910.jpg

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program po PL to jedno, a etykiety niestety drugie... mało komu się chce bawić w PL etykiety :P Ja zrobiłem sobie kiedyś do AVF, chcesz to zobacz i możesz pod swój zrobić... Opisałem też tam wartości dla DPF. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program po PL to jedno, a etykiety niestety drugie... mało komu się chce bawić w PL etykiety [emoji14] Ja zrobiłem sobie kiedyś do AVF, chcesz to zobacz i możesz pod swój zrobić... Opisałem też tam wartości dla DPF. 
 
Ok dzięki

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...