Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T coupe 1.8TFSI 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowa furka pojawiła się w rodzinie, więc wypadałoby ją przedstawić :naughty:

Poliftowe A5 z koncówki 2014 roku

Silnik: 1.8 TFSI 170KM (podobno wolne od wad swoich poprzedników, mniejszy apetyt na olej)

Skrzynia: manualna

Przebieg: 76 tys

Fajną sprawą jest panorama :D 

Ogólnie samochód ma zostać na dłużej a jeśli chodzi o plany wobec niej, to może jakiś delikatny program :D

Foty z aukcji 

27583594_1729004530453518_24217195_n.jpg27591554_1728723793814925_595862629_n.jpgIMG_2167.JPG

 

No i po zakupie

2110792

26427486808_3f8630d2a7_b.jpg

38490224460_ebc500e3ca_b.jpg

26427458548_10e21ebecc_b.jpg

39402453355_3d5fa8cd0f_b.jpg

39402366955_77697ab868_b.jpg

Edytowane przez kon97-72

Opublikowano

Pokaż tą panoramę w lepszych ujęciach
Zdrowe autko, gratulacje

Opublikowano
  • Autor

@Kamyk proszę :D

25428581977_dacd22e538_b.jpg

40299834391_05abf8387d_b.jpg

Edytowane przez kon97-72

Opublikowano

Bajka......

Opublikowano

Piękne auto.  Gratulacje.

Opublikowano
  • Autor

Podziękował :hi:

Opublikowano

Felgi jak u mnie, masz 19, czy 20 cali? Jak na moje oko to 19-tki, ale pewny nie jestem.

n1VkPRpl.jpg

Opublikowano
  • Autor

19 cali :)

Opublikowano

U mnie 20" + dystans :) Panorama świetna sprawa, szkoda że u mnie nie ma. Ale nie można mieć wszystkiego.

Bezawaryjności i przyjemności z jady życzę ;)

Opublikowano
  • Autor

@liquid8p właśnie dystansu u mnie brakuje :( jaki zakładałeś u siebie?

Opublikowano

Gdzie kupiłeś samochód ?

Opublikowano
  • Autor

DE ??

Opublikowano

Gratuluję zakupu, auto ładnie się prezentuje, felga bardzo mi się podoba co to za wzór?

Opublikowano

Gratulacje! Cena? Moze więcej fotek? :)

Opublikowano
  • Autor

Felgi są z pakietu competition jeśli się nie mylę a fotki możliwe że w tym tygodniu :D

Opublikowano
W dniu 18.02.2018 o 20:03, kon97-72 napisał:

Felgi są z pakietu competition jeśli się nie mylę a fotki możliwe że w tym tygodniu :D

Tak, felgi masz competition. W a5 wychodziły tylko w 19". Dopiero q7, a7, a8 ma te felgi w rozmiarze 20". W q7 jest et33, a a8 ma et37. Ja właśnie mam z a-ósemki, więc u mnie dystans był konieczny :)

Opublikowano
  • Autor

Wczorajszy przegląd:

olej, filtry, płyn hamulcowy, świece, klocki tył

 

IMG_2326.JPG

IMG_2340.JPG

IMG_2339.JPG

Edit: Telefon odblokowany :banan:

 

IMG_2350.JPG

Edytowane przez kon97-72

Opublikowano

Graty zakupu! Ładnie auto prezentuje się na tych kołach. Szukałem chwilę i w A8 ona występowała ale w 20calach. A w 19 calach w A5. 

Edytowane przez edraven

Opublikowano

Furka fajna :thumbup1: Wygląda kozacko.

Dystans faktycznie by się przydał. Nie wiem jak oni to zrobili ale co widzę A5 to te koła zawsze schowane bardzo głęboko są. Trzeba porządnego dystansu i niskiego ET żeby w tym aucie koło wyglądało...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

40591921702_22b845e6ee_b.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.