Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] lift w 15 minut


MPS

Rekomendowane odpowiedzi

Te nowe lampy z ledami w B5 to porazka na całej linii :thumbdown:

dokładnie , szkoda ze autor nie wkleił żadnych fotek w nocy jak świecą :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się odnośnie lamp. Wogóle nie pasuje do sylwetki B5 :thumbdown: Takie świecidełka z przodu :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekajmy az sie sciemni i moze autor watku ''oswieci'' nas wygladem w nocy... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie , szkoda ze autor nie wkleił żadnych fotek w nocy jak świecą :gwizdanie:

ktoś juz kiedyś wklejał fotki nocą , i straszna porażka , a ledy tez świeciły nie jak prawdziwe ledy tylko żarówki W5W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do b5 lampki z s4 bądz co bądz ori zespolone ale troche to roboty z tym jest i to cięcie błotników.... lampeczki dzielone z s4 fk ładnie dopasować do tego hid i robi się przyjemnie. A jak sie walnie zderzak od eski ze spryskami + grill to juz sok z c**y :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że tego nie zamówiłem :notworthy:

jeszcze za 900zł :shocked: rzeczywiście na aukcji prezentują się lepiej ale na aucie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że tego nie zamówiłem :notworthy:

jeszcze za 900zł :shocked: rzeczywiście na aukcji prezentują się lepiej ale na aucie :confused4:

Wogóle większość produktów Sonara wygląda tylko na aukcji :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie to jest ból , bo wywalić 1000 w bagno to tez troche lipa , zeby chociaż jeszcze swieciło....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie to jest ból , bo wywalić 1000 w bagno to tez troche lipa , zeby chociaż jeszcze swieciło....

A to ani świeci ani wygląda na samochodzie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie chłopakowi podobaja to niech zakłada, moje ringi tez nie wzbudzały zachwytu , kupowałem je dlatego bo chciałem czarne lampy , odpiąłem ringi od zasilania i teraz sa to normalne lampy soczewkowe , pali sie tylko soczewka i ładnie to wygląda , przynajmniej mi sie tak wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że cena tych Sonarów nie jest ani trochę adekwatna do ich jakości. Dlatego szkoda się w to pchać, nawet jak komuś się bardzo podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całe szczęście że ich nie kupiłem . a przymierzałem się do tego na aukcji wyglądają ciekawie ale po zdjęciach kolegi są :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie chłopakowi podobaja to niech zakłada, moje ringi tez nie wzbudzały zachwytu , kupowałem je dlatego bo chciałem czarne lampy , odpiąłem ringi od zasilania i teraz sa to normalne lampy soczewkowe , pali sie tylko soczewka i ładnie to wygląda , przynajmniej mi sie tak wydaje

To nie masz postojówek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...w tym watku jest zdjecie w nocy tych lampek,jakby ktos chcial zobaczyc,jak to wyglada-tamten watek zostal zamkniety i z tym powinno byc to samo...Panowie,temat byl przerabiany kilkakrotnie,zacznijmy odsylac do watkow,bo za duzo na forum o tych lampach...-to taka moja skromna prosba do Wszystkich... :wink4: tu jest link

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_przednie_lampy_led_w_b6-t36226.45.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...