Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b7 1.8t Avant jakie tarcze i klocki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie. 
Jakie tarcze i klocki założyć na przód oraz na tył ? 
 

Opublikowano
Jak w temacie. 
Jakie tarcze i klocki założyć na przód oraz na tył ? 
 
Na forum jest mnóstwo info na ten temat
Trzeba szukać. Wszystko zależy od grubości portfela :)


Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Aż bardzo drogie nie muszą być :P Głównie jeżdżę trasy to za wiele nie hamuję :D 
W b5 miałem trw i klocki ferodo i za mocne to nie było.

Opublikowano
Aż bardzo drogie nie muszą być [emoji14] Głównie jeżdżę trasy to za wiele nie hamuję [emoji3] 
W b5 miałem trw i klocki ferodo i za mocne to nie było.
Zimmerman tarcza ferrodo klocek jest git :)

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

A jaka wielkość będzie najlepsza ? 288 ?

Opublikowano
A jaka wielkość będzie najlepsza ? 288 ?
Zależy czego oczekujesz i jakie masz ori heble

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

A po czym najprościej poznać że tarcze są już do wymiany ? 
Bo normalnie hamują ale byłem ostatnio na przeglądzie i mówił gościu że już słabe tarcze.

Opublikowano
  • Autor

Zmierzyć grubość tarcz ?

Opublikowano

Tak zmierzyć grubość-zerknij na jakąś nową w necie i będziesz miał w opisie grubość tarczy i grubość minimalna

Opublikowano
1 godzinę temu, mugolina napisał:

Zmierzyć grubość tarcz ?

mogą być skorodowane od środka

zapodaj tarcze zimmermann klocek ferodo

tarcze 288 lub 312 mają 25mm grubości nowe

wymiar minimalny to 22mm

Edytowane przez wyzyk83

Opublikowano

Ja już kilka zestawów w różnych autach testowałem i najlepsze co było to ATE,  bosch też nie jest najgorszy. Odradzam meyle i MS. 

Opublikowano
10 minut temu, Lu-Gi napisał:

Ja już kilka zestawów w różnych autach testowałem i najlepsze co było to ATE,  bosch też nie jest najgorszy. Odradzam meyle i MS. 

No kilku moich kolegów się przejechało na tarczach ATE-jeden reklamował z pozytywnym rozpatrzeniem. Czytając opinie na niektórych forach ATE ostatni są do bani i się krzywią

Opublikowano
47 minut temu, Lu-Gi napisał:

Ja już kilka zestawów w różnych autach testowałem i najlepsze co było to ATE,  bosch też nie jest najgorszy. Odradzam meyle i MS. 

ate to badziew i pakowacz

chyba nie jeżdziłeś na zestawie zimmermann i ferodo

textar tarcze klocki też lepsze od ATE

Edytowane przez wyzyk83

Opublikowano
37 minut temu, sitar napisał:

No kilku moich kolegów się przejechało na tarczach ATE-jeden reklamował z pozytywnym rozpatrzeniem. Czytając opinie na niektórych forach ATE ostatni są do bani i się krzywią

któś kto ma pojęcie o układzie hamulcowym nie kupuje ATE

ewentuanie płyn SL6

Edytowane przez wyzyk83

Opublikowano

Jeżeli o mnie chodzi to ja na ATE złego słowa nie powiem. Ponad pół miliona kilometrów zrobiłem z ATE i jedyne co mogę złego powiedzieć to bardziej brudza felgi od innych ale nie o tu tutaj chodzi, jak ktoś jeździ z głową i umie jeździć i docierać hamulce to też złego nie powie o ATE a Wy naczytaliscie się pier**l na forach i teraz głupoty piszecie 

Opublikowano
13 minut temu, Lu-Gi napisał:

Jeżeli o mnie chodzi to ja na ATE złego słowa nie powiem. Ponad pół miliona kilometrów zrobiłem z ATE i jedyne co mogę złego powiedzieć to bardziej brudza felgi od innych ale nie o tu tutaj chodzi, jak ktoś jeździ z głową i umie jeździć i docierać hamulce to też złego nie powie o ATE a Wy naczytaliscie się pier**l na forach i teraz głupoty piszecie 

bys miał pojęcie to bys bzdur nie pisał

ja nie czytam forum tylko założyłem setki tarcz i klocków także mam jakieś porównanie

Edytowane przez wyzyk83

Opublikowano
8 minut temu, wyzyk83 napisał:

bys miał pojęcie to bys bzdur nie pisał

ja nie czytam forum tylko założyłem setki tarcz i klocków także mam jakieś porównanie

Ostatni raz się wypowiadam w tym temacie. Założyć to ja mogę i milion kompletów. Ale raczej liczy się opinia  kogoś kto to uzytkuje 

Opublikowano
21 minut temu, Lu-Gi napisał:

Ostatni raz się wypowiadam w tym temacie. Założyć to ja mogę i milion kompletów. Ale raczej liczy się opinia  kogoś kto to uzytkuje 

jeździłeś kiedykolwiek na  zimmermnannie i ferodo ?

 

Edytowane przez wyzyk83

Opublikowano
40 minut temu, mugolina napisał:

A klocki też mogą być z zimmermann ? 
Bo znalazłem taki komplet http://allegro.pl/zimmermann-tarcze-klocki-p-t-audi-a4-b7-288mm-i6977679429.html

pisz do chłopaków z forum skompletują ci zimmermann/ferodo

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.