Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 RNS D Problem TMC GALLA


Kevinass

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem  z radyjkiem RNS D wczesniej bylo Symphony II.  Kupilem radyjko, tuner tmc, i przejciówke iso dedykowana do rns d razem z kostka 26pinowa, poprowadzilem Can H, Can L z licznika przez tmc. kodowanie zrobilem na fisie wszystko dziala pokazuje stacje , ale nie działa mi podświetlenie i radio nie reaguje na stacyjke. musze wlaczac i wylaczac guzikiem....  Jak to jest z Galla?? druga sprawa mam problem ze wzmacniaczem antenowym raz radio ladnie wyłapuje kanały i ladnie gra a czasami nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też będę wkładał RNS-D i zrobiłem sobie już rozpiskę, wymaga trochę więcej podłączeń:

T26 - wtyczka 26-pinowa czarna z zieloną klamrą:

  • T26/4 - Zacisk 15 – plus po zapłonie – przewód czarny – zegary, wtyczka zielona pin 3
  • T26/5 – sygnał prędkości po lewej stronie – przewód biało/niebieski – wtyczka czarna T17/13
  • T26/17 – sygnał cofania – przewód niebiesko/czerowny – wtyczka czerwona T17d/15

T8 - wtyczka 8 pinowa czarna:

  • T8/1 – sygnał prędkości (Gala) – przewód biało/niebieski – zegary, wtyczka zielona pin 21 lub wtyczka T17b/17
  • T8/6 – Zacisk 58s (Illumination/Podświetlanie) – przewód szaro/niebieski – zegary, wtyczka zielona pin 17
  • T8/4 – Zacisk 86s (S-Kontakt) – przewód czerwony – zegary, wtyczka niebieska pin 22
Edytowane przez kamil-vag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zobacz czy masz te piny co podałem doprowadzone na tej kostce 8 i 26 pin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolozylem 3 kabelki z licznika, radio startuje po przekreceniu kluczyka, podswietlenie dziala ale wyswietlacz zmienia barwe na czarna po zapaleniu podswietlenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym adapterze nie masz wciśniętego tego przycisku gala ? ? ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywalilem ten guzik i zamiast niego sygnal z liczkika dalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...