Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana kierownicy z wielofunkcją


BartasBDG

Rekomendowane odpowiedzi

 Witam , mam pytanie czy jest możliwość i jest to P&P zmiana kierownicy tej z pierwszego zdjecia na tą z drugiego ? 

Screenshot_20180307-193425.png

Screenshot_20180307-193021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wcale możliwości? Czy nie jest to możliwość P&P?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiej możliwości abyś odkręcił kierownicę z pierwszego zdjęcia a wkręcił z drugiego, trzeba jeszcze wymienić taśmę,moduł,kostkę do taśmy, i kodowanie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję giemar, a orientujesz się ile orientacyjnie może kosztować , taśma moduł i kostka do taśmy a ile kosztuje kodowanie tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem tamten temat i dalej do końca nie wiadomo bo część piszę że nie działa tak jak tutaj koledzy , a jeden napisał że częściowo chyba że masz RNS-E, a ja mam RNS-E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 5 poście tego tematu kolega Robero321 wyjajnia Ci cytuję

Kolego NiIE musi Ci działać MF kiedy założysz kiere z B7 do B6

Zależy to od tego jakie masz radio jeśli starsze to MF na kierze od B7 będzie działał tylko częściowo - Nie będzie działać lewa rolka od przełączania stacji utworów itp.

Natomiast będzie działać tylko rolka od głośności.

Po prostu za stare radio. Jeśli za to masz np. do tej kiery MF z B7 radio typu RNS-E lub inne ale montowane w B7 to będzie ok.

Jeśli masz radio typowe z B6 to niestety tylko częściowo będzie dział MF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc właśnie , chciałem to potwierdzić u większej ilości "znawców" i bardziej doświadczonych kolegów ale widzę że na nic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega właśnie będzie przechodził z MF b6 na tą z b7. Tak jak już wcześniej wspomnieli koledzy potrzebujesz moduł, taśmę i wiązkę poduszki. Kumplowi udało się wyrwać moduł z manetkami + taśmę za 200 z kosztami wysyłki. Wiązka poduszki jest już z kierownicą, natomiast z tego co się orientowaliśmy wiązka na alledrogo kosztuje ok 80zł (nowa w ASO ok. 120). Jeśli chcesz szukać części to tak: moduł (8E0953549R, 8E0953549Q, 8E0953549T), taśma (4E0953541A, 4E0953541B), i wiązka poduszki (4F0971589A, 4F0971589K). Choć najlepiej jest szukać kompletu - wychodzi taniej.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, BartasBDG napisał:

Więc właśnie , chciałem to potwierdzić u większej ilości "znawców" i bardziej doświadczonych kolegów ale widzę że na nic ;)

jest kilka tematów odnoszących się tej problematyki - wystarczy kliknąć w szukaj. Czasami warto się porozglądać leniuchu :)

Najważniejsze z tego wszystkiego to to, że poduszka może nie zadziałać w przypadku takiej zamiany :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...