Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 116,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oponki z kolcami??

Opublikowano

zdjęcie super z tym domkiem w tle i śniegiem, :naughty:

Opublikowano
  • Autor

antyradar dozwolony w norkownii? widoki piękne

:no: :gwizdanie:

oponki z kolcami??

Nie jezdze na kolcach bo tu gdzie mieszkam wedlug mnie kolce sa niepotrzebne. Do tego w duzych miastach trzeba placic dodatkowa oplate drogowa za jazde na kolcach. No i jeszcze nie lubie tego szumu ktore powoduja opony z kolcami.

Jednak na przyszly sezon kupie sobie skandynawskie zimowki z inna mieszanka gumy i nizszym indeksem predkosci. A te co mam teraz zostawie sobie na wyjazdy do Polski.. "Europejskie" zimowki zachowuja sie bardzo nieciekawie w gorach, na drogach pokrytych swiecacym lodem. Do tego robia sie szybko bardzo twarde. Za to na mokrym asfalcie sprawuja sie duzo lepiej niz skandynawskie..[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 12:18_________________________________________________SEXY! :)

1024x768_aa6_l_10436.jpg

1024x768_aa6_l_10432.jpg

1024x768_qa6_l_10018.jpg

Opublikowano
  • Autor

_Makki_, to temat o Twoim aucie, a nie o A6 C7.

Zapraszam tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=154359.0

To tylko zdjecia tego co mi sie podoba a nie dyskusja :>

Opublikowano

Rozumiem, ale mozesz je tez wrzucic w odpowiednie miejsce...

Opublikowano

fajne autko to co pokazałeś :wink4: te diody robią się coraz bardziej wymyślne :kox:

Opublikowano

Przerobiłem temat "od deski do deski" AUTKO :slina: :slina: :slina: Mody w bardzo dobrym guście :wink4:

P.S. Mnie w Lipcu czeka przesiadka na cennik Norweski :wallbash: (rok pobytu)

Opublikowano

Przerobiłem temat "od deski do deski" AUTKO :slina: :slina: :slina: Mody w bardzo dobrym guście :wink4:

P.S. Mnie w Lipcu czeka przesiadka na cennik Norweski :wallbash: (rok pobytu)

no to witamy w klubie z cyklu zaplacilem jak za RS4 a mam 2.0 TDI :decayed::wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Przerobiłem temat "od deski do deski" AUTKO :slina: :slina: :slina: Mody w bardzo dobrym guście :wink4:

P.S. Mnie w Lipcu czeka przesiadka na cennik Norweski :wallbash: (rok pobytu)

Dzieki. No to musisz zaczac oszczedzac :)

I witamy w Norkowni :)

no to witamy w klubie z cyklu zaplacilem jak za RS4 a mam 2.0 TDI :decayed::wallbash:

Oj turdzi. Zacznij myslec po norwesku! :polew: W Polsce sprzataczka nie zarabia 75zl na godzine! :)

Za to ostatnio rozmawialem z polskim farmaceuta u nas w aptece, ktory siedzi w Norwegii dopiero 4 miesiac. On bieeeedny narzeka strasznie a zarabia tylko 220zl na godzine i robi 7,5h dziennie. .

Opublikowano

Operator hydraulicznego szpadla 200zł/h :kox:

Będzie ładna zmiana z B7 na B7 i pewnie z połową wyposażenia :decayed: Chociaż nie powiem B-ósemki po 300.000 Nok zaczynają kusić na finie ale nie widzi mi się branie kredytów jakiś mam wrodzony wstręt do tego ;(

Sory za mały OT zaraz moderator nas uciszy :decayed:

Opublikowano

Oj turdzi. Zacznij myslec po norwesku! :polew: W Polsce sprzataczka nie zarabia 75zl na godzine! :)

Za to ostatnio rozmawialem z polskim farmaceuta u nas w aptece, ktory siedzi w Norwegii dopiero 4 miesiac. On bieeeedny narzeka strasznie a zarabia tylko 220zl na godzine i robi 7,5h dziennie. .

masz 100 % racji nie zamienil bym sie nawet na to RS4 :wink4:

Chociaż nie powiem B-ósemki po 300.000 Nok zaczynają kusić na finie ale nie widzi mi się branie kredytów jakiś mam wrodzony wstręt do tego

no to jestes łoś , jak nie chesz zaby ci panstwo splacilo odsetki.Ponad 80 % odsetek kredytu odpisujesz przez co placisz o wiele mniejsze podatki.Jak by mi tylko zona pozwolila to juz bym jezdzil S4 na kredyt :decayed:

Opublikowano

no to jestes łoś , jak nie chesz zaby ci panstwo splacilo odsetki.Ponad 80 % odsetek kredytu odpisujesz przez co placisz o wiele mniejsze podatki.Jak by mi tylko zona pozwolila to juz bym jezdzil S4 na kredyt :decayed:

He kolejny dowód że to forum nie pomaga tylko w kwestiach motoryzacji niedługo będę musiał się bardziej zorientować w tym co napisałeś. Chociaż fakt słyszałem że opłaca się wziąć mieszkanie w stanie surowym na kredyt bo zwracają za cały wkład który udokumentujesz (czy jakoś tak) pewnie jesteście bardziej zorientowani w tym temacie.

Opublikowano

tego nie wiem ale NO to raj dla kredytobiorcow :)[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 22:33_________________________________________________mozesz natomiat kupic mieszkanie do remontu.Zrobic remont polakami , po czym zrobic ponowna wycene wartosci.Mozna ugrac z pol banki albo i lepiej , zalezy od nieruchomosci.A w ta roznice wrzucasz sobie kredyt samochodowy , i zamiast 5,5% -6% odsetek masz 3% :wink4:

Opublikowano

P.S. Mnie w Lipcu czeka przesiadka na cennik Norweski :wallbash: (rok pobytu)

Jeżeli pracujesz na czas nieokreślony i nie masz statusu pendlera bądź pracownika granicznego to i tak nie masz prawa poruszać się obecnie pojazdem zarejestrowanym w innym kraju mimo, że do roku pobytu masz jeszcze sporo miesięcy.
Opublikowano

P.S. Mnie w Lipcu czeka przesiadka na cennik Norweski :wallbash: (rok pobytu)

Jeżeli pracujesz na czas nieokreślony i nie masz statusu pendlera bądź pracownika granicznego to i tak nie masz prawa poruszać się obecnie pojazdem zarejestrowanym w innym kraju mimo, że do roku pobytu masz jeszcze sporo miesięcy.

Wiem specjalnie pracodawca zmienił mi kontrakt na roczny po tym jak otrzymałem tą informację

Opublikowano

P.S. Mnie w Lipcu czeka przesiadka na cennik Norweski :wallbash: (rok pobytu)

Jeżeli pracujesz na czas nieokreślony i nie masz statusu pendlera bądź pracownika granicznego to i tak nie masz prawa poruszać się obecnie pojazdem zarejestrowanym w innym kraju mimo, że do roku pobytu masz jeszcze sporo miesięcy.

no co ty to jakiakis nowy przepis wprowdzili :shocked:

Opublikowano

Od zawsze to znaczy od kiedy bo widze ze na toll.no faktycznie jest teraz to opisane , a kiedys nie bylo ( 3 lata temu )

I dalej tak jest .

Dersom du skal oppholde deg inntil ett år i Norge, trenger du ikke søke Tollvesenet om kjøretillatelse. Du må ha med deg dokumentasjon på det midlertidige oppholdet i kjøretøyet. Dersom oppholdet blir forlenget slik at botiden i Norge blir inntil to år, må du søke om kjøretillatelse

Jeyeli masz casowe pozwolenie na rok , a musi miec takie bo innego na poczatek nie dostaniesz to mozesz uzywac auta przez rok , bez znaczenia jaki masz kontrak bo to do pozwolenia sie odnosi a nie do kontraktu.....

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.