Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

tja tylko nikt nie bierze pod uwage ze koszt serwisu RS6 to prawie jak bys ferarri trzymal wgarazu , a nie daj boze cos tam padnie.....

Makki zrob to jak pan bog przykazal , i kup sobie porsche :decayed::cool1:

no taaa... a serwis porsche za to tani

Zadnego prosiaka. Najblizej porsche dla mnie jest tylko RS2 :)

BTW: Musze miec miejsce na 2 deski i sprzet w zimie + psiaka na weekendowe wypady w gory. Wystarczy ze juz A4 odsiezam podjazd do domku w gorach..[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 16:54_________________________________________________Zabawki ciag dalszy :)

578741f64a962a88.jpg

konkretnie zapakowane :good: nófki sztuki? ile cali" 21 ? :evil:

Tak wlasnie mialy byc zapakowane. Uzywki ale po regeneracji. Piatek/sobota beda na maszynie to wszystko sie okaze. Jak narazie troche sprzedawca sciemnial..

21 cala to mu zrobi błotniki RS4 na pierwszej dziurze :decayed:

21" wchodzi do A4 B8 :)

w NO nie ma dziur,do PL na 19'' przyleci

Oi sa dziury a nawet takie uskoki w asfalcie w rejonach Oslo ze felgi sie lamia, nie mowiac juz o zawieszeniu.

trochę kilometrów zrobiłem w NO, od Stavanger do Karmoy, całą Karmoy (wyspę) zjeździłem i do Stavanger na prom, jakoś nie zauważyłem kiepskich dróg

W tym rejonie drogi akurat sa bardzo bardzo dobre. Miales farta :)

makki biez RS6 i smigaj 100km/h po norweskich autobanach :polew: :polew:

Jezeli juz bedzie RS6 to tylko wtedy jezeli bede sie przeprowadzal do PL na 2 lata.. Do Norwegii przyjade tylko zeby kolegow podenerwowac :)

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 116,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I jak panie bada jakies zdjecia :naughty:

Opublikowano
  • Autor

I jak panie bada jakies zdjecia :naughty:

Zdjecia beda moze w weekend. Fele potrzebuja troche opieki zdrowotnej, polerka i pozniej ze 2 warstwy Swisswax Autobahn + Pneu :) W takim stanie moga dopiero pojawic sie na bialasie :naughty:

Opublikowano

zakladaj i nie gadaj :decayed:

Opublikowano

do ciebie tez by ta felga pasowala :)

Opublikowano

Poprosimy FOTKI JUZ :tongue4::decayed:

Bo miały być na wczoraj :decayed:[/size]

Opublikowano

odkupie je jak makki bedzie sprzedawal fure :naughty:

Opublikowano
  • Autor

3793d32af8768bc7.jpg

:tongue4:

Opublikowano
:slina: jest pięknie, wreszcie widać koła :thumbup:
Opublikowano

:slina: jest pięknie, wreszcie widać koła :thumbup:

gdyby to jeszcze było jego auto... :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Fakt, nie zajarzyłem budy :bag: Ale widziałem wcześniejsze foty, które uciekły gdy padło forum. Swoje zdanie utrzymuje :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:polew:

U mnie tak pieknie nie bedzie bo za mala gleba :( Ta S4 ze zdjecia ma tez troche mniejszy profil kapcia..

BTW: dekielek no name razi w oczy..[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 08:53_________________________________________________Aha, w tym tygodniu podczas wyjazdu w delegacje jechalem z jednym big bossem typowo po norwesku. Na odcinku 260km srednie spalanie wedlug FIS wyszlo 5,8l. Nadal jestem w szoku..

Opublikowano

Jaka jest dokładnie średnica otworu w felgach B8. 66,7 czy 67,6 :mysli:

Opublikowano

66,6 chyba :mysli:

Opublikowano

66,6 chyba :mysli:

jędruś, chyba czy na pewno :mysli:

Opublikowano

tak mi się zdaje.. ale lepiej niech się wypowiedzą użytkownicy B8.. głowy nie dam

Opublikowano
  • Autor

66,6

Opublikowano

czyli dobrze pamiętałem :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.