Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Makki auto cudne.

A lakierek :kox: :kox: :kox:

Jak nazywal sie ten srodek do szyb??

No i czekam na filmik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki auto cudne.

A lakierek :kox: :kox: :kox:

Jak nazywal sie ten srodek do szyb??

No i czekam na filmik.

Dzieki :)

Ale dojazd do dziupli :shocked: musialem myc auto :gwizdanie:

Srodek do szyb to RainX. CarSpa w Gdyni ma napewno, Swissvax.pl tez. Pewnie jeszcze inne sklepy. Najlepszy jest ten orginalny niemiecki RainX bo wedlug mnie jest najtrwalszy.

To z Danii okolo 110-120km/h ulewa na maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki,auto pierwsza liga :good:

a ceną Norweską mnie zabiłeś,szok :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieuzasadniona jazda lewym pasem w de kosztuje coś koło 150E :naughty: chyba, że w danii tak jak u nas - prawy pas zajechany od tirów :D:D:D koleiny itp... :decayed: to wtedy i uzasadnienie jest :polew:

mam pytanko...

czy to co widać na zdjęciu poniżej da się odnowić/naprawić w jakimś stopniu środkami ogólnie dostępnymi, czy tylko lakiernik ???

d0c5deb10f2b2e2d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam, że w A4 jest podobnie jak w A5 i jest otwór, w który wkłada się korek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

makki masz jakis sprawdzony srodek na ogarniecie tego syfu

dsc05646ap.th.jpg

dsc05653u.th.jpg

dsc05655lj.th.jpg

ogolnie stosowalem meguairsa i polegl,jakies tam badziewie ze sklepu do czyszczenia nie dalo rady,srodek do czyszczenia tapicerek ze strony lederzentrum.pl pomogl ale w niewielkim stopniu,siedzenia z bliska sa strasznie brudne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre :)

Kiedy relacja z pucowania Lexusa? :kox:

Po urlopie :)[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 22:05_________________________________________________

czy to co widać na zdjęciu poniżej da się odnowić/naprawić w jakimś stopniu środkami ogólnie dostępnymi, czy tylko lakiernik ???

d0c5deb10f2b2e2d.jpg

Da sie, ale bez demontarzu klamki to reczna robota i duuuuzo cierpliwosci...[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 22:08_________________________________________________

podejrzewam, że w A4 jest podobnie jak w A5 i jest otwór, w który wkłada się korek :naughty:

:good:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 22:09_________________________________________________

makki masz jakis sprawdzony srodek na ogarniecie tego syfu

ogolnie stosowalem meguairsa i polegl,jakies tam badziewie ze sklepu do czyszczenia nie dalo rady,srodek do czyszczenia tapicerek ze strony lederzentrum.pl pomogl ale w niewielkim stopniu,siedzenia z bliska sa strasznie brudne

Jezeli chodzi o czyszczenie skory to jest pelno srodkow ale ja mam doswiadczenie z:

-Autoglym leather cleaner, daje rade ale nie probowalem na az tak zapuszczonych skorach

-Swissvax Leather Cleaner Normalny i mocniejszy Leather Cleaner Forte, :good: :good:

-Dynamixdyes.com - Leather Cleaner tez bardzo dobry, testowalem na jasnych skorach.

-W ekstremalnych przypadkach mozna takze uzyc Chemical Guys Green Clean, rozpoczac od 1:16. Jak nie daje rady to wiecej srodka i mniej wody.

Mam nadzieje ze stosowales do cleanerow szczoteczke.. Jezeli sa tak zapuszczone jak mowisz to wedlug mnie trzeba duzo czasu i cierpliwosci..

Chyba ze sa juz przebarwione. Wtedy to zostaje juz tylko zamowienie farby z Dynamixdyes lub Lederzentrum.. [br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 22:18_________________________________________________Dzisiaj serwis klimatyzacji w ASO w Gdansku. Mialem to zrobic w Norwegii przed urlopem ale jakos nie bylo czasu.. Za to w PL kosztuje to 200zl a w Norwegii dokladnie to samo 800zl.. :)

Pozniej jeszcze maly przeglad, posprawdzanie kilku rzeczy. Tak na wszelki wypadek..

Jutro ruszam w PL dalej. Wawa-Radom-Krakow-Bielsko Biala i Wroclaw.

Folia bedzie zrywana i oklejanie od nowa. Montowanie odtwarzacza DVD i podpiecie do MMi, poprawienie LEDow z tylu w Krakowie, wizyta w CarSpa i Swissvax w Wawie. Czekam na info z Bielska Bialej odnosnie nowej felgi, bo jest juz w drodze.

A tak to slalom gigant po ulicach Gdanska, wakacyjny chillout w PL :notworthy::good:, tennis i wspinaczka. Ogolnie PL rulez, byle by nie te dziury! :tongue4:

Mala fotorelacja z mycia w CarSpa, oczywiscie samemu :)

Moj zestaw podrozny:

d895b385802ce151.jpg

Rozcienczony P21S 1:3 na felgi:

f55a5ed78df9382a.jpg

23fa39e13631474f.jpg

Surfex HD 1:25 zaraz po delikatnej mgielce Prickbort:

09a7953cee5948bd.jpg

1cm VP Neutral Snow Foam + 2 krople CG Maxi Suds II do pianownicy

be11191f22fe7893.jpg

9552688fb8701e5b.jpg

5754629b000bb159.jpg

d710c7b46961a205.jpg

Plukanie:

30bb3e230613bb03.jpg

61dd6d008a3b6ced.jpg

Reczna robota rekawica welniana Bernhard's mitt i CarPro-Cquartz Wool Wash Mitt:

3624abab803c5889.jpg

bb325972effaaec2.jpg

9631d92517366cf2.jpg

Jeszcze raz polecam, suuuuuuper welniak :)

b03a907939f0653a.jpg

2,5h i auto umyte :gwizdanie: :naughty:

21344cf534545750.jpg

bb0108dd244e2519.jpg

Na koniec mgielka Swissvax Nano Express. Troche tak nie halo wyskakiwac z produktami Swissvax w CarSpa, gdzie uzywaja Zymol ale co tam :)

Ogolnie CarSpa OGROMNY plus i pro podejcie do klienta! :good:

Jak narazie tylko jeden mandat z predkosc i pouczenie w sprawie HIDow w przeciwmgielnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś niemożliwy z tymi kosmetykami :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki.Makki kiedy bedziesz w Krakowie?

Ja oddałem dziś autko do naprawy tych zarysowan.Mam nadzieje ze zdazą naprawić.Hala w Krakowie przygotowana,wielka ze wejdzie piec aut,karcher podpięty,odkurzacz jest,lampa się może znajdzie,serdecznie zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj volvo na rozklad jedzie?bedzies tez?o ktorej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś niemożliwy z tymi kosmetykami :naughty:

Makki to niezly rezacz z kosmetykami :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki.Makki kiedy bedziesz w Krakowie?

Ja oddałem dziś autko do naprawy tych zarysowan.Mam nadzieje ze zdazą naprawić.Hala w Krakowie przygotowana,wielka ze wejdzie piec aut,karcher podpięty,odkurzacz jest,lampa się może znajdzie,serdecznie zapraszam :)

Od wtorku bede w Krakowie. Narazie nie wiem jak bedzie z czasem bo wszystko zalezy od tej firmy z Bielska Bialej co mi felge szykuje. Do tego musze jeszcze zrobic lampy tylne, odwiedzic detailer.pl i mrcleaner.pl. Jak Flexa odbiore to mozna cos podzialac.

Masz pianownice do Karchera? :)

[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 02:17_________________________________________________

Makki chetnie sobie kupie takie baranka :)

Co powiesz o tej rekawicy

http://www.blankbil.no/ds_product_info.php?products_id=178

Ta rekawica Mothers jest dobra ale sie pruje w szwach juz po 2-3 praniach w pralce..

Jest bardzo delikatna i wciaga duzo wody ale osobiscie moge Ci polecic ta:

http://www.autobahn-bilpleie.no/index.php?nr=90&case=4&id=382&idkategori=44&kat_name=CARPRO&prod_name=CarPro%20Swirl%20Free%20vaskehanske&startrow=

lub ta:

http://www.partsandretards.no/bilpleie/vaskeutstyr/bernhards-mitt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...