Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

a będzie coś jeszcze w tym aucie nowego prócz kosmetyków? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a będzie coś jeszcze w tym aucie nowego prócz kosmetyków? :decayed:

Tak, na siedzeniu pasażera będzie leżało zamówienie na nowe :audi::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam z Mothers wheel brush'a i nie jestem z niego za bardzo zadowolony :disgust:

ojj... czemu? ;( Ja właśnie na taką szczoteczkę poluję tylko krótszą..

A tak w ogóle to Makki Ty wariacie :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha ładnie detox tutaj się kłania pozytyw hobby ;) Zmień furę na a5 3.0 tdi białe po lifcie i sprzedaj mi za 3 lata :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy mod z bialasem bedzie po nowym roku :)

50fb8c54c3bf4900.jpg

:naughty:

Skad to SPY foto :naughty: lampy LED z polifta 2012 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_ opisz co do czego i jak się sprawują nowe kosmetyki, oczywiście w odpowiednim dziale

Ktore z nowych kosmetykow Cie interesuja? :)[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 09:16_________________________________________________

Skad to SPY foto :naughty: lampy LED z polifta 2012 :good:

Od goscia z Krakowa ktory montuje LEDy i robi instalacje.

Apropos LEDow to zastanawiam sie jak to bedzie wygladalo jezeli zaloze tylko tyl z polifta.

Przednie mi sie nie podobaja i uwazam ze "stare" sa fajniejsze. Caly urok przodu B8 to te LEDy falowane..

Teraz jak nowe Audi maja ten sam przod i te same swiatla to na pierwszy rzut oka to nie widac co to jedzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos LEDow to zastanawiam sie jak to bedzie wygladalo jezeli zaloze tylko tyl z polifta.

Przednie mi sie nie podobaja i uwazam ze "stare" sa fajniejsze. Caly urok przodu B8 to te LEDy falowane..

Teraz jak nowe Audi maja ten sam przod i te same swiatla to na pierwszy rzut oka to nie widac co to jedzie..

tez tak mysle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem okazje ostatnio zobczyc taka przerobke :) Jedna rzecz mnie tylko zrazila :( otoz te cale rezystory ( czy jak to nazwać ) sa zaj*****ie gorace .

Generują bardzo duza ilośc ciepła i boję sie zeby nie było ( odpukać ) jakiegoś zwarcia w instalacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem okazje ostatnio zobczyc taka przerobke :) Jedna rzecz mnie tylko zrazila :( otoz te cale rezystory ( czy jak to nazwać ) sa zaj*****ie gorace .

Generują bardzo duza ilośc ciepła i boję sie zeby nie było ( odpukać ) jakiegoś zwarcia w instalacji .

Miejmy nadzieję, że nic takiego nie będzie miało miejsca :) Dużo osób jeździ z tak zamontowanymi lampami i z tego co wiadomo, nie maja zadnych problemów:) CUBER już ponad rok ma coś takiego i jak narazie spokój :good:

BTW, Makki, piękny samochód :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_ te Lotusy to aplikatory? jak się sprawuje pad washer? może jakiś filmik jak to się robi, ja kupiłem płyn do prania padów i microfibr Smartwax'a i daje radę w pralce, resztę przeczytałem na butelkach :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy mod z bialasem bedzie po nowym roku :)

50fb8c54c3bf4900.jpg

:naughty:

widze ze każdemu wysłał Marcin to foto :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chesz zmienic :wink4:

http://www.finn.no/finn/car/used/object?finnkode=31541738&reference=2011/12/10/8/315/417/38_2014898070.jpg

dobra cena , to auto za dobrze ponad banke :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem , piekne ja mam niestety szlaban na wymiane samochodow na 5 lat :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

510 tys pln to r8 w PL chyba kosztuje nowe

cenę tego A6 przeliczyłeś na PLNy ? :naughty:

jestem pewien, że dla pracujących w NO cena za te auto to mniejszy problem niż jakieś 300 tys PLN za te auto w PL, ale nie tu o tym mowa :tongue4:

auto po prostu kosa i tyle, w naszym kraju to w normalnych warunkach kilkadziesiąt lat odkładania praktycznie wszystkiego co się zarobiło :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...