Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cena robi wrazenie

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 116,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

filip1001 to A6 kosztuje tak jak bys w pl musial dac za nia 85 tys.

Opublikowano

filip1001 to A6 kosztuje tak jak bys w pl musial dac za nia 85 tys.

:shocked:

Opublikowano

filip1001 to A6 kosztuje tak jak bys w pl musial dac za nia 85 tys.

no więc właśnie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

co nie zmienia faktu ze dochod w rodzinie musi byc powyzej sredniej krajowej na takie auto :wink4: ale nie robmy OT.

Opublikowano

ta czarna ma lipną klimę :thumbdown: ale i tak bym nie pogardził :decayed:

Opublikowano

ta biala jest jednak meeeega :gwizdanie:

Opublikowano

Makki gratulacje 1 miejsca w PSB :good:

Opublikowano

Makki gratulacje 1 miejsca w PSB :good:

oo tak :)

całkowicie zasłużone :good:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki dzieki bardzo! :)

Fajnie ze pierwsza duza relacja i sie tak podoba..

Ostatnie zakupy w tym roku :naughty:

20% dawali w Swissvax wiec zakupilem Autobahna 200ml. Na dluuuuuuugo starczy..

47567e868eddb277.jpg

Opublikowano
  • Autor

_Makki_ ty to jestes crazy :kox:

Moje crazy w porownaniu do Twojego modzenia to pikus :) Respekt normalnie :notworthy:

Opublikowano

Makki gratulacje 1 miejsca w PSB :good:

A o co come one :mysli: skrót kojarzy mi się jedynie z Polskie Składy Budowlane :mysli:

Opublikowano

Makki gratulacje 1 miejsca w PSB :good:

A o co come one :mysli: skrót kojarzy mi się jedynie z Polskie Składy Budowlane :mysli:

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=8015&postdays=0&postorder=asc&start=0

I see :wink4: graty w takim razie :oklaski:

Opublikowano
Zakupilem Autobahna 200ml. Na dluuuuuuugo starczy..

Ja dostanę pod choinkę od swojej Kobiety 50ml i już teraz na samą myśl dostaje banana na twarzy, a ten tu z 200ml wyskakuje..

:shocked: ;( :smutas:

tak w ogóle to te 20% rabatu rozumiem u Was w norkowni?

ile z ciekawości Cię ten Autobahn wyszedł w przeliczeniu na PLN? może być PW.

Opublikowano
  • Autor

I see :wink4: graty w takim razie :oklaski:

Dzieki :)[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 16:28_________________________________________________

Zakupilem Autobahna 200ml. Na dluuuuuuugo starczy..

Ja dostanę pod choinkę od swojej Kobiety 50ml i już teraz na samą myśl dostaje banana na twarzy, a ten tu z 200ml wyskakuje..

:shocked: ;( :smutas:

tak w ogóle to te 20% rabatu rozumiem u Was w norkowni?

ile z ciekawości Cię ten Autobahn wyszedł w przeliczeniu na PLN? może być PW.

No to masz sie na co cieszyc bo jest to wedlug mnie najlepszy wosk na felgi, wydech, elementy hamulcy czy pod maska..

20% w Norwegii tak.

Cos ponizej 400zl za 200ml. Wiem ze w PL to na zamowienie tak samo jak np 470ml Pneu..

Opublikowano

_Makki_ beda fotki albo filmik z platformy przed Swietami :naughty: bo mi się podobyyywują :kox:

Filmik z tymi "małymi" falami był :kox:

Opublikowano
  • Autor

_Makki_ beda fotki albo filmik z platformy przed Swietami :naughty: bo mi się podobyyywują :kox:

W czwartek lece na morze. Postaram sie porobic jakies fajne zdjecia.

Mam jeszcze jeden film od nas ze statku:

4lOveLgvW7U

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 18:36_________________________________________________Wygralem troche nagrod w 2 konkursach KA :>

Swissvax.jpg

Autodrogeriapl.jpg

EXEDE.jpg

LARE.jpg

LEDERZENTRUM.jpg

Gtechniq.jpg

CarSpa.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.