Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ta szczotaaa drewniana to do czego??:)))

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 116,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Do czyszczenia padów pewnie :wink4:

Opublikowano

2 tygodnie temu wialo ponad 70 wezlow, byles wtedy w pracy :gwizdanie:

ja niestety zaliczylem wyjscie w ubieglym tyg ze stavanger przy 50 :disgust::sick3:

Opublikowano

a ta szczotaaa drewniana to do czego??:)))

Ta szczotka wygląda jak moja do butów :decayed:
Opublikowano

a ta szczotaaa drewniana to do czego??:)))

do czyszczenia Tapicerki :wink4:

Do czyszczenia padów pewnie :wink4:

weź się ogarnij :bag:

Opublikowano

Makki jak ten lakier Twój po 3 latach użytkowania wygląda.

Chce zamówić auto w tym kolorze ale martwię się tym że nie jest metalik a ja nie mam czasu polerować auta tak jak Ty. Można czymś na dzień dobry zabezpieczyć lakier???(może jakaś firma w centralnej Polsce co to robi dobrze)

Opublikowano

a ta szczotaaa drewniana to do czego??:)))

do czyszczenia Tapicerki :wink4:

Do czyszczenia padów pewnie :wink4:

weź się ogarnij :bag:

:polew: :polew:

Co ty nie powiesz xD

Opublikowano

Makki jak ten lakier Twój po 3 latach użytkowania wygląda.

takie pytanie w tym wątku? :decayed: podejrzewam że po wyjeździe z salonu lakier był w gorszym stanie :wink4:

Makki winszuję wygranej, też głosowałem na lexa :good:

Opublikowano
  • Autor

a ta szczotaaa drewniana to do czego??:)))

Ta szczotka wygląda jak moja do butów :decayed:

:polew:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 00:16_________________________________________________

Makki jak ten lakier Twój po 3 latach użytkowania wygląda.

Chce zamówić auto w tym kolorze ale martwię się tym że nie jest metalik a ja nie mam czasu polerować auta tak jak Ty. Można czymś na dzień dobry zabezpieczyć lakier???(może jakaś firma w centralnej Polsce co to robi dobrze)

Moj lakier ma sie bardzo dobrze :)

Bialy ma wiele plusow, po pierwsze to nie widac rysek. Pod drugie jezeli np nie ma zimowej chlapy to dlugo wyglada jak czyste auto. Z bialym jest tez tak ze w pelnym sloncu trudno jest sie dopatrzec ubytkow czy rys bo odbicie oslepia.

Ja mojego od nowosci polerowalem porzadnie tylko raz. Tzn pasta ktora ma scieralnosci okolo 2500.

Najwazniejsze jest dobre utrzymanie lakieru i oczywiscie zabezpieczenie.

Jezeli chcesz jakies dobre i dlugotrwale zabezpieczenie to proponuje CarPro Cquartz. Jest sporo firm ktore takie zabezpieczenie moga Ci polozyc.

Pozniej juz tylko odpowiednie mycie i dbanie. Moge polecic pozniej plyn do zabezpieczenia CarPro Reload.

[br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 00:22_________________________________________________

Makki jak ten lakier Twój po 3 latach użytkowania wygląda.

takie pytanie w tym wątku? :decayed: podejrzewam że po wyjeździe z salonu lakier był w gorszym stanie :wink4:

Makki winszuję wygranej, też głosowałem na lexa :good:

Dzieki bardzo za glosy :)

Nie myslalem nigdy ze uda mi sie wygrac te 2 konkursy.

Opublikowano

Nie myslalem nigdy ze uda mi sie wygrac te 2 konkursy.

a jaki skromny :wstydliwy:

Opublikowano
  • Autor

Nie myslalem nigdy ze uda mi sie wygrac te 2 konkursy.

a jaki skromny :wstydliwy:

:naughty:

W koncu jakis wosk ktorym mozna sie naprawde pochwalic :kox:

Limitowana wersja Swissvax Insignis V2, tylko 60 sztuk wyszlo na swiat na sprzedaz :)

60ce7eb0d15b7dc5.jpg

Opublikowano

nieźle :wink4:

ja dzisiaj dostałem pierwszy swój zestaw swissvax'a - wheel cleaning kit, szkoda tylko, że nie mam auta :polew:

Opublikowano
Moj lakier ma sie bardzo dobrze

Bialy ma wiele plusow, po pierwsze to nie widac rysek. Pod drugie jezeli np nie ma zimowej chlapy to dlugo wyglada jak czyste auto. Z bialym jest tez tak ze w pelnym sloncu trudno jest sie dopatrzec ubytkow czy rys bo odbicie oslepia.

no powiem ci ze moj nastepny smaochod bedzie bialy albo srebrny.Czarny i inne ciemne kolory nie nadaja sie na norweska zime.Po 6 miesiacach mam tak obrypany porzu auta od kamyczkow , do tego wszedzie jakies male ryski , masakra jakas normalnie.<na jasnym przynajmniej tego nie widac.

ja dzisiaj dostałem pierwszy swój zestaw swissvax'a - wheel cleaning kit, szkoda tylko, że nie mam auta

w profilu widze dziesiateczka siedzi :naughty::wink4: , czyli co mozna juz gratulowac :naughty:

Opublikowano

ja dzisiaj dostałem pierwszy swój zestaw swissvax'a - wheel cleaning kit, szkoda tylko, że nie mam auta

po profilu widzę, że celujesz odpowiednio :wink4:

Opublikowano

w profilu widze dziesiateczka siedzi :naughty::wink4: , czyli co mozna juz gratulowac :naughty:

na początku stycznia jak nic się nie wydarzy to wpada białas z 2011.

ja dzisiaj dostałem pierwszy swój zestaw swissvax'a - wheel cleaning kit, szkoda tylko, że nie mam auta

po profilu widzę, że celujesz odpowiednio :wink4:

może tym razem się w końcu uda i nie wciągnę kolejnego A4 2.0T :polew:

sorry za off topic :hi:

Opublikowano

biala X :good:

Opublikowano

_Makki_ jakiej piany aktywnej używasz z pianownicą? albo co byś polecił z neutralnym pH?

Opublikowano
  • Autor

_Makki_ jakiej piany aktywnej używasz z pianownicą? albo co byś polecił z neutralnym pH?

Najczesciej uzywam ValetPro pH Neutral Snow Foam z odrobina CG Citrus Wash&Gloss. Na litrowa butelke pianownicy daje 1,5cm-2cm takiej mieszanki i reszta to ciepla woda.

Bardziej zabrudzone przypadki dostaja mieszanke ValetPro pH Neutral Snow Foam + ValetPro Orange Pre-Wash + CG Grime Reaper.

Opublikowano

_Makki_ jakiej piany aktywnej używasz z pianownicą? albo co byś polecił z neutralnym pH?

Najczesciej uzywam ValetPro pH Neutral Snow Foam z odrobina CG Citrus Wash&Gloss. Na litrowa butelke pianownicy daje 1,5cm-2cm takiej mieszanki i reszta to ciepla woda.

Bardziej zabrudzone przypadki dostaja mieszanke ValetPro pH Neutral Snow Foam + ValetPro Orange Pre-Wash + CG Grime Reaper.

Śliczne dzięki :good: CG Citrus Wash&Gloss posiadam to tylko ValetPro domówię :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.