Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

podwójnego posta zrobiłeś _Makki_

co do końcówek na śruby można kupić gotowe z gumowymi ochronkami, nie trzeba oklejać w domowym sposobem bo to za długo nie wytrzyma ...

co do fotek, racja, można lepsze zrobić :):whistling:

---------- Post dopisany 08-05-2012 at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2012 at 23:59 ----------

widzę, skorygowałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sprzęt daje radę:wink:

Widzę że wszystko wysokiej klasy i zero oszczędzania, wystarczyło że zobaczyłem kartę pamięci Extreme 10 klasy 32GB:decayed:

:wink:

---------- Post dopisany at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ----------

podwójnego posta zrobiłeś _Makki_

co do końcówek na śruby można kupić gotowe z gumowymi ochronkami, nie trzeba oklejać w domowym sposobem bo to za długo nie wytrzyma ...

co do fotek, racja, można lepsze zrobić :):whistling:

---------- Post dopisany 08-05-2012 at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2012 at 23:59 ----------

widzę, skorygowałeś :)

---------- Post dopisany at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ----------

widzę, skorygowałeś :)

Sam widzisz, cos z forum nie halo :wink:

Wiem ze mozna ale ja sie nagle obudzilem z wena przekladania opon wiec sie uzywa co sie ma pod reka.

A ze wychodze z zalozenia better save then sorry to sobie zabezpieczylem. Nawet jezeli na raz to tasmy mam sporo, jest do uzywania.

Zestaw Wurtha chce zamowic z zabezpieczonymi nakladkami ale nie od razu wszystko :P

Do aparatu juz sie nastawiam rok i albo cos nowego wychodzi albo cos mi sie nagle nie podoba w danym aparacie.

Wiec i bedzie dobra lustrzanka ale narazie nie wiem jaka :decayed:

Lepsze to niz zdjecia ogolnie popularne z Gayphona3G :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_ co do gumowych nakładek to tak przyszłościowo napisałem, sam wiem co znaczy, nie wszystko od razu :)

co do Gayfonów, to 4 i 4S to już raczej Bifony :polew: i czasami potrafią w dobrych rękach zrobić całkiem całkiem foto :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki jedno z nocnych wyślij do kalendarza :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bialas prezentuje sie klasa.Ciekawe jak szybko sie sprzeda:cry:Pablo ta srebrna B8 klasa :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bialas prezentuje sie klasa.Ciekawe jak szybko sie sprzeda:cry:Pablo ta srebrna B8 klasa :whistling:

a kto taką będzie chciał jak tam pewnie już lakier prześwituje od tego pucowania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie zakupy widze PRO! nie ma lipy:decayed: brudne auto powiadasz... chyba brudnego nie widziales:decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma lipy:decayed: brudne auto powiadasz... chyba brudnego nie widziales:decayed::wink:

zboczonemu nie wytłumaczysz- u Makkiego pewnie auto po 15 minutach od ostatniego mycia znowu jest uje..ne po dach (mimo że stoi przed domem w słoneczny dzień ) :thumbup1:

a ja wczoraj umyłem auto szamponem z woskiem firmy K2 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dba o dobra renome to pucuje:decayed::decayed: ja ostatnio testowalem zestaw turtlewax...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turtlewax...
tak tak też mam ale jeszcze się nie skusiłem :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turtlewax...
tak tak też mam ale jeszcze się nie skusiłem :decayed:

DSC00065.jpg

---------- Post dopisany at 01:12 ---------- Poprzedni post napisany at 01:11 ----------

Makki, znasz jakis sklep z kosmetykami w Niemczech ktory mozesz polecic?

Scholl Concepts

---------- Post dopisany at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany at 01:12 ----------

Makki jedno z nocnych wyślij do kalendarza :good:

Jak myslisz ktore?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foto z szyldu konkurencji?!:decayed::decayed:

Zolwik do Scholla i Swissvax to taka konkurencja jak Lada do Audi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile ty Makki siedzisz na morzu a ile w domu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile ty Makki siedzisz na morzu a ile w domu ?

To zalezy od kontraktu i tego co mam zrobic. Nie jestem operatorem tylko funksjonaer wiec zalezy to odemnie :decayed:

Teraz np jestem na rafineri, jutro gdzies indziej itp.

Jezeli jade na morze na 2 tygodnie to w domu jestem pozniej 4 tygodnie itp.. :banan:

Albo 14 dni w pracy 21 wolnego, albo 12 na 9 wolnego. Czasami od poniedzialku do czwartku rano i wtedy piatek, sob, niedziela wolna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I see to lipa bo jak bys pracowal w systemie 2 tyg. pracy i dwa wolnego to bys sie mogl wogole do PL przeprowadzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

69b79df1388ec3ce.jpg

jak dla mnie to :good: ale wybierz, które ładniejsze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko profanacja z tym salonem Mercedesa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...