Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

no czyli na firme ktora na raize nie ma przychodow.Cos mi sie wydaje ze dzieki temu RS6 masz rozwod :decayed:

NA papierku przychodow nie ma.

Ale umowy juz podpisane w PL i NO wiec spoko. Bedzie dobrze, ale nie bede sie narazie ujawnial. Bo szkoda zapeszac.

Ja naprawde wszystko chce robic legalnie ale ze w PL spora ilosc ludzi kreci to i na mnie patrza jak kretacza. Tego narazie nie moge przebolec ale ok, damy rade.

Rozwod rozwodem, jak to moja babcia mowi: Nie ma na swiecie wiekszej nedzy niz sie ozenic tylko dla pieniedzy. Szkoda ze to wyszlo dopiero po 3 latach. Trzeba sie uczyc na wlasnych bledach bo KTO slucha rodzicow :facepalm: Cipka na oczy i wio... Tego bledu, 2 raz nie popelnie.

Jest tyle fajnych Polek na swiecie, a mlody jeszcze, podobno jestem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chyba że ktoś ma możliwość wrzucenia tego jednorazowo w koszty, czego szczerze bym zazdrościł :banan:

Az tyle to nie mam, jeszcze :P

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

po 7 dniach biurokracji

Wlasnie to w PL mnie dobija.. :doh:

Ten bug na forum mnie dobija!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki, jak byś już był po zakupie nowej furmanki to daj znać (tel), zorganizuję ekipę na spota wieczorem i przejedziemy się na kiełbaski pod hale jak w tamtym roku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młody i zboczony ( na punkcie detailingu ) :whistling:

:hi:

---------- Post dopisany at 01:06 ---------- Poprzedni post napisany at 01:05 ----------

Może i młody ale czy przystojny :polew::polew::polew::wink:

A Ty co? Banderas sie znalazl :wink:

Kazda potwora znajdzie swojego adoratora :P

---------- Post dopisany at 01:12 ---------- Poprzedni post napisany at 01:06 ----------

Makki, jak byś już był po zakupie nowej furmanki to daj znać (tel), zorganizuję ekipę na spota wieczorem i przejedziemy się na kiełbaski pod hale jak w tamtym roku :wink4:

JAK kupie to moge dac znac bo kielbaski rulez. Ale jak jeszcze raz ktos z klubu przyjdzie i bedzie mi jezdzil palcyma po aucie to zabije, na miejscu :facepalm:

Kolor wiadomo, czarny i juz po zdjeciach widze ze bedzie co robic wiec jak bedzie spot to gdzies na ciemnym pakrikingu gdzie lamp nie ma.

Bo przy moim trybie pracy teraz i braku czasu na spanie, to ja sam sobie korekte zkoncze pewnie w 2013 :doh:

A te siedzenia jasne to kto ma jasna skore to wie, latwo nie jest :naughty:

Zestawy Swissvax pod RSa juz czekaja, Crystal Rock i Zymol Royale powinny mi starczyc, tak mi sie wydaje :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba lepiej szukać niebieskiego RSa ew. białego bo z czarnym siwizna w 2 tygodnie gwarantowana, no chyba, że kocykiem z MF przykryjesz i nie będziesz nim nigdzie śmigał, serdecznie współczuję Makki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba lepiej szukać niebieskiego RSa ew. białego bo z czarnym siwizna w 2 tygodnie gwarantowana, no chyba, że kocykiem z MF przykryjesz i nie będziesz nim nigdzie śmigał, serdecznie współczuję Makki

Myslalem znowu o bialym, ale znalesc bialego RSa z wypasem takim jak ten czarny to mission impossible.

Czarny nie jest wcale taki straszny szczegolnie ze plan jest taki:

1. sanding

2. korekta na lustro, pewnie w 100h sie zmieszcze

3. Crystal Rock

4. Odpowiednie mycie

5. Uzywac jak kazdy inny samochod i sie cieszyc

To ma byc auto do jazdy i przyjemnosci, a zabawke to sobie kupie ale pozniej.. Tylko ze tablic norweskich to napewno nie bedzie mialo. Po drogach panstwowych bedzie to jezdzic tylko na lawecie :wink:

A hak do RSa z tego co wiem temat do przejscia.:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki jak szybko potrzebujesz tych zdjec, bo dopiero w sobote dam rade tam podjechac jak beda mieli otwarte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski chyba wkleiłeś tego linka co ja w temacie Turdziego czy się mylę? patent OK jak by nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Selges med med tungt hjerte pga huskjøp

ale kit :grin: no chyba ze chalupe sprzedasz i bedziesz w RSie mieszkal :decayed:

BTW nie straszych chipem , czy wgrales serie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAK kupie to moge dac znac bo kielbaski rulez. Ale jak jeszcze raz ktos z klubu przyjdzie i bedzie mi jezdzil palcyma po aucie to zabije, na miejscu :facepalm:

Hmm ciekawe o kim mówisz :grin:

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

Selges med med tungt hjerte pga huskjøp

Dobre :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kit :grin: no chyba ze chalupe sprzedasz i bedziesz w RSie mieszkal :decayed:

BTW nie straszych chipem , czy wgrales serie ?

Ale ze gdzie kit?

Patrz kilka watkow wyzej.

Zeby kupic teraz drugi dom, potrzebuje 15% wkladu wlasnego.

A jak chce np dom i grunt za 3mil NOK to troche cashu potrzeba :P

Norasy tak pisza wiec dlaczego ja nie moge?:wink:

---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:36 ----------

Hmm ciekawe o kim mówisz :grin:

Nie pamietam kto ale pamietam ze macal palcyma po aucie, z zewnatrz.. :facepalm:

Lakier czy folia, tym bardziej brudny, sie tak nie robi.

Tzn mozna, ale nie moje auto :banan:

---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:39 ----------

Paaanie 3 zestawy kół?!:decayed:

Tak jest. Mnie nie potrzebne a nie chce mi sie bawic w sprzedawanie osobno czy jakies wysylki..

Bedzie nowe auto, beda nowe kola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Selges med med tungt hjerte pga huskjøp

ale kit :grin: no chyba ze chalupe sprzedasz i bedziesz w RSie mieszkal :decayed:

BTW nie straszych chipem , czy wgrales serie ?

a dokładniej to o czym mowa ?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ze rozstaje sie w bolu serca ze swoim Audi, gdyz kupuje dom [RS6] :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki a jak rozwiazujesz sprawe parkowania w miejscach publicznych? Pod centrami handlowymi, na parkingach gdzie auta stoja lusterko w lusterko itp itd? Ciekawi mnie to bo ja co myje auto to widze nowe rysy... Parkuje zawsze jak najdalej sie da gdzie jest najmniej aut ale nie zawsze sie da :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki a jak rozwiazujesz sprawe parkowania w miejscach publicznych? Pod centrami handlowymi, na parkingach gdzie auta stoja lusterko w lusterko itp itd? Ciekawi mnie to bo ja co myje auto to widze nowe rysy... Parkuje zawsze jak najdalej sie da gdzie jest najmniej aut ale nie zawsze sie da :kwasny:

robi zukupy z dostawa do domu :decayed:

Makki co robisz z chipem , nic nie mowisz czy indformujesz potencjalnego nabywce ?

Wiesz ze mozesz miec juz misia wbitego w centrali Audi i nawet o tym nie wiesz ?

---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:07 ----------

Ale ze gdzie kit?

Patrz kilka watkow wyzej.

Zeby kupic teraz drugi dom, potrzebuje 15% wkladu wlasnego.

A jak chce np dom i grunt za 3mil NOK to troche cashu potrzeba :P

Norasy tak pisza wiec dlaczego ja nie moge?:wink:

:shock3: dom i RS6 w planach tez miales RS2 .............taki to pozyje

---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:09 ----------

Ale ze gdzie kit?

Patrz kilka watkow wyzej.

Zeby kupic teraz drugi dom, potrzebuje 15% wkladu wlasnego.

A jak chce np dom i grunt za 3mil NOK to troche cashu potrzeba :P

Norasy tak pisza wiec dlaczego ja nie moge?:wink:

:shock3: dom i RS6 w planach tez miales RS2 .............taki to pozyje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...