Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no wiem z logo, dlatego napisalem ze propozycje jakie do mnie doszly ostatnio.

Ja chce cos prostego ale ladnego. W Norwegii kazda prawie firma ma auto w logo i car spa. U mnie ma byc Makki+Car+Spa, odpowiednio litery ulozone i zadne wygibasy. Zobaczymy co z tego bedzie.

Ehhh, kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrw, wlasnie sie dowiedzialem ze pies z ktorym bylem mocno zwiazany w PL zdechl. Bo sie weterynarzowi nie chcialo przyjechac. No kur, zabije goscia jak przyjade do Polski. :cry:

Noc z glowy, ja pierdziele.

---------- Post dopisany at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany at 00:16 ----------

A do roboty do detailingu potrzebujesz ludzi? Trening uwzględniony?? Doświadczenie potrzebne? :decayed:

Tak, szukam ludzi. Na KA jest watek. Dostalem chyba ze 30 CV :facepalm:

Wedlug mnie 5 osob sie nadaje...

Tak jak vario pisze do tego trzeba miec serce, byc pedantem do przesady. Operowania maszyny kazdy sie moze nauczyc jak i wyboru dobrych kosmetykow. Potrzebuje osoby takze co kuma angielski i "nie boi" sie klientow. Do tego musi umiec robic jakies fajne zdjecia i jakby jeszcze kompa w miare dobrze obslugiwala to juz bede happy. Moze beda to 2 osoby..

Ze mna naprawde fajnie sie pracuje ale musze miec osoby ktorym moge zaufac w 100% w kwestii aut i sa pracowite. Jak wiadomo z detailingiem jest sporo roboty, to nie myjnia reczna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Makki jestem idealnym kandydatem na vice presidenta :) p.erfekt angielski, kocham klientow, fotki robie zacne, pedantem jestem od urodzenia, komp to moja druga zona. Itp. Itd. Ale otwieraj to spa w Poznaniu a nie w norkowni ;) bysmy sie idealnie dogadali

a tak po mojemu to powinno byc Makki's detailing studio, car spa takie jakies zbyt powszechne

---------- co do psa to kondolencje, mialem podobna sytuacje z moja suka bullterrierka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj inne juz swiatlo wiec troche to tez inaczej wyglada. Narazie 2 dni w staniku i jest ok. Myty 2 dni temu, przejechane ok 280km..

9a7a70a6d8f14853.jpg

b8d1570331231bf1.jpg

1d37dc67498e350c.jpg

48611e9954ea9b1b.jpg

24c6017d5df21124.jpg

e2acf973c1f9e793.jpg

12c210819573746a.jpg

bd81273e25e3aa29.jpg

3dd9796c01c4b193.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi Szefie jak to jest z BRA, jesli tu w NO tak czesto pada i wali deszczem w auto, woda podchodzi pod ta skore, nic nie bedzie sie dzialo pozniej pod tym stanikiem? Lakier nie zmieni swojego odcienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki jestem idealnym kandydatem na vice presidenta :) p.erfekt angielski, kocham klientow, fotki robie zacne, pedantem jestem od urodzenia, komp to moja druga zona. Itp. Itd. Ale otwieraj to spa w Poznaniu a nie w norkowni ;) bysmy sie idealnie dogadali

a tak po mojemu to powinno byc Makki's detailing studio, car spa takie jakies zbyt powszechne

---------- co do psa to kondolencje, mialem podobna sytuacje z moja suka bullterrierka

Jestem podobnego zdania, raczej w inny deseń bym się udał, car spa na start nie zwraca uwagi.

Z logo żadne, ale nr7 najbardziej z tych pokazanych, odniesienie do RR, ciekawa koncepcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj maly testdrive rossy :decayed:

Silnik w miare dziala i wydech poprawiony. Trzeba bylo sie lekko przewietrzyc :-]

502KM..

TDI :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co u Ciebie taka brzydka pogoda, u nas na WestCoast dzis 28*C, nie wierze ze jestem w NO:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co u Ciebie taka brzydka pogoda, u nas na WestCoast dzis 28*C, nie wierze ze jestem w NO:decayed:

Brzydka? Piekne slonce, opalamy sie na rafinerii :P

Na nagraniu byla woda z tunelu.

2 tygodnie jeszcze i mam urlop 9-10 tygodni. Feriepenger + normalna pensja :banan:

Za to kocham Norwegie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a feriepenger to nie na poczatku lipca kolego? bo ja to nigdy nie pamietam... no tez czekam do urlopiku i w lipcu spadam na 4tyg do PL:decayed: ale 9-10 to juz za dluuugo, co Ty bedziesz robil?! lakier Ci sie wytrze od tego mycia:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feriepenger mam zawsze w czerwcu.

Wolnego czasu nigdy nie za wiele bo mam troche planow, m.in zobaczyc to cos a km do wlasciciela jest ponad 1000 :(

31268ddb3ed53ec7.jpg

094aeb3455f60026.jpg

2a62751b895f1aac.jpg

571c255b455aea2b.jpg

aaf7ccb94e68e9b3.jpg

72fc177bec576787.jpg

59764be8f2c7ae9d.jpg

b38718481b421125.jpg

c436cf05f2281971.jpg

48e011e1b3b6210a.jpg

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tym RS6 spod Krakowa:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tym RS6 spod Krakowa:eusathink:

Bede w PL jakos w tygodniu 23-24 to sie zobaczy co z RS6.

Cos tam bylo malowane wiec tak czy siak musze auto zobaczyc na wlasne oczy. No i oczywiscie testdrive :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tym RS6 spod Krakowa:eusathink:

makki ma chyba za duzo pomyslow w glowie , lub za duzo wolnego czasu :wink:

---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ----------

2 tygodnie jeszcze i mam urlop 9-10 tygodni. Feriepenger + normalna pensja

Za to kocham Norwegie

a feriepenger to nie na poczatku lipca kolego? bo ja to nigdy nie pamietam... no tez czekam do urlopiku i w lipcu spadam na 4tyg do PL ale 9-10 to juz za dluuugo, co Ty bedziesz robil?! lakier Ci sie wytrze od tego mycia

oj tam cwaniakujecie jak bys cie zarabiali miliony a sadzac po skatteliste to jeszcze spoooro brakuje :facepalm:

---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ----------

2 tygodnie jeszcze i mam urlop 9-10 tygodni. Feriepenger + normalna pensja

Za to kocham Norwegie

a feriepenger to nie na poczatku lipca kolego? bo ja to nigdy nie pamietam... no tez czekam do urlopiku i w lipcu spadam na 4tyg do PL ale 9-10 to juz za dluuugo, co Ty bedziesz robil?! lakier Ci sie wytrze od tego mycia

oj tam cwaniakujecie jak bys cie zarabiali miliony a sadzac po skatteliste to jeszcze spoooro brakuje :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pamiętać, że w firmie liczy się dochód a nie przychód:wink:

Z tego co kiedyś się dowiadywałem kredyt na samochód jest lepszy niż leasing

sam to wymysliles czy gdzies wyczytales?

Firma leasingowa ustalenia zdolnosci leasingowa firmy na podsta jednego z dwoch kryteriow:

1. Przychodowego - tu brany jest pod uwage przychod vs wartosc planowanej umowy leasingowej

2. Dochodowego - dochod vs ew koszty planowanych rat

Jesli ktores z nich da zielone swiatlo mozna dzialac.

Chetnie poczytam o wyzszosci kredytu na leasingiem, wiec przybliz prosze ten temat ;-)

Wiesz co za chate mozna miec z PL za 1mil PLN?

Na Ursynowie mozesz kupic 80% 3pokojowego mieszkania za ta sume :)

Makki, z tym RSem to fajny pomysl, bo ceny mocno spadly i sa juz bardzo ok.

Wczoraj sie z takim mijalem i tak sobie pomyslalem, ze jesli nam sie rodzina nie powiekszy to w zasadzie nie potrzebujemy juz tak duzego i kanapowatego auta :decayed:

A co do logo, to proponuje Ci zmienic grafika ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 1mln to mozna kupic ladna dzialke w ladnym miejscu pod warszawa... za drugi 1mln mozna postawic jakis domek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem "Wiesz co za chate mozna miec z PL za 1mil PLN?"

Co oznacza przywiesc w czesciach nowe z PL i postawic w Norwegii...

A co mozna kupic i za ile w PL to wogole nie wiem po co dyskutowac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 1mln to mozna kupic ladna dzialke w ladnym miejscu pod warszawa... za drugi 1mln mozna postawic jakis domek :decayed:

zgadza sie, ale jest to POD warszawa i musisz do tej W-wy dojezdzac i marnowac czas w korkach pewnie jakies 1-1,5godz w jedna strone.

A tak mam 15-20min do biura/zlobka/domu, z domu do zlobka 5min, a jak mloda pojdzie do szkoly to nikt nie bedzie musial byc etatowym kierowca, bo do szkoly mamy 10min na piechote. Poza tym lekarz, sklep i inne "aktywnosci" niezbedne do zycia tez sa pod reka. Zawsze masz gdzie na kawke, ciastko czy pifko wyskoczyc i nie musi to byc jakis zapyzialy GS :)

W zeszlym roku zmianielismy mieszkania i sporo o tym myslelismy, bo przy tych cenach jest sie nad czym zastanawiac.

Finalnie przprowadzilismy sie o jakis 1km - z Kasztanowej Aleji przy Jezewskiego na Debine przy Rosola i po 1,5roku nadal uwazam ze byla to bdb decyzja.

---------- Post dopisany at 15:13 ---------- Poprzedni post napisany at 14:59 ----------

A co mozna kupic i za ile w PL to wogole nie wiem po co dyskutowac :P

bo popierd..ic bez sensu ludzka rzecz, cos Ty taki nerwowy :decayed:

---------- Post dopisany at 15:13 ---------- Poprzedni post napisany at 15:13 ----------

A co mozna kupic i za ile w PL to wogole nie wiem po co dyskutowac :P

bo popierd..ic bez sensu ludzka rzecz, cos Ty taki nerwowy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...