Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dawno nie bylo fotorelacji z mycia:decayed: ja rozumiem, ze wakacje itd. ale zeby az tak:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki, pw :hi:

Odpisane :wink:

---------- Post dopisany at 12:58 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ----------

Makki, pw :hi:

Ale uparty - napisał, że roboty nie załatwia:grin::decayed:

Ohm chce na truskawki do Norwegii wiec zobaczymy co da sie zrobic :grin:

---------- Post dopisany at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany at 12:58 ----------

dawno nie bylo fotorelacji z mycia:decayed: ja rozumiem, ze wakacje itd. ale zeby az tak:decayed:

Bialas stoi od prawie 2 miesiecy i czeka na nowego wlasciciela.

Na weekend planuje jakos pelen pakiet przed odbiorem i to chyba bedzie na tyle.

Przesmaruje go Swissvax Crystal Rock w gratisie dla milego kupca :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że chyba straszny kryzys bo ta sprzedaż idzie Ci niemiłosiernie ciężko..przynajmniej czasowo..w życiu nie sprzedawałem auta dłużej niż miesiąc...a cenę zawsze waliłem z samej góry..więc o co chodzi?

Chodzi o to ze ja bylem dlugo na rozjazdach i nie moglem jakos dograc sprzedazy do pracy. Pozniej wyjechalem na wakacje i nie bylo mnie w domu ponad miesiac.

Do tego dochodza jeszcze tacy ludzie co to chcieli w sobie delikatnie mowiac zrobic zakup zycia i tacy co to na dzien dobry 40tys pln dawali mniej. No i jeszcze tacy co to z miernikami przyjezdzali bo przeciez 3 letnie auto nie moze byc takie ladne i zadbane. A ze ja mam swoje 3 mierniki i kilka lampek do inspekcji to bylo tez i wesolo.

Sceptycznie podchodza takze ludzie widzac i sprawdzajac wlasciciela auta ktory ma polskie imie i nazwisko. Dzieki naszym i innym nacjom handlujacym i nie tylko samochodami latwo nie jest. Ale jak juz wczesniej pisalem mnie az tak bardzo sie nie spieszylo na poczatku. Teraz juz sprawa wyglada inaczej bo kupilem nieruchomosci i bank mi glowie siedzi bo obiecalem auto sprzedac. Dobrze ze nie maja takiej kontroli nad tym co jest za daleka woda bo juz mi sie troche to ciekastwo norweskie przejadlo:facepalm:

---------- Post dopisany at 01:40 ---------- Poprzedni post napisany at 00:38 ----------

Bialas przyprowadzony z dziupli. Od jutra pakiecik dla nowego wlasciciela.. Testuje nowy amatorski obiektyw wiec tym razem klika zdjec w towarzystwie S4:

1ec4fa52cf73f8ba.jpg

1010fb3a8443b339.jpg

8f9a7c1704241e26.jpg

a9c151db1fd71b43.jpg

8de8b04c6efa6146.jpg

5623484c778cec4f.jpg

---------- Post dopisany 19-08-2012 at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany 16-08-2012 at 01:40 ----------

Bialas sprzedany i odebrany.

Przyjechal dosyc dziany mlody gniewny, zajarany na maxa. Chcial sie targowac nie wiadomo ile wiec zaproponowalem powrot na lotnisko.

Po dlugich pertraktacjach dogadalismy sie na to co bierze do auta a co ja sobie zostawiam :wink:

Bardzo mile bylo to ze goscio na zywo powiedzial ze zdjecia nie oddaja realnego stanu auta wewnatrz i z zewnatrz i byl bardzo pozytywnie zaszokowany ze 3,5 letnie Audi A4 moze byc tak zadbane.

Wyczulem jednak ze chlopak nie ma pojecia ani nawet podstaw odpowiedniego dbania o samochody co troche mnie zmartwilo.

Obiecal jednak ze zamowi u mnie produkty, ktore pomoga mu dbac nadal o bialasa.

Z doswiadczenia jednak wiem ze za pol roku auto bedzie wygladalo zle i to mnie troche martwi. Ale oj tam oj tam.. Wazne, ze poszlo w miare dobrze :naughty: i w sumie jestem zadowolony ze pozostanie w klubie VACN..

Ostatnie zdjecia :cry:

5b53b748da710e60.jpg

41e0ca1e63272495.jpg

ba90e7f6dbaf0e95.jpg

170d49163447764a.jpg

buuuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda bo był naprawde ładny. ale nowy nabytek tez ma cos w sobie:kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze zrobiles , po przekroczeniu 100 tys. km w NO utrata wartosci zaczya byc ogromna.Bedzie nowe bedzie radosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :kox: auto poszło, będzie nowe, nie ma co żałować co by sie nie zaczęło pieprzyć nowemu właścicielowi :wink: Ale łezka się kręci w oku pewnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pocieszenia chlopaki ale jak narazie jest ciezko. Juz tak mam, ze wiaze sie z autami bardziej niz z kobietami.. hehe zart oczywiscie bo moja pani jak to znajdzie to dostane baty :facepalm:

Turdzi: znam ta RS2, nie jest warta tych pieniedzy! Niech dalej szukaja napalenca.. :polew:

Jak narazie to kupuje orginalna S2 sedana tzw limo. Z tego co pamietam to bylo ich jakos tylko 300 sztuk wiec co by nie bylo to rodzynek :facepalm:

W miedzyczasie EVO VIII pomaga mi szybko zapomniec o bialasku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam

Makki:hi:, będziesz poszczał na forum linki do swoich nowych-nie bójmy się tego słowa- DZIEŁ ? :wink: Jak się nazywał oryginalnie ten niebieski kolorek w RS2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam

Makki:hi:, będziesz poszczał na forum linki do swoich nowych-nie bójmy się tego słowa- DZIEŁ ? :wink: Jak się nazywał oryginalnie ten niebieski kolorek w RS2?

Jak bede mial czas to bede wrzucal. Nauczylem sie po kilku glupich komentarzach ze jak juz dawac cos na forum to tak zeby to mialo rece i nogi.

Ludzie czepiaja sie czasami wszystkiego, a najlepsi sa tacy to co tylko sie naczytali o produktach i korekcie. A maszyny sie boja jak diabel swieconej wody.

Wiele RS2 jest w kolorze poprostu RS blau. Z tego co wiem tych odcieni RS blau tez jest kilka bo ten kolor juz troche lat ma. Dokladnego oznaczenia nie wiem bo nie mam glowy do tego ale wiem jak je polerowac :P

A RS2 w orginalnym takim lakierze to mur beton do korekty :)

Norwegia, jak juz wczesniej pisalem to bardzo ciekawy kraj pod kazdym wzgledem. Jeden z tematow ktory zawsze mnie denerwowal to prywatny handel samochodami.

No i sprawa u mnie wyglada tak ze minal tydzien od kiedy nowy wlasciciel odebral auto a ja dalej kasy nie mam.

Co najlepsze wczoraj i dzisiaj dzwonil juz do mnie z reklamacja BO folia odeszla mu z lusterka i pokazal mu sie komunikat na FISie ze ma slabe baterie w pilocie.

Wiecej cos napisze jutro.

OMG co to za rasa ludzi no:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czepiaja sie czasami wszystkiego, a najlepsi sa tacy to co tylko sie naczytali o produktach i korekcie. A maszyny sie boja jak diabel swieconej wody.

_Makki_ napisz kto taki zdolny jest :eusathink::eusathink::eusathink:

Co kraj to obyczaj Macieju :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam

Makki:hi:, będziesz poszczał na forum linki do swoich nowych-nie bójmy się tego słowa- DZIEŁ ? :wink: Jak się nazywał oryginalnie ten niebieski kolorek w RS2?

Jak bede mial czas to bede wrzucal. Nauczylem sie po kilku glupich komentarzach ze jak juz dawac cos na forum to tak zeby to mialo rece i nogi.

Ludzie czepiaja sie czasami wszystkiego, a najlepsi sa tacy to co tylko sie naczytali o produktach i korekcie. A maszyny sie boja jak diabel swieconej wody.

Wiele RS2 jest w kolorze poprostu RS blau. Z tego co wiem tych odcieni RS blau tez jest kilka bo ten kolor juz troche lat ma. Dokladnego oznaczenia nie wiem bo nie mam glowy do tego ale wiem jak je polerowac :P

A RS2 w orginalnym takim lakierze to mur beton do korekty :)

Norwegia, jak juz wczesniej pisalem to bardzo ciekawy kraj pod kazdym wzgledem. Jeden z tematow ktory zawsze mnie denerwowal to prywatny handel samochodami.

No i sprawa u mnie wyglada tak ze minal tydzien od kiedy nowy wlasciciel odebral auto a ja dalej kasy nie mam.

Co najlepsze wczoraj i dzisiaj dzwonil juz do mnie z reklamacja BO folia odeszla mu z lusterka i pokazal mu sie komunikat na FISie ze ma slabe baterie w pilocie.

Wiecej cos napisze jutro.

OMG co to za rasa ludzi no:facepalm:

Dlatego ja zostawiam samochody w rozliczeniu i mam wszystko w d...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...