Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chyba muszę się zastanowić też nad tym bo już dwa odpryski są a auto użytkowane 2 miechy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz nie podoba mi się coś co zrobiłeś z autem :thumbdown: ten stanik na białasie wygląda :facepalm: wolał bym już folię założyć na maskę i zderzak.

Na czarnym może to lepiej wygląda, przynajmniej nie rzuca się tak w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guma tak ale jest tylko mat a to chyba srednio by wyglądało z reszta auta w polysku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bra sredni , lepiej powiedz jak tam ruch w interesie z bialasem.Sprzedane nie sprzedane ktos ogladal ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bra rulez! slabe zdjecia moze ale mnie sie podoba i najwazniejsze ze to jest super praktyczne.

Zakladasz i zdejmujesz kiedy chcesz, na trasy, wakacje itp. A ja jezdze duzo wiec..

Zainteresowanie Bialasem ogromne, 3-4 osoby jutro beda ogladac.

Ale wyglada na to ze wezme sobie narazie A4 2001 kombi 1,8T i doplate. Bedzie w sam raz na jazde do pracy :wink:

RS6 narazie papierki, formalnosci, pozwolenia i jakos musze sie przeleciec do Krakowa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i chyba jako drugie auto jak bedziesz mial RSa.Watpie zbys mogl nim wiecej jezdzic w NO niz 185 dni w roku.

A zmieniajac temat , znasz jakies norweskie sklepy ( moga bc internetowe ) gdzie kupie dystanse ( H&R , eibach lub cos podobnego) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bra rulez! slabe zdjecia moze ale mnie sie podoba i najwazniejsze ze to jest super praktyczne.

Zakladasz i zdejmujesz kiedy chcesz, na trasy, wakacje itp. A ja jezdze duzo wiec..

Zainteresowanie Bialasem ogromne, 3-4 osoby jutro beda ogladac.

Ale wyglada na to ze wezme sobie narazie A4 2001 kombi 1,8T i doplate. Bedzie w sam raz na jazde do pracy :wink:

RS6 narazie papierki, formalnosci, pozwolenia i jakos musze sie przeleciec do Krakowa :wink:

A duży przebieg w tym 1.8T? Bo później raczej ciężko to sprzedać w NO.

no i chyba jako drugie auto jak bedziesz mial RSa.Watpie zbys mogl nim wiecej jezdzic w NO niz 185 dni w roku.

A zmieniajac temat , znasz jakies norweskie sklepy ( moga bc internetowe ) gdzie kupie dystanse ( H&R , eibach lub cos podobnego) ?

patrzyłeś tutaj? http://www.bsbildeler.no/ sprawdzałem niedawno ceny i mieli H&R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki , Makki 2001 ? to B5 , ja bym juz dolozyl kapke i kupil B6 to jednak mlodsze auto no i srodek z innej epoki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi: zobacz http://www.partsandretards.no/

Mamy auto nr.2 Volviaka kanapowca. Ale mnie narazie potrzebne do jazdy tak do pracy, na rafinerie itp.

Z czasem bede mial firmowe auto (norweska dzialalnosc) na norweskich blachach w leasingu. Mysle cos ala Transporter syncro.

A4 ma chyba jakos 120tys przejechane ale jak goscio da mi ja i doplaci tyle co ja chce w podmianie to ok.

Duzo sie dzieje ostatnio, malo sypiam i ogolnie malo czasu dla siebie. Ale ja lubie tak bo musze sie oderwac od pracy dla kogos.

Im bardziej brne w powaznejsze kontrakty tutaj tym bardziej widze ile przekretow tutaj robia. W porownaniu do Polski tutaj nikt o tym nie mowi. W Polsce to wiadomo, wszedzie i sie o tym mowi.

Wiem ze mozna tutaj legalnie i normalnie zarabiac kase pracujac dla siebie i zamykac drzwi o 16-17. Wiec dlaczego nie skoro moge robic cos co kocham i znam sie na tym.

Ale czas pokaze, wszystko na spokojnie.

Teraz jestem na etapie szukania logo i ludzi do pracy bo samemu to juz niestety nie moge, nie chce mi sie i nie mam poprostu czasu, przy takim natloku klientow i zainteresowanych.

Dostalem spoko propozycji logo ale nadal nie jest to cos czego szukam. Moja Pani obiecala mi w koncu cos nakreslic bo widze ze tak bedzie najlepiej. A pozniej sie cos domaluje :banan:

Ostatnie propozycje :wink:

9a1443b676f7d5a4.jpg

fc344dffe16a9601.jpg

7d827bb6f42648ae.jpg

2194f6abf742e031.jpg

8c5f467fd67845d5.jpg

a4ada8c42b678039.jpg

a32915359bf87b04.jpg

62f074861d9e59d1.jpg

fe91c5cb4ba1a008.jpg

db835d401f6b665e.jpg

8c2677f64553264a.jpg

ed952170fe5c14d1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żadne z tych logo mi nie podchodzą za bardzo :kwasny: Popatrzę co da się zrobić, może kuzyna ruszę niech coś wymyśli jak ma chwilę :decayed:

A do roboty do detailingu potrzebujesz ludzi? Trening uwzględniony?? Doświadczenie potrzebne? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trening uwzględniony?? Doświadczenie potrzebne? :decayed:

Nie myśl o tym bo komuś lakier zedrzesz:decayed:

---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ----------

Bez doswiadczenia sie nie da, dodatkowo trzeba miec serce do tego

Ogromne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to tylko numer 7 daje radę, proste logo, bez jakiejś beznadziejnej kolorystyki, nie zajmuje dużo miejsca i nie jest nadźbane, do tego w stylu classic bez zbędnych fajerwerków, myśląc przyszłościowo bardzo dobrze nadaje się na jakieś wlepki, wizytówki, reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...