Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

tja tylko nikt nie bierze pod uwage ze koszt serwisu RS6 to prawie jak bys ferarri trzymal wgarazu , a nie daj boze cos tam padnie.....

Makki zrob to jak pan bog przykazal , i kup sobie porsche :decayed::cool1:

no taaa... a serwis porsche za to tani

Zadnego prosiaka. Najblizej porsche dla mnie jest tylko RS2 :)

BTW: Musze miec miejsce na 2 deski i sprzet w zimie + psiaka na weekendowe wypady w gory. Wystarczy ze juz A4 odsiezam podjazd do domku w gorach..[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 16:54_________________________________________________Zabawki ciag dalszy :)

578741f64a962a88.jpg

konkretnie zapakowane :good: nófki sztuki? ile cali" 21 ? :evil:

Tak wlasnie mialy byc zapakowane. Uzywki ale po regeneracji. Piatek/sobota beda na maszynie to wszystko sie okaze. Jak narazie troche sprzedawca sciemnial..

21 cala to mu zrobi błotniki RS4 na pierwszej dziurze :decayed:

21" wchodzi do A4 B8 :)

w NO nie ma dziur,do PL na 19'' przyleci

Oi sa dziury a nawet takie uskoki w asfalcie w rejonach Oslo ze felgi sie lamia, nie mowiac juz o zawieszeniu.

trochę kilometrów zrobiłem w NO, od Stavanger do Karmoy, całą Karmoy (wyspę) zjeździłem i do Stavanger na prom, jakoś nie zauważyłem kiepskich dróg

W tym rejonie drogi akurat sa bardzo bardzo dobre. Miales farta :)

makki biez RS6 i smigaj 100km/h po norweskich autobanach :polew: :polew:

Jezeli juz bedzie RS6 to tylko wtedy jezeli bede sie przeprowadzal do PL na 2 lata.. Do Norwegii przyjade tylko zeby kolegow podenerwowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I jak panie bada jakies zdjecia :naughty:

Zdjecia beda moze w weekend. Fele potrzebuja troche opieki zdrowotnej, polerka i pozniej ze 2 warstwy Swisswax Autobahn + Pneu :) W takim stanie moga dopiero pojawic sie na bialasie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina: jest pięknie, wreszcie widać koła :thumbup:

gdyby to jeszcze było jego auto... :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, nie zajarzyłem budy :bag: Ale widziałem wcześniejsze foty, które uciekły gdy padło forum. Swoje zdanie utrzymuje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

U mnie tak pieknie nie bedzie bo za mala gleba :( Ta S4 ze zdjecia ma tez troche mniejszy profil kapcia..

BTW: dekielek no name razi w oczy..[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 08:53_________________________________________________Aha, w tym tygodniu podczas wyjazdu w delegacje jechalem z jednym big bossem typowo po norwesku. Na odcinku 260km srednie spalanie wedlug FIS wyszlo 5,8l. Nadal jestem w szoku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi się zdaje.. ale lepiej niech się wypowiedzą użytkownicy B8.. głowy nie dam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...