Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

19 calowe wzor RS4 grafit beda wymiatac

nie koniecznie musza byc od RS4 byle by tylko byly grafitowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak robić Black & White to nie tylko felgi - grill, ramki, lusterka itd itd, poszukaj w necie Audi wypuściło limited ed. Black & White i zobacz jakie oni zmiany wprowadzili, możesz się nimi zasugerować :)

Z tego co wiem to Audi jest albo White limited edition albo Black limited edition. Jest tez "Black & White"? Nie pomylilo Ci sie czasem z piosenka Black or White Michaela Mumii? :)

Grill bedzie na czarno, ramki i relingi beda na czarno fabrycznie. Mysle tez o polakierowaniu lusterek na czarno..

Jeszcze miesiac i 3 tygodnie do odebrania autka!!! :)

13 kwietnia zenie sie, wiec bede mial superowy prezent dla samego siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wiesz, może jest Black może i White co razem daje Black & White :) można zrobić ładne zestawienie przecież, białe auto jest mega uniwersalne co do doboru kolorystyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc nie słuchaj panny , chyba że jest sponsorką to troszkę zmienia postać rzeczy... :decayed::wink4:

No wiesz, przyszla zona itp :) Musze sie troche sluchac, hehe. Sponsorka nie jest ale "chcialaby" miec maly wplyw na zakup autka. Troche opcji dodatkowych sama sobie wybrala, pomimo tego ze dla mnie tak naprawde nie sa one przydatne. Np, bardzo spodobala jej sie opcja Advanced Key. Dla niej, szukanie kluczykow do samochodu w torebce to makabra :) No ja sie w sumie nie dziwie. Jak ja mam cos znalesc w jej torebce to musze miec mape:P

I tak ja bede autkiem jezdzil w 99% bo ona ma swoje "czerwone ferrari" - Seicento Sporting :P

a tak na poważnie to auto ze zdjęć wyglada więcej niż fatalnie ( nie wiem moze to te felgi tez ) cale kola giną.

Jak dla mnie jedyny słuszny kolor do takiej kombinacja to Gun Metal bub Grafit ale absolutnie nie czarny zwłaszcza do tak pięknej felgi

WhiteRS4_8.jpg

Kilka zdjec tego z calymi czarnymi kolami tez mi sie nie podoba. Nie wiem, moze to wlasnie przez wzor tych felg. Jakos mi sie to nie widzi.

Nie jestem przekonany do gun metal bo troche tego jezdzi w Norwegii... Ale nie powiem, RS6-II w kolorze gun metal wygladaja ciekawie:)

4e31242eb5ec7db0med.jpg

9a9e48de8c4da948med.jpg

Dokladnie do białego auta założ grafitowe felgi bedzie :good: 19 calowe wzor RS4 grafit beda wymiatac

Autko "przyjdzie" na 19" RS6 II wiec plany jak narazie dotycza tylko tej felgi. Jezeli chodzi o felge RS4 to w Norwegii jest to strasznie znany wzor i niesamowicie popularny na Audi. To chyba najczesciej sprzedawana felga w pakiecie zimowych kol w Norwegii...

Narazie w tym roku felga RS6 II zostaje, zobaczymy tylko w jakim kolorze. Pozniej pojdzie na zime a na lato pewnie znowu 20" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki_ te RS6-II z tych zdjec z A6tak pasowaly by mistrzowsko w tym kolorze do twojej B8.RS4 podalem tylko dla przykladu kolorystycznego bynajmniej nie ze wzgledu na wzor felgi :wink4: tak czy siak felgi bedziesz mial zaczne :cool1: nie wspominajac juz o aucie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dokladnie miesiac i 2 tygodnie do odebrania autka :>

Dzisiaj bylem w ASO i ogladalem grill od V6. Ladny jest :)

"Podlizalem" sie do sprzedawcy i mam B8 na weekend :P Za friko! :) Taki tam golas diesel 143KM ale zawieszenie i fotele sportowe ma :)

Podjezdzam pozniej pod prace a tu jedno miejsce wolne na parkingu - obok B8! S-Line wewnetrzny, bez alcantary...

Jutro smigam w gory zobaczyc jak jezdzi ten FWD..

2237a03022d3d5c9med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile te audi kostowalo v norweskih koronah?

Super auto :) bardzo mi sje podoba

To na ktore czekam czy to ktorym teraz jezdze?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile te audi kostowalo v norweskih koronah?

Super auto :) bardzo mi sje podoba

140 z przednim napedem to ok 400 tys za samo auto + pakiety S-line i pare dodatkow wiec mamy ok 450 tys.

taki wypas jak kupil _Makki_ czyli 170 km + Q i max wyposazenie to po bardzo dobrych znizkach jakie mial duuuuuuuzo ponad 600 tys ( ale moze nich sam napisze )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ktora jezdzilem przez weekend jest wyceniona na 400tys NOK. Model 2009, pierwsza rejestracja w 2008. 1 strefowa klima, sportowe zawieszenie -20mm, sportowe fotele, bez navi, xenon plus i pakiet oswietlenie.

A moja bez rabatow prawie 700000NOK.. Reszta tak jak turdzi napisal.

Dzwonili z dzisiaj z ASO i mozliwe ze autko bedzie 2 tygodnie wczesniej :)

Po transporcie do Norwegii ASO przekazuje auto do dealera AutoGlym na pakiet Lifeshine :slina:

Dostane od nich walizke z produktami i gwarancje na 5lat -> http://www.autoglym.com/enGB/lifeshine.asp [br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 13:55_________________________________________________Zamowilem czarny grill S-Line od 3.0TDI :) Zostanie zamontowany w ASO w dniu odbioru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że tak się wtrącę korona po ile teraz stoi?? 0,52gr?? 364tys pln za a4?? dobrze licze?? bo cos astronomiczna ta kwota :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że tak się wtrącę korona po ile teraz stoi?? 0,52gr?? 364tys pln za a4?? dobrze licze?? bo cos astronomiczna ta kwota :P

Dobrze liczysz, 0,52gr to dzisiejszy kurs. 364tys PLN jak na polskie realia to astronomiczna kwota, jak na norweskie nie za bardzo. Jak bylem u Kulczyka ostatnio to za 420tys PLN poszla NOWA RS6;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze liczysz, 0,52gr to dzisiejszy kurs. 364tys PLN jak na polskie realia to astronomiczna kwota, jak na norweskie nie za bardzo

w stosunku do zarobkow to tak jak bys kupil auto za 60 pare tys PLN. tyle ze masz nowe na niezlym wypasie :wink4: wiec przy takim porownaniu to raczej bardzo tanio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie trzeba przeprowadzić do Norwegii :)

a tak na serio gdzieś czytałem nie jestem pewien czy to była akurat Norwegia ale któryś z krajów skandynawskich nie ma dziury budżetowej :) i kasę lądują we wszystko byleby się nie zmarnowała istna Arkadia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zle nie jest :)

a wracajac do auta to dzis znwo mialem taka na 3 godziny i ja mousze oficjalnie powiedziec ze jestem rozczarowany dynamika tego silnika.Po przesiadce do mojego 140 konnego telepota nie bylo specjalnie roznicy.

W aucie z pelnym wypasem ( brakowalo tylko szklanego dachu ) o tych katalogowych 8.6 do 100 to mozna zapomniec tak ze jesli juz to obowiazkowo jakis program

_Makki_ masz juz jakies wiesci jak te CR reaguja na program ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na programik reaguja całkiem nieźle ze 143 wychodzi okolo 170-180 bezpiecznie a ze 170 około 210 PS .W tych silnikach CR nie ma już takich giftów jakie posiadały silniki PD a bardzo często zdarza się ,że nie trzymaja serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos* masz gdzies jakies wykresy ? Masters ponoc juz nadlubal ale na ich forum prosza sie o wykresy i nie moga sie doprosic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos* masz gdzies jakies wykresy ? Masters ponoc juz nadlubal ale na ich forum prosza sie o wykresy i nie moga sie doprosic.

http://www.a4-klub.pl/smf/all_20tdi_cr_by_mrmotors-t69975.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zle nie jest :)

a wracajac do auta to dzis znwo mialem taka na 3 godziny i ja mousze oficjalnie powiedziec ze jestem rozczarowany dynamika tego silnika.Po przesiadce do mojego 140 konnego telepota nie bylo specjalnie roznicy.

W aucie z pelnym wypasem ( brakowalo tylko szklanego dachu ) o tych katalogowych 8.6 do 100 to mozna zapomniec tak ze jesli juz to obowiazkowo jakis program

_Makki_ masz juz jakies wiesci jak te CR reaguja na program ?

To ja znowu musze spytac jaki przebieg miala B8 co jezdziles? 143 czy 170KM ? Jak juz pisalem wczesniej to mialem juz kilka B8 do testow. Te 2 pierwsze ktorymi jezdzilem, 143KM i 170KM byly straaaasznie wolowate. Z tego co pamietam nie mialy wiecej niz 3000km na blacie. Ta ktora jezdzilem w Polsce od Auto Premium, z przebiegiem ponad 25tys km jezdzila bardzo dobrze. Ta ostatnia ze szwecji, z przebiegiem ok 28tys tez bardzo ladnie jezdzila. Jezdzilem tez ostatnio B7 2.0 140 i jakos nie czulem roznicy..

Programy juz sa, rozmawialem z kilkoma tunerami w Polsce, rozmawialem takze z ABT i MTM.

Zgadza sie ze CR maja zadko gifty a czasami nie trzymaja mocy. Z tym nie trzymaniem mocy to szczegolnie slyszalem o wersjach z aftomatem.

Problem polega teraz tylko na tym ze ASO w Norwegii nie zgadza sie na chipa, niezaleznie kto by go zrobil. Nie mowiac juz o utracie ubezpieczenia itp.. A urzad komunikacji ma jeszcze swoje teorie na ten temat, "wbijanie" chipa w dowod itp. Troche to chore w norkowni ale coz. Przeciez ostatnio musialem "wbic" zawias KW INOX 2 w dowod do mojej A6 :)

ASO w Polsce zgodzilo sie na chip ale tylko robiony przez MTM. Wtedy zachowuje gwarancje. W Norwegii gwarancja jest na 3 lata + 2 lata mozliwosci ogolnej reklamacji.. Troche smutno by bylo to stracic :( Nie wiem juz sam. Narazie mam glowe zajeta slubem. Zenie sie w lany poniedzialek, 13ego o 13 hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...