Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 1,8 TFSI CABB Lava Grau by Pluto


pluto14

Rekomendowane odpowiedzi

Jak odkręcisz kulę to reszta zostaje na wierzchu? Szkoda, że nie da się tego schować jeśli się haka nie używa, też rozglądam się za jakimś.

Mam ten sam lakier, fajny efekt przy różnym oświetleniu, od brązowego przez grafit do szarego ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2018‎-‎05‎-‎24 o 21:47, luk330 napisał:

Jak odkręcisz kulę to reszta zostaje na wierzchu? Szkoda, że nie da się tego schować jeśli się haka nie używa, też rozglądam się za jakimś.

Mam ten sam lakier, fajny efekt przy różnym oświetleniu, od brązowego przez grafit do szarego ;) 

Tak, po odkręceniu wszystko zostaje na wierzchu, ale mi to nie przeszkadza bo go nie ściągam. 

Dziś w trasie do Poznania wybiło 145 000 km  - jak na razie żadnych opisywanych tu na forum uwag co do silników tfsi nie uświadczyłem (oby tak dalej). ?

7b21eb3c52b08f76.jpg

P.S.

Myślałem że te 160 KM do spokojnej jazdy wystarczy, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia i sama żona stwierdziła że fajnie byłoby mieć coś mocniejszego. I nie chodzi mi tu o szybką jazdę, ale o manewry na drodze. np. wyprzedzanie czy włączanie się do ruchu. A kilka/kilkanaście lat temu mając 100-140 KM to było coś. ?

Edytowane przez pluto14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dużego problemu aby podnieść moc w tym silniku tanim kosztem ;) Pewnie do 200km sam program wystarczy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, luk330 napisał:

Nie ma dużego problemu aby podnieść moc w tym silniku tanim kosztem ;) Pewnie do 200km sam program wystarczy ;) 

Ok. 1400 - 1600zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeździłem trochę z przyczepką lekką i zużycie podskoczyło o 2 litry na 100 km niż bez przyczepki. Co prawda silnik dobrze radził sobie z  ładunkiem, ale opór przyczepki robił swoje i wytracanie prędkości było odczuwalne - jazda jak z otwartym spadochronem - w ostateczności można ale na dłuższą metę męczące. ?

950f31bbc77bcd4f.jpg

e34bc499e7ba0ba2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wakacyjny wypad do Zakopanego  (trasa 555 km) średnia z dystrybutora 7,85 l/100 km ?

91078bde90b6a516.jpg

1032a0570f6c5e6e.jpg

Cicho, komfortowo, bezproblemowo - żadnych oznak ubytku oleju od przeglądu w ASO

Edytowane przez pluto14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, no tylko pozazdrościć samochodu, telefonem robisz zdjęcia? Na niektórych bardzo ładne kolory wychodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D
Od czego jest ten przycisk co na zdjęciu :

f982a1a252302004.thumb.jpg.c9ef58974ee58028b0bf71d9c6ab596a.jpg

Edit: JUz wiem :P

Edytowane przez EdoTensei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2018 o 12:45, pluto14 napisał:

Od 3 lat jeżdzę na całorocznych i nie widzę potrzeby kupować już 2 kompletów. Opony te z roku na rok są coraz lepsze  (oczywiście mówię tu o tych z górnej półki). 3 sezon jeżdzę innym autem na Michelin Crossclimate oraz rok na Kleberach.

Micheliny są zdecydowanie lepsze, ale z uwagi iż lubię nowe wyzwania zdcydowałem się na Klebery. Czas pokaże czy w miarę dobre opinie innych użytkowników aut będą zbieżne z moimi oczekiwaniami, chodź mam świadomość  że jest to uzależnione od wielu czynników.

Jak Ci się sprawują te Micheliny słyszałem wiele pozytywnych opinii i sam się zastanawiam jeździć cały rok na jednych kołach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...