Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF]Avant 1.9 TDI Sline/S4/RS4 18''*KompasA8*BlackPiano*LED*Bose*DRL*H&R*PDC*RNS-E*BT*320/288 by Venom


venom171

Rekomendowane odpowiedzi

To jeżeli to Twój wybór to szanuje..

Pochwal się jak już zakupisz autko:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superb II to naprawdę fajne auto ;)

Tez mi się widzi. 

Nawet I miała już coś w sobie, mimo, że to praktycznie był Passat B5.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, 

to ja jestem szczęśliwym nabywcą pięknej A4 od @venom171 :)  Cóż, dobrze napisałeś, zakochałem się od pierwszego wejrzenia <3 Myślę, że tak jak dwóch poprzednich właścicieli włożyło serce w ten samochód, ja również poświęcę mu dużo uwagi ;) Za niedługo założę swój wątek i nie ukrywam liczę bardzo na waszą pomoc i doświadczenie. Mam nadzieję, że będę również w stanie służyć pomocą dłonią :) 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mark_adams napisał:

Witam Panowie, 

to ja jestem szczęśliwym nabywcą pięknej A4 od @venom171 :)  Cóż, dobrze napisałeś, zakochałem się od pierwszego wejrzenia <3 Myślę, że tak jak dwóch poprzednich właścicieli włożyło serce w ten samochód, ja również poświęcę mu dużo uwagi ;) Za niedługo założę swój wątek i nie ukrywam liczę bardzo na waszą pomoc i doświadczenie. Mam nadzieję, że będę również w stanie służyć pomocą dłonią :) 

Witaj na pokładzie Marek:wink: to forum jest jednym z nie licznych, gdzie ludzie potrafią doradzić, wesprzeć i dobrze nakierować aby samochód był idealny, jedno z nielicznych tak dobrze rozbudowanych, ludzie są tu świetni, mili,"do rany przyłóż", choć chwilowo nie mam audi, to zawsze znajdę czas aby codziennie tu zajrzeć  i podziwać to jak można wymodzić auto z gustem i dobrym smakiem, wątek zakładaj, będę śledzić i jeśli będę w stanie pomóc rownież pomogę, wszystkiego dobrego, do zobaczenia na drogach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, MARCIN607 napisał:

Kupuj superba bedziesz zadowolony. Wiadomo skoda nie audi ale też daje jakąś tam frajde z jazdy. 

Kupiłem skode, co prawda nie superba (chcialem w wersji L&K ale okazala sie cala bita,4 h drogi w jedna strone na darmo...) a octavie 2 fl rs, jakości może nie ma tej co w audi i skoda nawet koło audi nie stała, ale 2.0 tdi 170 ps nawet fajnir jedzie, niebawem watek i pierwsze mody. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, venom171 napisał:

Kupiłem skode, co prawda nie superba (chcialem w wersji L&K ale okazala sie cala bita,4 h drogi w jedna strone na darmo...) a octavie 2 fl rs, jakości może nie ma tej co w audi i skoda nawet koło audi nie stała, ale 2.0 tdi 170 ps nawet fajnir jedzie, niebawem watek i pierwsze mody. :D

I z miejscem nie za bogato :)  Zamienił stryjek siekierkę na kijek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, cysiek18 napisał:

I z miejscem nie za bogato :)  Zamienił stryjek siekierkę na kijek :D

Zarówno więcej miejsca jest w środku jak i w bagażniku, póki co jesteśmy zadowoleni, jak będzie źle to pomyślimy za rok może 2 o superbie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, venom171 napisał:

Zarówno więcej miejsca jest w środku jak i w bagażniku, póki co jesteśmy zadowoleni, jak będzie źle to pomyślimy za rok może 2 o superbie. :D

Dużo więcej miejsca ? Tak z ciekawości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, cysiek18 napisał:

Dużo więcej miejsca ? Tak z ciekawości 

bagażnik na duży plus względem audi, miejsca w srodku o tyle wiecej ze syn siedzac w foteliku nie ma juz kolan 5 cm od przedniego fotela,  a żona siedząc z przodu nie ma nóg opartych praktycznie na schowku, superb2 byłby idealny, nikt nie mówi ze to auto na wieczność, ale jesteśmy bardzi zadowoleni, patrząc jeszcze na ceny części to jest super :D np. schowek pasażera w stanie idealnym 80 zł, relingi czarne na dach 100 zł kpl, obudowy lusterek 35 zł itp. jest dobrze, jest co modzić, seria mega zdrowa juz ogarnięta w dynosofcie więc trzeba lecieć dalej z modami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, cysiek18 napisał:

I z miejscem nie za bogato :)  Zamienił stryjek siekierkę na kijek :D

Siedziałeś kiedyś w octavii?? Octavia jest dużo większą wewnątrz niż a4 b6 b7  i b8. Jakościowo wiadomo to nie audi ale jak rs to jeszcze nie jest źle. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, MARCIN607 napisał:

Siedziałeś kiedyś w octavii?? Octavia jest dużo większą wewnątrz niż a4 b6 b7  i b8. Jakościowo wiadomo to nie audi ale jak rs to jeszcze nie jest źle. 

No właśnie dawno temu i nie pamiętam. Ale taka niebieska  RS na ori 19 :slina:

Za to znajomy ma superb I i tam to jest naprawdę przepaść :)

Edytowane przez cysiek18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...